Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Rasestumise tõenäosus

Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )

Teema: Rasestumise tõenäosus

Postitas:

Ovulatsioonitest oli positiivne neljapäeva hommikust reede lõunani, sh reede lõunal oli testtriip tugevam võrreldes neljapäevase positiivse testiga. Reede õhtul oli test negatiivne. Valud alakõhus olid kolmapäeval ja neljapäeval. Vahekorras olime laupäeva õhtul. Kas on mõtet loota rasestumist või jäime hiljaks?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 31.08 11:42; 07.09 11:31; 07.09 11:51; 15.09 15:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Munarakk elab umbes 24 tundi. Jäite hiljaks seega.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

1 kuu pärast saad teada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Shansid on täitsa olemas. Positiivsest ov testist reaalse ov-ni on 1-2 päeva. Lisaks elab munarakk veel 1-2 p.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 31.08 15:04; 01.09 12:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Arvan, et pigem ei rasestu. Tõenäolisem oleks rasestuda neljal või reedel. Kui reede õhtuks oli ov läbi siis Laup õhtul üsna väike tõenäosus. Kui said pos testi siis ov toimub 24 h jooksul. Kui test neg siis selleks ajaks (reede õhtu) täitsa läbi.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

1 kuu pärast saad teada.

tegelikult ikka umb 2 nädala pärast! Päevad nimelt on umb 14 päeva pärast OV-d

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Arvan, et pigem ei rasestu. Tõenäolisem oleks rasestuda neljal või reedel. Kui reede õhtuks oli ov läbi siis Laup õhtul üsna väike tõenäosus. Kui said pos testi siis ov toimub 24 h jooksul. Kui test neg siis selleks ajaks (reede õhtu) täitsa läbi.

Tee endale palun selgeks ov testi põhimõte. Vahepeal ajad õiget juttu ja siis räägid endale vastu.

LH (hormoon, mida ov test näitab) oli maksimumis reede lõunal. Reede õhtuks enam maksimumis polnud, sest “hormoonivoog” oli ära käinud. Max tulemusest reaalse ov’ni (ehk munaraku vabanemiseni) läheb 24-36 h. St munarakk vabanes millalgi laupäeval. Seal ta ootab ca ööpäev spermapoisse (u pyhapäeva õhtuni, esmasp varahommikuni). Kuna vahekord oli täpselt ov ajal ehk siis spermapoisid ei pidanud isegi seal pikalt ellu jääma, on rasestustōenäosus maksimumis. Edasi oleneb nyyd kõik mōlemapoolsetest viljakusnäitajatest, st munaraku kvaliteet, emaka keskkond, sperma morfoloogia jne.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 31.08 15:04; 01.09 12:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõige parem aeg oleks vahekorras olla just positiivse testi saamisel ja 1-2p jooksul.
Pos testist kuni reaalse ov toimumiseni läheb 12-36(mõnikord pannakse ka kuni 48) tundi. Ov toimumisest alates on munarakk viljastumisvõimeline 12-24 tundi. Seega on kindlam seksida enne kui pärast ov aega, jääb rohkem varu ja spermid suudavad oodata küll seal munajuhas 2-3 päeva, kuni 5p.
Aga arvan, et ka teemaalgatajal on reaalne võimalus rasestumiseks ikka olemas, sest keegi testide järgi ei saa öelda täpset ov hetke. Ja nii tehakse poisse, et ajastada täpselt ov ajale: Yspermid on kiiremad, Xspermid vastupidavamad, vana meetod.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu ovulatsioonitest oli positiivne 13.august. Ehk siis neljaüäev. Vahekorras olime laupäeval, ennem ei olnud võimalik olla. Täna on rasedustest positiivne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu ovulatsioonitest oli positiivne 13.august. Ehk siis neljaüäev. Vahekorras olime laupäeval, ennem ei olnud võimalik olla. Täna on rasedustest positiivne.

Järelikult toimuski sul ov u 48h peale triipude saamist ov testile?
Kui mina olin vahekorras ca 60h enne ov toimimist(kui testist edasi lugeda need tunnid) ja 40 tundi enne pos testi, siis vist rasestumine pole eriti toenaoline?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 07.09 10:05; 07.09 11:35; 07.09 12:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tundub, et mul õnnestus, tänasel testil on õrn-õrn triip 🙂

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 31.08 11:42; 07.09 11:31; 07.09 11:51; 15.09 15:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tundub, et mul õnnestus, tänasel testil on õrn-õrn triip ????

Vahekorras olid siis 2 p peale pos testi?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 07.09 10:05; 07.09 11:35; 07.09 12:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Neljapäeval lõunal läks test positiivseks (kolmapäeva õhtul ei olnud veel), reede lõunal oli triip kõige tumedam ja reede õhtul oli test negatiivne, triip oluliselt heledam kontrolltriibust. Vahekord oli laupäeva hilisõhtul. Esimesest positiivsest testist vahekorrani oli ajaliselt ca 60h.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 31.08 11:42; 07.09 11:31; 07.09 11:51; 15.09 15:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Neljapäeval lõunal läks test positiivseks (kolmapäeva õhtul ei olnud veel), reede lõunal oli triip kõige tumedam ja reede õhtul oli test negatiivne, triip oluliselt heledam kontrolltriibust. Vahekord oli laupäeva hilisõhtul. Esimesest positiivsest testist vahekorrani oli ajaliselt ca 60h.

Kui ov toimus 48h peale pos testi siis tegelikult õige ajastus jah oli Sinul 🙂
Minu vahekord oli 60 või enam enne oletatavat ovulatsiooni ja ca 40h enne positiivset testi, seega ma arvan, et ma pigem ei rasestunud. Sest LH voog ei tähenda veel ovulatsiooni toimumist koheselt,kui vahekord oli mul laupäeva varahommikul kell 5 ning reaalselt võis ov toimuda mul teisip päeval, siis on ebatõenäoline.. Samas need kes peale pos testi on vahekorras olnud on tavaliselt triibud saanudki, ajastasin valesti 😀
Aga õnne 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 07.09 10:05; 07.09 11:35; 07.09 12:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rõõm oli kahjuks üürike, nädal hiljem algas veritsus ja triip muutub õrnemaks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 31.08 11:42; 07.09 11:31; 07.09 11:51; 15.09 15:02;
To report this post you need to login first.
Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Rasestumise tõenäosus