Esileht Beebi ja mitmikud Rasestumisvastane vahend

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Rasestumisvastane vahend

Postitas:

Olen esmakordselt emaks saanud ning nüüd lähen sünnitusjärgsesse kontrolli, 1.5 kuud on möòdas sünnitusest.
Olen eelnevalt kasutanud pille. Aga seekord pille ei tahaks. Muutsid mind närviliseks ja tuju kôikus.
Mida soovitate ? Kas spiraali sab alles siis panna kui päevad hakkavad ?kas saan õigesti aru et päevad hakkavad siis kui imetamise lõpetan?( aga ei kavatse lõpetada veel)
Loen ka et mallukas just selle pärast rase sest tal spiraal nihkus vms.
Ei teagi mille kasuks otsustada. Andke nôu:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma lasin teise lapse sünni järel vaskspiraali panna. Ei pidanud ootama päevade algamist, spiraali paigaldamise leppisin arstiga kokku sünnitusjärgses kontrollis, spiraal pandi umbes kuu pärast seda.

Millal päevad pärast sünnitust taastuvad, on väga individuaalne. See ei ole reegel, et kuni imetad, siis päevi pole. Minul on mõlema lapse sünni järel alanud 6 kuud pärast sünnitust (imetasin lapsi kuni nende aastaseks saamiseni), mõnel tõesti seni tsükkel ei taastu, kuni imetab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Spiraal ei ole jällegi nii kindel kui pillid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Reeglit pole, millal peale sünnitust päevad hakkavad – ühel varem, teisel hiljem. Imetamine, isegi intensiivne imetamine, ei pruugi päevade algust üldse takistada. Naistearstid pakuvad spiraali kohe sünnitusjärgses kontrollis, ei oota päevade hakkamist.

Minu kehal oli päevade taas alustamisega mingipärast eriline rutt – juba paar kuud peale sünnitust olid esimesed päevad ja päevad jäidki korrapäraselt käima, kuigi imetasin 1 ja pool aastat. Teise lapsega jälle paar kuud peale sünnitust päevad kohal.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Päevad võivad hakata üsna varsti, ent võib ka aega minna. Esimese lapsega 5 nädalat peale sünnitust, teise lapsega 1a1k peale sünnitust, kolmandaga 6k peale sünnitust (esimest ei imetanud, teist/kolmandat imeta(si)n). Mina valisin minipillid, arst spiraali ei soovitanud. Kui imetamise lõpetan, siis vahetan millegi muu vastu (kaalun ka spiraali, aga ma ise olen siia ilma paigast nihkunud spiraali tõttu tulnud. Neljandat last ei sooviks, aga aborti teha ka ei taha).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Beebi ja mitmikud Rasestumisvastane vahend

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.