Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Rasestumisvastane plaaster

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Rasestumisvastane plaaster

Postitas:

Tere.
Olen kaalumas hakata kasutama rasestumisvastast plaastrit. Kas kellegil on selle plaastriga mingit kogemust ning kas see on ka efektiivne vältimaks soovimatut rasedust?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina kasutasin neid väga kaua järjest. Alates sellest kui nad turule tulid. Mul ei olnud ühtegi kõrvalnähtu. Kui see välja jätta, et jäin kohe rasedaks kui kasutamise lõpetasin. :p (tegelikult tahtsimegi last, aga ei oodanud nii kiireid tulemusi.)

Negatiivne osa: plaastri ääre alused määrduvad ja kui käe peale paned ja jaki ära võtad, siis mõni Heino küsib kindlasti, kas jätad suitsetamist maha.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Samuti kasutasin aastaid ja ei ühtegi kõrvalnähtu. Kui välja arvata,et üks päev unustasin panna ja paraku olin juba rase.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kasutan ka ja olen väga rahul, ei pea iga päev meeles pidama. Ainult et ääred lähevad väga kiiresti väga mustaks ja putsuseks riietest ning plaaster näeb ikka üsna kole välja 🙁

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere! Rasestumisvastase plaastri korrektsel kasutamisel on selle efektiivsus ligi 99%. Küll aga langeb selle tõhusus, kui kaalute 90 kg ja rohkem. Nahapind, kuhu plaaster kleebitakse, peaks olema kindlasti puhas, kuiv ja kreemitamata. Sobivateks kohtadeks, kuhu plaaster kleepida, on tuhar, puus, alakõht, õlavars. Kuid pidage meeles, et iga järgmine plaaster tuleks kleepida uuele kohale. Iga plaaster kleebitakse nahale seitsmeks päevaks, nii 3 nädalat järjest. Seejärel tuleb 7 päevane plaastrivaba paus. Pausi ajal tekib menstruatsioonitaoline veritsus. Kaheksandal päeval alustatakse uue plaastri pakiga. Kindlasti ei tohi plaastrivaba paus venida pikemaks kui 7 päeva. Uue plaastriga tuleks alustada ka siis, kui veritsus veel kestab. Rasestumisvastane kaitse peaks kestma ka plaastrivaba pausi ajal, eeldusel, et eelnevalt on plaastrid korrektselt kasutatud. Kui plaaster tuleb lahti rohkem kui veerandi ulatuses, siis see enam rasestumise eest ei kaitse ning tuleks asetada uus plaaster uuele kohale.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Rasestumisvastane plaaster

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.