Esileht Rasestumine ja lapse ootamine rasestumiseks valmistumine

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: rasestumiseks valmistumine

Postitas:

Hei-hei
Ma üle mitme aasta tagasi siin foorumis.
Kodus kasvamas pea 9-aastaseks saav poja ning nüüd oleme otsustanud mehega, et oleme valmis uueks lapseks.
Uuringi, et mida olete teinud beebi planeerimisfaasis – alates arsti visiidist lõpetades vitamiinide manustamise ja elukorralduse muutustega (vähem alkoholi, rohkem liigutamist jne).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Arstivisiit (ureaplasma kontroll), vitamiinid (foolhape), regulaarne seks – rohkem nagu ei tulegi pähe.
Ma nii hull läbustaja ka pole, et mingi kardinaalse muutuse peaksin tegema 😀
Minu jaoks oluline: rahaasjad korda! Väike tagavara tuleb koguda, sest beebi tulekul on ju vaja mitmed tarbed hankida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lisaks beebi tulekule mõtlemisele võiks rahaasjad ka niipalju korras olla, et saaks lapsega pärast kenast ikka 2.5-3a kodus olla ega peaks teda emapalga lõppedes kohe hoida andma ning ise tööle kiirustama.

Beebieas vajalikud tarbed saab tegelikult soovi korral hankida ka vähese eest (kasutatult nt), aga u aastane elamisraha võiks emapalga lõppedes varuks olla.

Aga muu. Võtsin foolhapet ning mungapipart, käisin kõndimas ja ujumas, alkoholi tarbisin vaid nö moepärast (ega mul pole ka mingit isu selle järgi), suitsetanud pole kunagi. Mehele andsin ka foolhapet. Kontrollis olen niikuinii u 1x aastas alati käinud.

A ja hambaarstil käisin ka ära. Raseduse ajal on küll soodsam, sest HK maksab väikese kompensatsiooni. Aga rasedana ei saa kõiki protseduure teha (nt röntgent ma ei taha igaks juhuks).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine rasestumiseks valmistumine

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.