Esileht Pereelu ja suhted Rasestumisvastased vahendid 40+

Näitan 8 postitust - vahemik 181 kuni 188 (kokku 188 )

Teema: Rasestumisvastased vahendid 40+

Postitas:
Kägu

Tegelikult on probleem selles, et mehed on pereplaneerimisest justkui kõrvale jäetud. Mehed tulevad teemaks kas siis, kui nad ei taha kondoomi kasutada või siis, kui elatisest räägitakse. Naistearsti juurde pole saatekirja vaja, meestearsti juurde on ja kui siis tahab mees nn tasuta aega saada, peab mees minema perearsti käest (kes on valdavalt naised) saatekirja küsima. Kui naiste puhul räägitakse, et käige kontrollis ja käiaksegi+sünnitused jms, siis mehed jõuavad meestearsti või uroloogi juurde esimest korda enamasti siis, kui enam kuidagi ei anna edasi lükata. Ja kui arsti juures tegelikult ei käida, siis see infotühimik täidetakse igasuguste linnalegendidega. Üks meestearst ütles, et üsna suur osa tema vastuvõtuajast läheb igasuguste linnalegendide kummutamisele. Tutvusin enne vasektoomiat meeste terviseteemadega erinevates kohtades. Meestearstiteemaga seoses oli meestel üks põhilisi muresid – ega arsti juures pükse pea ära võtma. Ilmselgelt märk sellest, et kui kaasaegsed naised kasvavad vaimus, et ega lahe ei ole naistearsti juures käia, aga no mis teha-kannatan ära, siis mehed suures osas ei teagi, mis imeloom see meestearst on või mida seal tehakse. Vasektoomia kohta on ka arvatavasti kogu teadmine, et naabri-Volts õlleklaasi taga ütles kord, et kes vasektoomia teeb, see enam miski pärismees küll pole. Midagi tegelikult sisulist küll ei tea, aga kindlasti on väga õudne.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kuidas ei ole, juhad lõigatakse läbi ja seemnevedelik imbub edasi munanditesse ja võib põhjustada lõpuks vähki. Ma soovitaks sul oma kinnisideega arstile pöörduda, see on väga jaige jamps mida sa ajad.

Püha issand jumal, sa näed ja ei mürista!
Las ma ütlen sulle su enda sõnadega: see on väga jaige jamps, mida sa ajad.

Please wait...
Postitas:
Kägu

See on tõepoolest vähim, mida mees teha saab. Eelneval mitmekümnel aastal on ju ühise naudingu eest vastutanud naine üksi. Koos kõigi kõrvaltoimetega.

No sinu maailm on ikka nii võrdne, et võtab pea ringi käima.

Ei ole võrdne. Nauding on ühine, aga mehe osa vastutuses on minimaalne.

Just seda ma mõtlesingi. Mu lapsed ka mingi vanuseni loendasid iga kommikoti ja krõpsupaki täpselt pooleks. Et võrdne oleks.

Ei ole ju pooleks! Üks on oma tervist mürgitanud aastakümneid, teine teeb lõpuks ühe pisikese operatsiooni. Kummalised mehedd, kes oma pikaaegsetest kaaslastest üldse ei hooli. Las vastutab üksi ja teeb lõpuks veel operatsioonigi, peaasi, et mina üldse mitte midagi tegema ei peaks. Seda enam, et mehe steriliseermine on ohutum, kergem ja odavam.

kes sind end mürgitama sundis, mees surus sulle tableti kurku või oli ikka see sama jutt: iga naise keha on naise enda otsustada?

mine ravile palun.

Kulla Revolver! Kas mitte sina ei ole igas vähegi võimalikus teemas see, kes väidab, et naised jäävad meelega rasedaks ja teevad kõike meelega, et meestelt vaid raha (elatist) välja pumbata? Otsusta nüüd ikka lõpuks ära, kuidas on?! Kas sulle meeldivad fertiilses eas naised või mitte? Kas laste saamine on ok või mitte? Ühes teises teemas ütlesid, et 40+ naised sobivad meestesauna koristajaks ja riietehoiutädiks. Kas rasestumise eest vastutab AINULT NAINE, või on siiski ka mehel mingi roll?

Onu, sa vist ise ka päris täpselt ei tea, mis sulle meeldib või mida sa tahad?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 22 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Mina lasin steriliseerida kolmanda lapse keisrilõikega sama opi käigus. Olin siis 38. Kolm last olemas, tublid ja tragid, kolm keisrilõiget, seega armidega emakas ja viimasega ka tõsine reesuskonflikt. Neljanda saamine oleks vene rulett nii või teisiti.
Mulle sobib. Spiraalid, ka hormoonspiraal mulle ei sobinud, lekkisin kuude viisi, rõve lihtsalt. Pealegi, milleks endale neid hormoone sisse ajada, ei soovitata 40+ kindlasti.
Kunstliku viljastamisega võin ikkagi lapse saada, kui peaks ma-ei-tea-mis-põhjusel tulema tahtmine.
Seega ma iga kell steriliseerimise usku. Super rahulik olla.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Teemaalgataja siin. Lõpuks tehtud. Tõesti polnud hullu midagi. Arst ütleb, et kui juha lõigatud ja kõrvetatud, siis pole emakaväline rasedus võimalik. Igatahes, lisakaitsevahendeid ei plaani tarvitada. Väike üllatusmoment selle opi juures oli see, et sõpradel tundub olevat vajadus arvamust avaldada. Jeez, ma küll ei avaldaks.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Teemaalgataja siin. Lõpuks tehtud. Tõesti polnud hullu midagi. Arst ütleb, et kui juha lõigatud ja kõrvetatud, siis pole emakaväline rasedus võimalik. Igatahes, lisakaitsevahendeid ei plaani tarvitada. Väike üllatusmoment selle opi juures oli see, et sõpradel tundub olevat vajadus arvamust avaldada. Jeez, ma küll ei avaldaks.

Kui sa sellest teemast ei lobiseks, ei oskaks keegi ka arvamust avaldada.
Ma ausalt öeldes ei kujuta ette, et hakkaksin teistele oma rasestumisvastastest vahenditest latrama. See on abikaasadevaheline privaatne teema.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Sõbrad said kuidas teada? Peaingel rääkis või ikka ise rääkisid?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Enamasti siiski vaskspiraal ei põhjusta mainimisväärseid vaevusi ja libiido langust kohe kindlasti mitte! Spiraal on igatahes keskmiselt mugavam, lihtsam ja ohutum kui vasektoomia.

Ei ole, sa tainas. Mul olid vaskspiraaliga suured veritsused ja lõpuks soovimatu rasedus. Arst võttis spiraali koos lootega välja… Tablettidega oli totaalne libiidolangus, mis pole mitte psühhosomaatiline, nagu see sinu poolt ettekujutatav meeste libiidolangus, vaid täiesti reaalne, hormoonidest tingitud libiidolangus.
Õnneks on mul normaalne mees, tegi vasektoomia, tema ennast sellepeale küll kuidagi vähem mehena ei tunne. Kas sa äkki mõtleksid sellele võimalusele, et vasektoomia on mehe jaoks – kellel on endal lapsed juba olemas – väljapääs ja garantii, mitte takistus? Mehel endal ju ka muretum elu selle peale.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt
Näitan 8 postitust - vahemik 181 kuni 188 (kokku 188 )

Esileht Pereelu ja suhted Rasestumisvastased vahendid 40+