Esileht Ilu ja tervis Rasestumisvastased vahendid 35+

Näitan 4 postitust - vahemik 31 kuni 34 (kokku 34 )

Teema: Rasestumisvastased vahendid 35+

Postitas:
Kägu

https://tervispluss.delfi.ee/artikkel/95701749/ka-menopausi-eel-on-oht-rasestuda-suur-millised-on-selles-eas-sobivaimad-rasestumisvastased-vahendid-naistearst-selgitab Rasestuvad ka menopausieelikud…

Täitsa küsiks ajakirjanikult, et millisele eksperdi tsitaadile toetudes ta on pealkirjaks valinud, et “oht rasestuda on suur” … Üksikjuhtumid tähendavad suurt ohtu?

Iga soovimatu laps või abort on tragöödia. Kui ma ikka rasestun, pole oluline kui suur tõenäosus oli vaid fakt et olen soovimatult rase.

 

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

https://tervispluss.delfi.ee/artikkel/95701749/ka-menopausi-eel-on-oht-rasestuda-suur-millised-on-selles-eas-sobivaimad-rasestumisvastased-vahendid-naistearst-selgitab Rasestuvad ka menopausieelikud…

Täitsa küsiks ajakirjanikult, et millisele eksperdi tsitaadile toetudes ta on pealkirjaks valinud, et “oht rasestuda on suur” … Üksikjuhtumid tähendavad suurt ohtu?

Iga soovimatu laps või abort on tragöödia. Kui ma ikka rasestun, pole oluline kui suur tõenäosus oli vaid fakt et olen soovimatult rase.

Oi kui oluline teema.

Ausalt öeldes ei teagi, hetkel tunnen 41aastaselt, et ükski vahend ei ole vist kindel.

20ndates eluaastates saanud 3 last, olin alati kohusetundlik, sest olen abordivastane – või õigemini olen soovinud elada nii, et seda ei peaks tegema.

Proovinud hormontablette, vaskspiraali. Ja siis aasta tagasi öeldi mulle, et aga proovige hormoonspiraali, et TEIE VANUSES on see sobivaim (tundsin end juba kui ühe jalaga hauas olema, noh, et vana naine justkui). Paningi siis…. läks mööda 4 kuud, hakkas suurem veritsus…. kuna sel ajal toimus ka lahkuminek, arvasin, et stressist. Läks veel mööda paar kuud seksita, kui äkitselt septembris meeletu kõhuvalu ja selgus, et olin selle TEIE VANUSES pandud hormoonspiraaliga 4 kuud rase ja emakaväline rasedus oli põhjustanud munajuha lõhkemise. Hea, et operatsioonile sain ja mu elu päästeti.

Peale seda intsidenti ma enam seda TEIE VANUSES  juttu ei usu.

Tundub, et luuavarrest võib ka pauk tulla. Kui ikka olla selle 0,5% sees, siis no hakka või lotot mängima. Nüüd aga ei teagi, mida edasi teha 1 munajuhaga, hakata steriliseerima või mitte.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Munajuhad läbi lõigatud.

Proovitud pillid,

plaastrid- rullusid maha koguaeg,

tuperõngas- meeletud meeleoluhäired + seksiisu kadumine,

katkestatud suguühe- iga kuu pidi hinge kinni hoidma kas päevad algavad või ei.

 

Ahjaa, päevad on ka peale steriliseerimist lühemaks ja poole verevaesemaks muutunud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kondoom “ohtlikul ajal” pluss nädal enne ja pärast. Mees olemas, lapsed olemas, kui peaks niimoodi veel rasedaks jääma (olen 40+), siis tere tulemast.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 31 kuni 34 (kokku 34 )


Esileht Ilu ja tervis Rasestumisvastased vahendid 35+