Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Rasestumise ja lapse saamise lugu – blogina

Näitan 23 postitust - vahemik 1 kuni 23 (kokku 23 )

Teema: Rasestumise ja lapse saamise lugu – blogina

Postitas:

Kas loeksite, tunneksite huvi, kui naine 30+ üritab rasestuda, mured ja rõõmud?

Ja kes on blogindusega kursis… Kuidas teha, kuhu teha? Võimalikult lihtsalt…

Aitäh

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 23.09 22:44; 24.09 13:27; 24.09 20:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Neid on juba päris mitmeid, vaata kuidas teised on teinud ja oledki blogindusega kursis. Igale blogile on oma sihtgrupp, neid 30+ blogijaid on kindlasti vähemuses, saadki tühimikku täita.

https://varikasblog.wordpress.com
http://seiklusjutud.blogspot.com
https://filtrita.wordpress.com
http://lipsuke.com
http://britiblogi.ee

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina loeks, kuna enamus blogides algab asi sellest, et jee, saime triibud ja mõni kuu hiljem, jee, laps on käes 🙂 30+ puhul on see teekond triipude saamiseni teinekord suurem osa kui triipudega olemine. Praegu jääb selline mulje, et kõik saavad oma triibud paari kuuga ja, neid kel võtab see aega aastaid ja kellele aastate jooksul jõuab katus 10x ära sõita (:D) polegi. Ise kuulun viimasesse gruppi. Tehnilises mõttes wordpress.com ja blogspot on kaks peamist kohta. WordPress on ses mõttes mõnus, et sinna tehtud saidi saab vajadusel ka oma domeenile kolida, ehitada sinna pluginate abil veel e-poe ja mille iganes juurde, panna postitusi valikuliselt parooli alla, formaate ja välimusi blogile on tuhandeid, blogspotil on layout ikka üks, ainult värvid-fondid erinevad.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.09 08:50; 24.09 14:02; 02.10 23:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina oleks ka huvitatud. Olen 30+ triipüpüüdja ja vat ei õnnestu nii, et kohe tulevad. Nii, et anna märku, kui kusagilt lugeda saaks ????

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.09 09:31; 24.09 20:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üks blogi, mida ma kunagi jälgisin, üks piiiiikk, aga õnneliku lõpuga lugu ivfitamisest, embrüodoonorlusest lausa jne Kured siin enam ei lenda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Algus on tehtud.
Wordpressi tegin.
Huvitav, et google otsinguga ei löö välja kuidagi.

Kolmest Neli

Linki ei hakka panema, eksju.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 23.09 22:44; 24.09 13:27; 24.09 20:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina leidsin su blogi üles, küll mitte google abiga vaid nuputasin sinu postituse põhjal aadressi välja 🙂
Kuidas muuta oma blogi nähtavaks Google ja teiste otsingumootorite jaoks, on kirjas siin: https://en.support.wordpress.com/webmaster-tools/

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.09 08:50; 24.09 14:02; 02.10 23:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina mõtlesin ka vahepeal, et hakkaks blogi pidama. Ma olen küll alles 23 aga rasestumine võttis ikkagi kaua aega ja lõpuks läks kõik kurvalt. Rasedus peetus, südametöö seiskus. Mõtlesin, et see valu jagamine aitaks ka teisi kes minuga sama kannatusi läbi teevad aga siis otsustasin, et ma ei tahaks sellest avalikult kirjutada, sest see teeb nii palju valu 🙁

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nüüd on leitav ka guuglist sõnade paariga “kolmest neli” 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 23.09 22:44; 24.09 13:27; 24.09 20:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina hakkan kindlasti su lugejaks. Tahaks nii kommenteerida ja toetussõnu kurjutada, aga ma vist ei oska sinna kuhugi seda teha ????

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.09 09:31; 24.09 20:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen seekord veel vähe püüdnud aga kuna esimesega läks mitu head aastat, siis otsustasin seekordsest üritusest päevikut pidada:
titetegu.wordpress.com

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 25.09 10:27; 26.09 15:50; 12.10 15:05; 23.10 08:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen kindlasti lugeja.
Ka mul on 7-ne laps (kuid Sinust mõned aastad vanem)ja nüüd uusi triipe püüdmas, nagu eelminegi kord…kahjuks vaevaliselt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen seekord veel vähe püüdnud aga kuna esimesega läks mitu head aastat, siis otsustasin seekordsest üritusest päevikut pidada:
titetegu.wordpress.com

No ei oska linki panna, tee mis tahad 😀

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 25.09 10:27; 26.09 15:50; 12.10 15:05; 23.10 08:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

neid blogisid ei jõua ära lugeda, igaüks peab blogi…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

neid blogisid ei jõua ära lugeda, igaüks peab blogi…

…ja arvab, et just tema mõtted ja tunded on piisavalt erilised, et neid kohe peab maailmaga jagama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

neid blogisid ei jõua ära lugeda, igaüks peab blogi…

…ja arvab, et just tema mõtted ja tunded on piisavalt erilised, et neid kohe peab maailmaga jagama.

.. ja kui leidub kasvõi üks inimene, kes satub selle blogi peale ja suudab samastuda selle olukorraga, on minu silmis see blogi läinud asja ette. Nende, kes püüavad triipe kauem kui need paari-tsükli-triibutajad, on teadmine, et pole üksi sellises olukorras, väga suur abi ja tugi

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.09 08:50; 24.09 14:02; 02.10 23:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ka vaikne ja omaette blogipidaja.. kõik see on olnud vaid enda jaoks !
Tänaseks 30-nes eluaasta ka saabunud ja ikka olen ivf lainel.. teine aasta jookseb juba ja katus sõidab tõesti vahepeal ära.. see tunnete keeris ja möll käib kord kuus ikka peal 🙂
9aastane tirts kodus kasvamas ja kirjutan täpselt sinna nii palju, kui jõuan.. pere kõrvalt ja töö kõrvalt!!
Kuna nüüd sügis ka saabunud, siis tuleb seda aega rohkem..mõtteid on nii palju, et peab hakkama juba taas kõike kirja panema..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

neid blogisid ei jõua ära lugeda, igaüks peab blogi…

Kusjuures sellel teatud teemal ma pole neid massiliselt näinud!?

Oskab keegi veel mõnd nimetada?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 25.09 10:27; 26.09 15:50; 12.10 15:05; 23.10 08:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tuttav, kes üritanud üle kahe aasta juba last saada hakkas ka pidama, kuid tal on blogi kinnine. Neid blogisi leidub, kuid üldiselt inimestel, kel läheb pikalt lapsesaamisega, ei taha seda avalikusega jagada. Olgem ausad, kiirelt rasestumine on lilleväli, kuid inimestel kel läheb kauem aega, neil ei ole see enam “ostsin ov testid-tegin rasedustesti-elevus on meeletu!” lugu, ehk ei ole lust ja lillepidu. Ise läbi käinud selle tee, seetõttu tean millest räägin.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen üle 3 aasta üritanud last saada, kuid ei midagi. Millalgi alustasin ma blogiga, aga panin selle kinni. Nüüd alustasin uuesti. Ehk on kunagi/varsti meenutada meie teekonda. 🙂
Vanust alla 30.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.10 20:07; 23.10 08:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen üle 3 aasta üritanud last saada, kuid ei midagi. Millalgi alustasin ma blogiga, aga panin selle kinni. Nüüd alustasin uuesti. Ehk on kunagi/varsti meenutada meie teekonda. ????
Vanust alla 30.

Linki ei taha jagada? 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 25.09 10:27; 26.09 15:50; 12.10 15:05; 23.10 08:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

https://planeetmaablog.wordpress.com/ Vähe on veel postitusi. Võib-olla kellelegi ei meeldi, aga see on täitsa minu teekond minu jutuga, kunagi hea vaadata. 🙂
Kolmapäeval on arst, siis saab jälle midagi kirjutada, kas või millal tuleb nt IUI.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.10 20:07; 23.10 08:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle väga meeldib selliseid blogisid lugeda. Eriti just neid, mis on väga ausad ja n-ö anatoomiliselt korrektsed. Ajakirjade, FB, Instagrami jne happy-shiny voogu on nii palju, et mida tegelikult tahaks, on ausust ja päris inimeste igapäevaseid kogemisi. Eriti huvitav ja toetav on neid lugeda minusugustel, kellel võib-olla eriti sõbrannasid ei ole ning n-ö naisteteemadest rohkemate kui arstiga rääkida ei ole. Väga tore, et olete võtnud julguse oma teekonda jagada! ❤

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 23 postitust - vahemik 1 kuni 23 (kokku 23 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Rasestumise ja lapse saamise lugu – blogina

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.