Esileht Sünnitus Rasestumisvastades plaastrid, mida tohib kasutada imetamise ajal kui laps on vähemalt 6-kuune??

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Rasestumisvastades plaastrid, mida tohib kasutada imetamise ajal kui laps on vähemalt 6-kuune??

Postitas:

Mina käisin sünnitusjärgses kontrollis ning siis ämmakas ütles, et kui laps on 6-kuune ning isegi kui toidan rinnaga, siis on mingid plaastrid, mida võib kasutada?Cerazette mulle ei sobinud…Vabandan, et risustan teemat oma küsimusega aga äkki keegi oskab öelda.Unustasin ämmaka käest nende nime küsida…Retsepti saamiseks pean nagunii minema naistearsti juurde aga tahaksingi teada, et kas on sellised plaastrid olemas või sai ämmakas minust valesti aru.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eestis on hetkel müügil ainult ühed rasestumisvastased plaastrid – EVRA – ja vastavalt EVRA ravimi omaduste kokkuvõttele seda küll imetamise ajal kasutada ei või. Seega ma arvan, et su ämmakas ajas midagi sassi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minule ka Cerazette pillid ei sobinud, nüüd kasutame kondoomi, sest midagi muud imetamise ajal kasutada kahjuks ei või. Arvan, et arst sai Sinust valesti aru.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ämmakas äkki eeldas, et sa üle 6k niikuinii ei imeta? Või on mingi väga uus toode turule tulnud?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Sünnitus Rasestumisvastades plaastrid, mida tohib kasutada imetamise ajal kui laps on vähemalt 6-kuune??

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.