Esileht Ilu ja tervis Rasestumisvastased tabletid.

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Rasestumisvastased tabletid.

Postitas:

Mul on paar küsimust pillide kohta.

Olen Jeanine pille kasutanud vahelduva eduga kümme aastat. Kas see avaldab mingit mõju ka minu tulevasele rasestumissoovile?

Minu uus kuur pidi algama reedel. Kuna mul puudus retsept, saaksin võtma hakata tänasest. Oleks see väga vale?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui õigel ajal võtma ei hakka, siis pead nüüd 7 päeva kondoomi kasutama.
Rasestumisele ei oma pillide eelnev kasutamine mingit mõju. probleem võib olla siis, kui juba enne pillide kasutamist oli mõni avastamata haiguslik seisund nagu endometrioos või polütsüstilised munasarjad. Pillide kasutamine nimelt varjab neid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eelnev pillide kasutamine ei mõjuta viljakust. Loe seda: http://www.meelespea.net/ee/rasedus/planeerimine/uudised1

Ise olen kahe lapse ema. Enne esimese lapse saamist olin 10 aastat pille võtnud. Jätsin pillid ära ja kuu aja pärast rasestusin. Pärast esimese lapse sündi läks paar aastat mööda pille võttes ja kui soovisime mehega teist last, siis jätsin pillid ära ja jäin jälle kohe rasedaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võtsin Jeanine tablette 6 aastat umbes, siis soovisin rasestuda ja jätsid tabletid ära. Rasestumine võttis aega üle aasta, olen suhteliselt noor ja mure oli suur, et miks ei õnnestu. Peale poolt aastat proovimist tehti ka kõik proovid, need olid korrad. Eks organsim vajas lihtsalt rohkem puhkust.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen võtnud Merciloni tablette. Enne esimest rasedust võtsin 5a neid. Tabletid jätsin ära ja teisel kuul jäin rasedaks. Teise rasedusega oli samamoodi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Loe on pillide teavitusleht läbi. Kõikidel pillidel on teavituslehel kirjas, et üle 10 aasta järjest pole soovitav kasutada kui naine pole veel sünnitanud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Ilu ja tervis Rasestumisvastased tabletid.

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.