Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Rasestumine peale peetumist

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: Rasestumine peale peetumist

Postitas:

Tere.

16.juuni avastati ultrahelis tühi lootemuna, ja teostati tabletiga puhastus. 9.juuli oli arst ja ütles, et ühed päevad vahele ja võib uuesti proovida, et kõik on korras.
Need oodatud päevad saabusid 20.07

Nüüd siis mure. Töötan laevas 14 päeva tööl ja 14 päeva kodus. 21.juuli tulin tööle kohe ja nüüd seega jookseb täpselt õige aeg mu tööl oleku ajale. Tsükkel on keskmiselt 26 päeva.
Hetkel töökoha vahetamisele mõelda ei saa kuidagi.

Kas saab kuidagi tsüklit muuta?

Lugesin ravimi gepretix 200mg kohta, et sellega saaks aga kuskilt ei suuda välja lugeda kas see oleks ühekordselt? Või siis peale seda jääbki tsükkel jooksma nii nagu selle ravimi lõpetades menstruatsiooni soovin? Või peaksingi seda võtma jääma? Sest kui ühe korra saan küll jooksma ovulatsiooni kodus olekule, siis ei ole ju ikka kindel, et ma rasedaks sellel ajal jään.

Rasedusvastaseid pille kindlasti ei soovi, peale nende lõpetamist oli ikka pikalt ebaregulaarne tsükkel. Septembris lõpetasin ja jaanuaris sain alles korda. Jaanuarist alates olime ka suhtumisega, et kui beebi tahab tulla, siis me kätt ette ei pane. Aga nüüd on juba soov suur ja enam ei taha oodata jälle 4 kuud, et ehk õnnestub. Praeguse seisuga ehk detsembris suudaks peaaegu jõuda õigesse aega aga lihtsalt ei soovi nii kaua oodata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgatajale- jah on olemas preparaadid millega saab ov reguleerida, küsi arstilt ????
Mina küsiks tabletipuhastuse kohta, kuna endal see ees siis palun kogemusi kas oli vâga hull?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vastuseks küsimusele:
Täiesti oleneb vist inimesest. Minu palatikaaslase kohta ma kartsin vahepeal, et ta seda üle ei ela, oksendas ja piinles valudes. Endal olid sellised väga vaevavad valud aga talutavad haiglas,lihtsalt pidevalt valutas. Kodus õhtul läks mul ka veidi hullemaks, tekkis 38 palavik, külmavärinad ja valud tugevnesid. Öösel hakkasid käima sellised tugevad valusööstud, mis võtsid pisara hetkeks silma. Ja öö olin täiesti magamata kõveras. Järgmisel päeval olid ka tugevamad valud, et väga liikuda ei tahtnud. Õhtul kadus valu järsku ära ja tundsin kuidas mingi asi välja tuleb, täiesti reaalselt tundsin, kuidas mingi tükk väljub ja peale seda läks kõik kergemaks, valud taandusid tavalise menstruatsiooni valude tasemele ja nädala pärast polnud enam ei verd ega valu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Rasestumine peale peetumist