Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Rasestumine peale NuvaRingi

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Teema: Rasestumine peale NuvaRingi

Postitas:
getsike

Tere, kuidas olnud kogemus rasestumisega peale Nuvaringi?

Peale esimese lapse sündi alustasin ning kasutasin ligi 3a. September 2018a otsustasime et soovime teist last ning oktoobris võtsin rõnga välja. Tsükkel olnud ebaregulaarne. Novembris hilinesid päevad 10 päeva ning nüüd detsembris juba 15 päeva hilinenud.

OV teste ei ole veel teinud, kuid üsna aktiivselt asjatanud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kasutasin oma 7 aastat. Eelmine aasta 1 okt võtsin välja ja 17 nov oli test positiivne. Sega kohe jäin rasedaks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kasutasin 12 aastat, pärast välja võtmist läks 4 kuud enne triibuliste saamist.

Please wait...
Postitas:
kibuur

Kasutasin 8 aastat, peale lõpetamist ei ole rasedaks jäänud (aasta ja kaks kuud). Aga see ei pruugi olla Nuvaringist, vaid muudest teguritest. Nuvaring ei tohiks minuteada hilisemat rasestumist tegelikult pärssida.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Olen teema algataja. Peale rõnga välja võtmist oktoobris tsükkel väga sassis.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kasutasin mitu aastat, rasedaks jäin paar kuud pärast kasutamise lõpetamist.

Please wait...
Postitas:
Kägu

tsükkel nii sassis, et viimased päevad olid 2 nädalat, st siis et jaanuaris mul OV ei toimugi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kasutasin ligi 2 aastat (enna seda ka pille ja Evrat). Pärast lõpetamist oli esimene tsükkel 31 päeva, sellel ajal tundsin kogu maailma raseduse sümptomeid ja arvasin juba, et jäin kohe. Siiski mitte. Teisel tsüklil oli enesetunne normaalne, ei midagi erilist, aga triibud tulid. Seega teisel tsüklil jäin. Kusjuures ovulatsioonitestid ei andnud mulle kordagi positiivset tulemust selle tsükli jooksul (lähedal, aga mitte päris). Seega oli endale ka pisut ootamatu, arvasin, et ovulatsioon veel tuleb…
Nagu aru saan, siis tsükkel on pärast NuvaRingi lõpetamist ebaregulaarne pigem nendel, kellel see ka enne ebaregulaarne oli. Minul on tsükkel olnud “pillivabal ajal” võrdlemisi regulaarne (paari päevased kõikumised) ja paistab, et ka sel korral läks üsna kiirelt paika.

Please wait...
Postitas:
getsike

Olen teema algataja. Tsükkel olnud nii rasestumisvastate toodete ajal kui pillide/rônga ajal väga regulaarne. Sellepärast ongi suur üllatus, et kõik nii sassis on.

Lähen neljapäeval arstile ning lasen end üle vaadata.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kuna horminaalsete rasestumisvastaste vahendite (pillid, rõngad, plaastrid) kasutamise ajal ovulatsiooni ei toimugi, siis nende kasutamise ajal ongi tsükkel regulaarne. Määrav on see, kuidas su tsükkel sel ajal toimis, kui sa neid ei kasutanud (nt enne kui hakkasid kasutama või kui oled millalgi pausi teinud nendest). Arst ilmselt küsib seda ka, seega tasub endale enne visiiti see meelde tuletada 🙂

Please wait...
Postitas:
getsike

Tsükkel olnud koguaeg regulaarne. Nii ilma, kui rasestumisvastate vahenditega. Sellepärast ongi suur üllatus, et tsükkel väga pikk ja ebaregulaarne.

Please wait...
Postitas:
getsike

NuvaRingi infos on kirjas, et keha taastub peale 1-2 tsüklit ning on jälle valmis rasestuma. Mina siis jäingi ootele peale 2 tsüklit 🙂

Please wait...
Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Rasestumine peale NuvaRingi