Esileht Ilu ja tervis Rasestumisvastased vahendid

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Rasestumisvastased vahendid

Postitas:

Oleme siiamaani alati kondoome kasutanud, aga olen mõlenud vahetada.
Rääkige, milliseid vahendeid teie olete kasutanud ja mis nende head ja vead on ja kui palju maksavad.

Hormoonspiraal tundub kõige mugavam ja efektiivsem, aga selleks mul pole praegu raha.

Tabletid ja süst tunduvad peale selle head, aga kõrvatoimetena on kirjas, et sageli tõuseb kehakaal. Eriti just süstiga, mis tegelikult muidu oleks ju tabletist mugavam, kas tõesti on nii? Keegi oskab rääkida, palju need maksavad, leidsin, et tabletid 4-8 eurot kuu ja 1 süst 4 eurot, kas see tõsi? Kas selle süsti jaoks peab arsti juurde minema ja kui tihti?

Vaskspiraali sünnitamata naistele ei panda üldiselt, ma olen aru saanud.

Igatahes, varsti arsti juurde minek, aga mõtlesin, et uurin enne maad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lase juhtmed läbi lõigata.Siis ei pea rohkem üldse raha kulutama hoidumiseks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Spiraali jah sünnitamata naistele väga ei panda. Süsti ostad apteegist ja kodus ise teed. Vajalik on lihtsalt kas enda või kellegi koduse julgus süsti teha. Tabletid on selles suhtes lihtsamad võtta aga neid tuleb võtta kogu aeg ühel kellaajal, seod näiteks hommikuste toimingutega.
Kõrvaltoimed? Kas sa paratsetamooli kõrvaltoimeid oled lugenud? Need peaaegu samad kõikidel ravimitel. Ehk kõik peab kirjas olema aga see ei pruugi just sinuga juhtuda. Kehakaalu tõus oli pigem probleemiks esialgsetel tablettidel. On ka veel nuvaring ja plaastrid. Plaastrit on vaja 7 päeva tagant, nuvaringi 3 nädala vahetada. Samas plaastriga on jällegi lahtitulemise oht ja see välja paista, nuvaring aga nõuab tahtmist nö ennast katsuda. Mõnele see vastumeelt.
Naistearst/ämmaemand nagunii selgitab vestluse käigus sulle sobivamad meetodid/tabletid välja. Ja kui tekib kõrvaltoimeid, saad alati vahendit/tablette vahetada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kehakaalu tõstab eeskätt söömine.
Ka inimese vananedes ainevahetus aeglustub oluliselt ja kui toitumisharjumused sellele muutusele järele ei paindu, siis kehakaal tõuseb.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lasin just nädal tagasi panna tavalise spiraali (vase ja kullaga). Kuna mul oli keiser, siis arst ütles, et tegelikult olen ma ka nagu sünnitamata naine. See vist tähendab, et spiraale paigaldatakse ka sünnitamata naistele? Aga kõige parem oleks erinevate vahendite kohta oma naistearstilt küsida ja uurida.
Spiraali sobimist ma veel kommenteerida ei oska, eks kuu aja pärast paistab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sterilisatsioon.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kehakaalu tõstab eeskätt söömine.
Ka inimese vananedes ainevahetus aeglustub oluliselt ja kui toitumisharjumused sellele muutusele järele ei paindu, siis kehakaal tõuseb. [/tsitaat]Jälle üks targutis, kes pole kuulnud, et hormoonid reguleerivad inimesel erinevaid isusid.

Inimese keha hormonaalne tasakaal või tasakaalutus mõjutab väga oluliselt näiteks söögiisu, seksiisu, meeleolu, üldist enesetunnet.
See on fakt, et hormonaalsete vahendite kasutamine võib osadel naistel suurendada söögiisu. Samuti võib horm.vahendite tagajärjel tekkida kehas vedelikupeetus, mis põhjustab kehakaalutõusu ja paistetust.
Loomulikult tõuseb kehakaal söömise tagajärjel, aga kui sa ei ole kunagi tundnud seda tunnet, kuidas sinu sisemine tung sunnib sind sööma ja seda mitte lihtsalt laiskusest, lodevusest ja nõrgast enesedistsipliinist, vaid just sellepärast, et keha nõuab ja karjub, kui süüa ei saa ning seda tunnet põhjustab hormoonide möll, tasakaalutus, järsk kõikumine.

Mina olen täiesti ere näide sellest, kuidas hormoonid võivad mõjutada minu igapäevaelu. Näiteks, 1-2 nädalat enne päevi ei suuda ma oma söögiisu kontrollida. Kui ma ennast mõistusega pidurdan, siis mul hakkab lihtsalt füüsiliselt nii halb, et kukun või kokku. Kui menstruatsioon on hakanud, siis toit mind üldse ei huvita.
Mis see siis muu on, kui tugev hormoonide kõikumine.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

minule pandi küll spiraal, kuigi ei ole sünnitanud. arst ütles, et kui ma ise soovin, siis paneb.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Loe erinevate variantide kohta siit:
http://www.meelespea.net/ee/kontratseptsioon/meetodid

Valiku, mis just Sulle sobivaim on, soovitan teha vestluses arstiga. Foorumist ei tasu nõu küsida, sest inimesed on erinevad ja mis sobib ühele, ei pruugi sobida teisele. Mis ühel tekitab kõrvalmõjusid, ei tekita seda teisel ja vastupidi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Ilu ja tervis Rasestumisvastased vahendid

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.