Esileht Ilu ja tervis Rasestumisvastane vahend,esimest korda,abi

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Rasestumisvastane vahend,esimest korda,abi

Postitas:

Kas on juba turule tulnud mõnda head alternatiivi hormoonidele ja vaskspiraalile?
Mida kujutab endast kuldspiraal,on see vasest kuidagi etem?
Pole kunagi ainsatki vahendit kasutanud, kasutame katkestatud suguühte meetodit juba 8 aastat ning mees on selles väga osav.
5 aastat tagasi saime planeeritult lapse ning peale seda jätkasime samamoodi.
Mulle naisena see väga sobib,sest vaginaalselt ma pole kunagi erilist mõnu tundnud. Ainult kliitoriorgasm seega.
Mees aga ei taha nii jätkata ja tahab sisse lõpetada.
Kardan just vase või kuldspiraali puhul seda,et teeb vahekorra ajal haiget,nihkub paigast tänu suurele varustusele?
Mehel on kõvasti üle keskmise nii pikkuselt,kui jämeduselt seega on mul tihti vahekorras valus ja tunnen nagu läheks vastu emakakaela????.
See teeb ehk hullemaks olukorra?
Hormoone ei sooviks absoluutselt isegi mitte proovida,olen põhimõtteliselt vastane sellele.
Kondoom ei tule mehel küll soovide hulka.
Mida soovitate?

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No sex.
Mida imet sa ootad?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

spiraal ei saa küll kuidagi tunda anda ega nihkuda, ära mõtle üle.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palun vaata mõnda naise anatoomilist joonist. Spiraal pannakse emakasse, emakakaelast jäövad ripnema vaid niidiotsad. Ka kõige vägevam varustus ei suuda pressida läbi emakakaela emakasse.

Muide selliseid juhtumeid on olnud küll, kui niitide taha midagi kinni jäänud ja sikutab paigast. On ka selliseid õudused juhtunud, et spiraal on emakaseina külge kasvanud ja peab opile minema. Lisaks kõigile ei sobi põletike pärast.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hormoone ei sooviks absoluutselt isegi mitte proovida,olen põhimõtteliselt vastane sellele.

Millised need põhimõtted täpsemalt on? Pillid oleks ju sinu hirmude puhul kõige mugavam variant.
Aga vaevalt sa nüüd nii hinnata oskad seda pikkust ja jämedust kui väga teiste meestega võrdlust pole. Ei kujuta ette, mis voolik see olema peab, mis emakakaela hõõruks. Äkki mõtleks vahelduseks lisaks mehe soovidele naise peale ka ja kindlustaks, et enne sisenemist on piisav erutus olemas

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Viljakusmonitor ehk? Kui nii pikalt katkestatud suguühe sobis, võiks viljakusmonitor ka toimida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ise varsti täpselt sama valiku ees. Pole eluski ühtki rasestumisvastast vahendit peale kondoomi kasutanud(sedagi viimati 10a tagasi). 6a tagasi saime planeeritult esimese lapse, kohe soovisime ka teist, aga tema tuli alles nüüd. Hormoone võtma kindlasti ei taha hakata, aga mis siis alles veel jääb? Samas viljakat iga võib veel vabalt 10a jagu olla. Enne lapsi lugesin päevi ja oma organismi muutuseid, iseenesest tundus, et toimis hästi, aga kindel olla ei saa, sest 2 last tuli ikka ka planeerides kaua oodata. Kolmandat last aga praeguse elukorralduse juurde kindlasti ei sooviks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hormoone võtma kindlasti ei taha hakata, aga mis siis alles veel jääb?

Vaskspiraal, mis muud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Ilu ja tervis Rasestumisvastane vahend,esimest korda,abi