Esileht Pereelu ja suhted Rasestumisvastased vahendid 40+

Näitan 30 postitust - vahemik 91 kuni 120 (kokku 188 )

Teema: Rasestumisvastased vahendid 40+

Postitas:
Kägu

Taas küsin, et MIDA selline seks teile pakub? Sina võid midagi saada, aga mehe jaoks jääb seks tipus olles sisuliselt poolikuks.

Mis mõttes jääb mehe jaoks poolikuks?? Väga imelik mõte. Arvad, et tal jääb purskamata? Ei jää.
Ja meil konkreetselt on see meetod mehe valik, pole isegi jutuks tulnud, et sellega probleemi oleks.

See, et üks ei ole mitukümmend aastat sedasi rasedaks jäänud, on puhas juhus ega tähenda absoluutselt, et see mingi meetod oleks. Pigem kasutaks siin väljendit, et “erand kinnitab reeglit”.

Ära kasuta seda väljendit vales tähenduses. Antud kontekstis pole absoluutselt kohane mingist erandist, mis reeglit kinnitab, rääkida. Iga erand vähendab hoopis reegli kehtimise tõenäosust

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 18 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

See on nii kurb teema, ise ei saa orgasmigi ja mees peab vasektoomiat tegema. Pigem rohkem teema hapudes viinamarjades ja vasektoomiaga üritatakse mees endaga siduda. Ma saaks veel aru kui mees tuleb räägib kuidas kondoom on nõme, kuigi pole mingisugust teaduslikku tõestust nagu kondoom vähendaks peenise tundelisust. Mees saab orgasmi ajust, mitte peenise otsast. Aga seda, et kondoom on ebamugav, räägivad naised, kes rahuldavad end kummist leludega? See mulle juba pähe ei mahu.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 13 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Taas küsin, et MIDA selline seks teile pakub? Sina võid midagi saada, aga mehe jaoks jääb seks tipus olles sisuliselt poolikuks.

Mis mõttes jääb mehe jaoks poolikuks?? Väga imelik mõte. Arvad, et tal jääb purskamata? Ei jää.

Ja meil konkreetselt on see meetod mehe valik, pole isegi jutuks tulnud, et sellega probleemi oleks.

See, et üks ei ole mitukümmend aastat sedasi rasedaks jäänud, on puhas juhus ega tähenda absoluutselt, et see mingi meetod oleks. Pigem kasutaks siin väljendit, et “erand kinnitab reeglit”.

Ära kasuta seda väljendit vales tähenduses. Antud kontekstis pole absoluutselt kohane mingist erandist, mis reeglit kinnitab, rääkida. Iga erand vähendab hoopis reegli kehtimise tõenäosust

Mis naudingu annab mehele seks, kus ta peab end kontrollima? Kontrollima, et kogemata valesse kohta ei tulistaks, kuna proua abikaasa ei taha rasestumisvastastest vahenditest midagi teadagi? See, et mees pole sulle viisakusest midagi öelnud, ei tähenda, et talle meeldiks.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Ajal, kui kõik vahendid on kättesaadavad, on selline meetod lausa debiilne.

MIDA teistmoodi see seks peaks pakkuma?
Ilmselt ta ohtlikel päevadel ei seksi, ju siis mõned päevad kannatab ilma olla.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Mis naudingu annab mehele seks, kus ta peab end kontrollima? Kontrollima, et kogemata valesse kohta ei tulistaks, kuna proua abikaasa ei taha rasestumisvastastest vahenditest midagi teadagi? See, et mees pole sulle viisakusest midagi öelnud, ei tähenda, et talle meeldiks.

Sa võtad ka väga oma mätta otsast asja. Olgu siis, sinu kogemus ja mees on sellised, et lenduvad seksi ajal kuhugi kaugusesse ära ja ei saa ise arugi, kuhu mis tuleb.
Ma olen rohkem kokku puutunud meestega, kes on väga teadlikud, mis neil toimub ning suudavad ka lõpetamist tagasi hoida/edasi lükata – mitte kontrollimiseks vm, vaid et mõnu pikendada.
Asjaolu, kuhu lõpetatakse, on täiesti ebaoluline ja mingit naudingut see kelleltki ära ei võta (jah, taaskord on erandeid ja inimesi, kellele suurima naudingu seksist pakubki konkreetselt küsimus, kuhu see “tulistamine” maandub, aga ei teeks selle alusel üldisi järeldusi)

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Ära hüsteeritse. Meil on kõik korras mehega, ära muretse.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Oleme ka dinosauruse ajastust ja kasutame juba 12a katkestatud suguühet – mehe soovil. Enne võtsin tablette, kuid mees ütles, et ma seda mürki rohkem ei sööks. Meil ka kõik korras ja rahul süsteemiga.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Sellele juba vastasin ühes eelnevas postituses. Ajutise loomuga suhetes otsustatakse laste saamine või mitte saamineja enda steriliseerimine muidugi teistmoodi. Vabandage minu vanamoelisust, aga minu mõistes tähendab perekond seda, et mõlemad vastutavad. Koos otsustatakse kas saadakse lapsi, millal need saadakse, kui palju neid saadakse, kuidas vältida soovimatut rasedust jne. jne. Imelik?

Oot, millest sinusugune seda kohe ajutiseks sildistab? Täitsa mitmekümneaastane suhe võib olla. Ütlesin juba eespool, et tänane olukord ei ennusta sulle homset. Aga äkki on täiesti kindel suhe, kuid naine tahab ka kellegi teisega magada?

Siis võiks naine oma püsipartnerit ja ennast vähemalt nii palju austada, et kasutab nende teistega kondoomi. Või sinu arust ongi ok, et seksitakse paralleelselt erinevate partneritega, kondoomita? Kuidas see kõik steriliseerimise teemaga haakub?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 22 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Muidugi võib tulla ja öelda, et tahab kellegi teisega jätkata. Aga ma ei mõista, miks peaks tema lapse saamise soov sel juhul minu asi olema?

Sinu point on arusaadav, aga loogika vildakas. Eeldades mehelt vasektoomiat, puudutab see ju just tema lapse saamise soovi/võimalust, mitte sinu oma.

Peaksid oma argumente teisiti väljendama.

Loogika on lihtne. Miks peab naine muretsema selle pärast, et tema mehele jääks võimalus MÕNE TEISE NAISEGA veel lapsi saada?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Miks peab naine muretsema selle pärast, et tema mehele jääks võimalus MÕNE TEISE NAISEGA veel lapsi saada?

Aga miks peab mees muretsema selle pärast, et tema naine ei taha lapsi saada? (Üleüldse võiks muidugi sellise vastastikuse suhtumisega paarid pigem lahku minna)

Please wait...
Postitas:
Kägu

Miks peab naine muretsema selle pärast, et tema mehele jääks võimalus MÕNE TEISE NAISEGA veel lapsi saada?

Aga miks peab mees muretsema selle pärast, et tema naine ei taha lapsi saada? (Üleüldse võiks muidugi sellise vastastikuse suhtumisega paarid pigem lahku minna)

Sellest ju mina räägingi, et MÕLEMAD peavad vastutama. Laste saamine ja/või nende ärahoidmine, et ole AINULT NAISTE asi. Normaalses püsisuhtes on see mõlema asi. Ja seda vastutust jagatakse. Mitte ei ole nii, et algusest lõpuni peab naine üksinda, ainuisiklikult kõige eest vastutama ja kõik ära korraldama. Mis siis mehe osaks jääb? Ainult nautimise pool?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Sellest ju mina räägingi, et MÕLEMAD peavad vastutama. Laste saamine ja/või nende ärahoidmine, et ole AINULT NAISTE asi. Normaalses püsisuhtes on see mõlema asi. Ja seda vastutust jagatakse. Mitte ei ole nii, et algusest lõpuni peab naine üksinda, ainuisiklikult kõige eest vastutama ja kõik ära korraldama. Mis siis mehe osaks jääb? Ainult nautimise pool?

Ja sinu versioon vastutuse jagamisest on see, et mees teeb vasektoomia 🙂 Omapärane

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mis sinu tegelik probleem on? See vasektoomia on sul nagu kont hambus mida sa järad juba aastaid siin. Naine vastutab siis täpsemalt mille eest? On olemas spiraal, pillid, sos pillid, abort, kondoomid mehele/naisele, rasestumisvastased kreemid. Nii ära tüütab juba see jutt nagu naine vastutab kui naine ei vastuta elus millegi eest. Sa üldse seksi ka teed või niisama jutustad?

Please wait...
Postitas:
Kägu

See on nii kurb teema, ise ei saa orgasmigi ja mees peab vasektoomiat tegema. Pigem rohkem teema hapudes viinamarjades ja vasektoomiaga üritatakse mees endaga siduda. Ma saaks veel aru kui mees tuleb räägib kuidas kondoom on nõme, kuigi pole mingisugust teaduslikku tõestust nagu kondoom vähendaks peenise tundelisust. Mees saab orgasmi ajust, mitte peenise otsast. Aga seda, et kondoom on ebamugav, räägivad naised, kes rahuldavad end kummist leludega? See mulle juba pähe ei mahu.

Ma ei tea küll kelle hapudele viinamarjadele või orgasmitusele sa viitad, aga … Kui naine sinu arvates ei saagi seksist mingit naudingut, siis seda enam tekib küsimus, et miks siis naine peab rasedusest hoidumise pärast muretsema? Et siis mees mõnuleb ja naise asi on muretseda? Või kuidas sul see asi mõeldud oligi?

Ja Revolver! Ole täitsa rahulik! Tänapäeva naised on piisavalt iseseisvad ja enesega hakkamasaavad. Aina vähemaks jääb neid naisi, kes iga hinna eest mingit jobu külge klammerduvad.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ja sinu versioon vastutuse jagamisest on see, et mees teeb vasektoomia 🙂 Omapärane

Kui mõlema otsus juba operatsiooni poole kaldub, siis miks mitte ei võiks just mees seda teha? Loodan, et sa said ikka aru, et ma ei arva, et valimatult kõik mehed (kellel kunagi ehk veel ka lapsesoov) peavad vasektoomiale minema.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma ei tea küll kelle hapudele viinamarjadele või orgasmitusele sa viitad, aga … Kui naine sinu arvates ei saagi seksist mingit naudingut, siis seda enam tekib küsimus, et miks siis naine peab rasedusest hoidumise pärast muretsema? Et siis mees mõnuleb ja naise asi on muretseda? Või kuidas sul see asi mõeldud oligi?

Ja Revolver! Ole täitsa rahulik! Tänapäeva naised on piisavalt iseseisvad ja enesega hakkamasaavad. Aina vähemaks jääb neid naisi, kes iga hinna eest mingit jobu külge klammerduvad.

Aga mis su probleem siis on? Mehi siin pole, keegi ei kuule su vasektoomia juttu ja mitte keegi ei hakka seda tegema. Kui mõni mees seda ka teeb, siis pigem jõukam naistemees, kes ei taha endale tööõnnetusest vallaslast kaela.

Tavaline mees ei tee mitte kunagi vasektoomiat või peab tegemist olema friigiga.
sa peaks psühhiaatri juurde pöörduma selle vasektoomiaga, sul on kinnisidee.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mis sinu tegelik probleem on? See vasektoomia on sul nagu kont hambus mida sa järad juba aastaid siin. Naine vastutab siis täpsemalt mille eest? On olemas spiraal, pillid, sos pillid, abort, kondoomid mehele/naisele, rasestumisvastased kreemid. Nii ära tüütab juba see jutt nagu naine vastutab kui naine ei vastuta elus millegi eest. Sa üldse seksi ka teed või niisama jutustad?

No ma sain aru, et see teema on siin konkreetselt sellest, et peres enam üldse lapsi ei soovita. Et mida siis nö lõpliku “vahendina” kasutusele võtta? Ma ei ole kuskil öelnud, et peredes, kus ehk veel lapsi plaanitakse saada, peab mees end lõikama minema.
Kas on tõesti nii imelik, et kui naine muretseb rasedusest hoidumise pärast 20 aastat, siis ühel momendil võtab mees teatepulga üle?

P.S. Kas sinu arvates on abort pereplaneerimise vahend? Ja mis mõttes naine ei vastuta elus millegi eest?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui mõlema otsus juba operatsiooni poole kaldub, siis miks mitte ei võiks just mees seda teha?

Aga kui otsust väga polegi, on pigem nii, et naine ei taha kindlasti last, mehel aga on ükskõik? Miks sinu arust sel juhul mees just peaks minema ja end sorkida laskma? Kangelane? Džentelmen? No ma ei tea, kuidagi kiivas on see mõttekäik.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Aga mis su probleem siis on? Mehi siin pole, keegi ei kuule su vasektoomia juttu ja mitte keegi ei hakka seda tegema. Kui mõni mees seda ka teeb, siis pigem jõukam naistemees, kes ei taha endale tööõnnetusest vallaslast kaela.

Tavaline mees ei tee mitte kunagi vasektoomiat või peab tegemist olema friigiga.

Sina ju oled mees.

Please wait...
Postitas:
Kägu

No ma sain aru, et see teema on siin konkreetselt sellest, et peres enam üldse lapsi ei soovita. Et mida siis nö lõpliku “vahendina” kasutusele võtta? Ma ei ole kuskil öelnud, et peredes, kus ehk veel lapsi plaanitakse saada, peab mees end lõikama minema.

Kas on tõesti nii imelik, et kui naine muretseb rasedusest hoidumise pärast 20 aastat, siis ühel momendil võtab mees teatepulga üle?

P.S. Kas sinu arvates on abort pereplaneerimise vahend? Ja mis mõttes naine ei vastuta elus millegi eest?

sa kõlad nagu see assotsiaal delfis, too ka aastaid ketrab robotiseeritult oma 3+ lapse iivest. nagu seinaga räägiks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Sina ju oled mees.

ma võin mees olla ja isegi 10 lapse puhul ma ei hakka ennast lõikuma
ma võin ka naine olla ja 10 lapse ema, ikkagi ma ei hakka end lõikuma

kui tänapäevased rasestumisvastased vahendid ei sobi, siis ma leian uue elukaaslase, kellel selliseid probleeme pole nagu sul on. las see tuututaja tuututab üksi edasi

kinnisideedega inimesed on minujaoks täis haiged

Please wait...
Postitas:
Kägu

kui tänapäevased rasestumisvastased vahendid ei sobi, siis ma leian uue elukaaslase, kellel selliseid probleeme pole nagu sul on. las see tuututaja tuututab üksi edasi

Õige! Ja kuna kuna sinusugune mees kondoomi ei kasuta ja rohkem vahendeid meestele ju polegi, siis sinu mõistes ongi ainus variant – see on naise asi, naine vastutab. Sina ainult seksid ja naudid, aga naine muretseb… sest orgasmi naised ju sinu sõnul ei saa. Vähemalt mitte sellised naised, kes jultunult oma seisukohta teatud asjades omavad.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Õige! Ja kuna kuna sinusugune mees kondoomi ei kasuta ja rohkem vahendeid meestele ju polegi, siis sinu mõistes ongi ainus variant – see on naise asi, naine vastutab. Sina ainult seksid ja naudid, aga naine muretseb… sest orgasmi naised ju sinu sõnul ei saa. Vähemalt mitte sellised naised, kes jultunult oma seisukohta teatud asjades omavad.

kus sa võtad seda et kondoomi ei kasutata? mõtlesid ise välja?
kondoom on mehele ainuke võimalus ise kontrollida laste saamist, sest alati ei saa olla ka naises kindel. naine võib alati “unustada” tableti ja ongi rase, mees ei saa ometi sundida naist aborti tegema. kondoom teeb mehe elu turvaliseks. tänapäeval naised litutavad ringi, kondoom kaitseb ka meest suguhaiguste eest.

siin teemas mingi naine kirjutas kuidas tema mehega kunagi orgasmi ei saa. ma ei saanudki aru miks ta siis mehega üldse seksib kui ta midagi ei tunne. miks ta midagi ette ei võta?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minul on vanust omajagu, juba 45.

Hormoonspiraali keeldub naistearst panemast migreeni tõttu. Ütleb, et on ohtlik minusugusele migreenikule. Seetõttu ei saa kasutada ka muid hormoone sisaldavaid vahendeid. Ilgelt nõme elu.

See on mingi udujutt, olen ka kannatanud migreenihoogude all terve elu, aga just hormoonspiraali ajal on neid hoogusid oluliselt vähemaks jäänud. Kui midagi neid veel tekitab, siis punane vein. Iga inimene on erinev ja see, et keegi arvab, et tal tekitas hormoonspiraal migreenigoogusid, ei ole pädev põhjus teisetele selle paigaldamisest keeldumiseks.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

M, pikas püsisuhtes.

Läbi proovitud:
Katkestamine – blah
Päevade jälgimine – jube närvesööv, kui veel lapsi ei taha
Kondoom – läks nooruses mingi hetk kulukaks ja rääkige, mis tahate, kumm on kumm. Kumm ei ole seks
Looduslik kondoom – sitaks kallis, aga oli väga vahetu tunne, jällegi hind hakkas mängima
Vaskspiraal – partneri igakuiseid valusid oli väga karm vaadata. Nutsime mõnikord koos
Tabletid (Mirena) – ei sobinud, libiido langes, seks jäi ära, mõlemad kannatasid
Nuvaring – kaalutõus poole aastaga 10kond kilo ja tablettide mõjule sarnanev
Plaaster – no suvel oli palju õnne, kole plärakas peal ja päevitus ei läinud teemaga kokku
Hormoonspiraal – kartused olid suuremad kui kasu ning see siiani töötab
Lõikus – palun vabandust, aga keha mutileerimine on fetiš. Mehe seisukohast, a mis saab siis kui plaks ja partner kadunud. Uut (oma lastega) peret luua ei saa põhjendusega, et eelmises suhtes otsustasime nii?

Kui hormoonspiraali võimalus peaks mingil põhjusel ära kaduma, siis tagasi looduslike kondoomide juurde. Noortele siiski ei soovita, reisige parem selle raha eest ja nautige elu – on rohkem, mida meenutada.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Hormoonspiraal – kartused olid suuremad kui kasu ning see siiani töötab

Kas see tähendab, et teie rasestumisvastane vahend on hirm hormoonspiraali ees või mis?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

See on tõepoolest vähim, mida mees teha saab. Eelneval mitmekümnel aastal on ju ühise naudingu eest vastutanud naine üksi. Koos kõigi kõrvaltoimetega.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 24 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

See on tõepoolest vähim, mida mees teha saab. Eelneval mitmekümnel aastal on ju ühise naudingu eest vastutanud naine üksi. Koos kõigi kõrvaltoimetega.

No sinu maailm on ikka nii võrdne, et võtab pea ringi käima.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ei ole võrdne. Nauding on ühine, aga mehe osa vastutuses on minimaalne.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 24 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Ei ole võrdne. Nauding on ühine, aga mehe osa vastutuses on minimaalne.

Just seda ma mõtlesingi. Mu lapsed ka mingi vanuseni loendasid iga kommikoti ja krõpsupaki täpselt pooleks. Et võrdne oleks.

Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 91 kuni 120 (kokku 188 )

Esileht Pereelu ja suhted Rasestumisvastased vahendid 40+