Esileht Rasestumine ja lapse ootamine rasestumine peale Mirenat

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: rasestumine peale Mirenat

Postitas:

Kas kohe peale Mirena eemaldamist on keegi rasedaks jäänud? St et päevi pole tulnudki?
Vöi kuna teil päevad on hakanud pärast Mirenat?
Mul eemaldati 11.9 ja siiamaani vaikus. Isegi mingit määrimist enam pole mida spiraaliga pidevalt oli. Olen lugenud mingid puhastusest pärast spiraali eemaldamist. Enamusel ikka suht kiirelt “päevad” tulnud….

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul eemaldati 19.dets mirena ja päevad algasid 24.jaanuar. Aprillis sain 4 päeva rase olla, st päevad läksid 5 päeva üle, tegin testi, mis oli positiivne, kuid siis katkes. Pärast seda pole enam triipe saada õnnestunud. Aga päevad muidu täitsa regulaarsed 25-26 päeva

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul hakkasid esimest korda päevad peale Mirena eemaldamist alles 7 nädala (ehk siis ligikaudu 50 päeva) pärast. Peale seda tuli 35-päevane tsükkel ja nüüd sai täna ka 35 päeva järgmisest tsüklist täis. Päevi ei kusagil, test negatiivne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul eemaldati 14.09 ja kolm päeva hiljem olid päevad. Oli see õige asi või lihtsalt keha reaktsioon, seda ei tea. Kestis ilusasti 4 päeva. Muidu spiraali ajal polnud isegi määrimist. Elame näeme, mis edasi saab ☺
Muidu minu arst ütles, et kuu aja jooksul peaks päevad hakkama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina lasin eemaldada detsembri alguses ja laps sündis aasta pärast veebruaris (sinna vahele jääb 14 kuud). Laps nüüd juba 3-aastane, päris täpselt ei mäleta, millal positiivse testi tegin, aga rasestumiseni läks ikkagi oma 3-4 kuud, mäletan, et oli ärev aeg, sest beebisoov oli suur ja iga kuu ikka lootsin, et ehk nüüd… Praegu tundub lühike aeg, aga siis tundus küll kangesti pikk:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine rasestumine peale Mirenat

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.