Esileht Ilu ja tervis rasestumisvastased tabletid, paanika

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: rasestumisvastased tabletid, paanika

Postitas:

Ma ei saa aru kuidas see sai juhtuda, olen aastaid varem taolisi tablette võtnud aga sellist jama pole juhtunud. Ja nagu puuga pähe saanud ka, enam ei mäleta kuidas tookord siis õige oli. Nüüd läksime mehega veel selle pärast tülli ka ja mul pea sellest juba nii sassis.

Ühesõnaga ma alustasin minipillidega, Ava 30 ED on nende nimi. Seal siis tuleb alustada vastavalt nädalapäevale sinises alas ja sealt edasi. Jälgisin nooli ja täna avastasin, et ma juba 2 päeva olen nendes mitte-aktiivsete pillide peal, aga sinises alas on ikka veel 1 tablett võtmata. Nüüd olen veidi paanikas, sest minu arust peaksid enne ikka kõik 21 aktiivset võetud olema, ja siis alles see 7 mitteaktiivset. Isegi esimesel korral. Aga need nooled panevad seal otse ikka enne mitteaktiivsetest läbi ja siis need järelejäänud aktiivsed ja siis uus leht. Ebaloogiline.
Oma pea ütleb et ma siis käin need mitteaktiivsed nüüd läbi ja alustan järgmiselt lehelt siis ühe päeva varem, et see rasestumisvastane toime säiliks. Minu õnneks hakkab uus leht siis esimesest sinisel alal olevast tabletist ja nii jõuan kõik 21 aktiivset võtta ja siis peale seda 7 mitteaktiivset on leht läbi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.09 00:00; 03.09 21:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pillide karbis on alati skeemid, mida ja kuidas võtta ja mida teha, kui tabletid on vahele jäänud. Kui on küsimusi või probleeme, helista oma arstile.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lugesin läbi ja seal oli ka kirjas, et järgi nooli aga see ei ole mitte kuidagi loogiline. Googeldasin ja sealt ka midagi tarka ei leidnud. Kuna ma just kolisin, siis arsti mul ei ole aga eks küsin apteegist siis.
Aga muidu on ju reegel, et isegi esimese lehega pead kõik 21 aktiivset tabletti enne ära võtma?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.09 00:00; 03.09 21:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui ma nüüd õigesti aru saan, on sul lehel 21 aktiivset tabletti ja 7 mitteaktiivset? just nii, nagu on keskmine mens.tsükkel 28 päeva.
sa oled võtnud 20 aktiivset tabletti ning sealt edasi neid mitteaktiivseid?
ilmselt on need mitteaktiivsed tabletid siis selleks, et nende ajal peaks olema päevad. kas sul päevad tulevad, selgub mõne päeva jooksul. võtad oma 7 \”tühja\” tabletti ära ja jätkad aktiivsetega.
kui päevi ei tule, teed mõistliku aja möödudes rasedustesti.

paanikaks pole nüüd küll põhjust, ega kõigil naistel ju ka tsükkel täpselt 28 päeva ei ole. on sul siis seekord 27-päevane tsükkel, ega sellest ju midagi hullu ole ja vaevalt su organism sellest üldse arugi saab.
nii mõnigi naine on endale mõne olulise sündmuse tarbeks päevadevaba aja kindlustanud just neid aktiivseid tablette rohkem kui 21 päeva järjest tarbides. tüütu ju ka reisil oles või pulmade ajal päevadega jamada. kunagi lugesin kusagilt mingi arsti kommentaari, et üle kahe lehe ei soovitata aktiivseid tablette siiski järjest võtta, st. siis 21+21 tabletti. siis edasi jälle 7 päeva \”tühje\” (NB, nende kogus ei tohi suureneda, muidu kaob kaitse.)
mehele tee pai ja ütle, et tal on vedanud, naine olla on tõesti raske 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Ilu ja tervis rasestumisvastased tabletid, paanika

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.