Esileht Pereelu ja suhted Rasestumisvastased vahendid 40+

Näitan 5 postitust - vahemik 181 kuni 185 (kokku 185 )

Teema: Rasestumisvastased vahendid 40+

Postitas:

Mina lasin steriliseerida kolmanda lapse keisrilõikega sama opi käigus. Olin siis 38. Kolm last olemas, tublid ja tragid, kolm keisrilõiget, seega armidega emakas ja viimasega ka tõsine reesuskonflikt. Neljanda saamine oleks vene rulett nii või teisiti.
Mulle sobib. Spiraalid, ka hormoonspiraal mulle ei sobinud, lekkisin kuude viisi, rõve lihtsalt. Pealegi, milleks endale neid hormoone sisse ajada, ei soovitata 40+ kindlasti.
Kunstliku viljastamisega võin ikkagi lapse saada, kui peaks ma-ei-tea-mis-põhjusel tulema tahtmine.
Seega ma iga kell steriliseerimise usku. Super rahulik olla.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja siin. Lõpuks tehtud. Tõesti polnud hullu midagi. Arst ütleb, et kui juha lõigatud ja kõrvetatud, siis pole emakaväline rasedus võimalik. Igatahes, lisakaitsevahendeid ei plaani tarvitada. Väike üllatusmoment selle opi juures oli see, et sõpradel tundub olevat vajadus arvamust avaldada. Jeez, ma küll ei avaldaks.

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 01.04 12:39; 01.04 13:35; 01.04 18:15; 01.04 18:16; 01.04 21:12; 02.04 00:16; 10.05 11:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja siin. Lõpuks tehtud. Tõesti polnud hullu midagi. Arst ütleb, et kui juha lõigatud ja kõrvetatud, siis pole emakaväline rasedus võimalik. Igatahes, lisakaitsevahendeid ei plaani tarvitada. Väike üllatusmoment selle opi juures oli see, et sõpradel tundub olevat vajadus arvamust avaldada. Jeez, ma küll ei avaldaks.

Kui sa sellest teemast ei lobiseks, ei oskaks keegi ka arvamust avaldada.
Ma ausalt öeldes ei kujuta ette, et hakkaksin teistele oma rasestumisvastastest vahenditest latrama. See on abikaasadevaheline privaatne teema.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 02.04 18:08; 05.04 11:16; 05.04 16:27; 05.04 16:32; 10.05 13:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja siin. Lõpuks tehtud. Tõesti polnud hullu midagi. Arst ütleb, et kui juha lõigatud ja kõrvetatud, siis pole emakaväline rasedus võimalik. Igatahes, lisakaitsevahendeid ei plaani tarvitada. Väike üllatusmoment selle opi juures oli see, et sõpradel tundub olevat vajadus arvamust avaldada. Jeez, ma küll ei avaldaks.

Sõbrad said kuidas teada? Peaingel rääkis või ikka ise rääkisid?

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.04 19:50; 10.05 14:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Enamasti siiski vaskspiraal ei põhjusta mainimisväärseid vaevusi ja libiido langust kohe kindlasti mitte! Spiraal on igatahes keskmiselt mugavam, lihtsam ja ohutum kui vasektoomia.

Ei ole, sa tainas. Mul olid vaskspiraaliga suured veritsused ja lõpuks soovimatu rasedus. Arst võttis spiraali koos lootega välja… Tablettidega oli totaalne libiidolangus, mis pole mitte psühhosomaatiline, nagu see sinu poolt ettekujutatav meeste libiidolangus, vaid täiesti reaalne, hormoonidest tingitud libiidolangus.
Õnneks on mul normaalne mees, tegi vasektoomia, tema ennast sellepeale küll kuidagi vähem mehena ei tunne. Kas sa äkki mõtleksid sellele võimalusele, et vasektoomia on mehe jaoks – kellel on endal lapsed juba olemas – väljapääs ja garantii, mitte takistus? Mehel endal ju ka muretum elu selle peale.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 01.04 16:49; 01.04 16:51; 01.04 16:54; 01.04 19:22; 02.04 19:55; 05.04 13:04; 05.04 13:07; 10.05 14:48;
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 181 kuni 185 (kokku 185 )


Esileht Pereelu ja suhted Rasestumisvastased vahendid 40+

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.