Esileht Ilu ja tervis Raske ja ebameeldiv tunne rinnus

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: Raske ja ebameeldiv tunne rinnus

Postitas:

Terve tänase päeva olen vahelduva eduga tundnud seletamatult rasket tunnet rinnus. Ei saa öelda, et otseselt valus oleks, aga ebamugav ja raske küll. juuni alguses oli sarnane asi aga läks üle. Google annab infarkti. Päris hirmus tunne tuleb juba peale… perearstid ka kõik puhkavad.

Olen 30a naine.

0
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.08 18:01; 01.08 18:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Suure tõenäosusega infarkt ei ole. Vanust on liiga vähe ja seetõttu ilmselt ka riskifaktoreid. Kontrolli võiks siiski minna. EMO ei ole parim valik.
Perearstil on ALALTI puhkuse ajal asendaja. Enamus inimesi ei viitsi lihtsalt uurida, kes see parasjagu on.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minule pakutakse perearsti asemele pereõdesid, kelle puhul on juba aastaid nii, et midagi nad öelda ei oska vaid soovitavad ikka perearsti juurde minna. Praegu täpselt sama teema.

+1
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.08 18:01; 01.08 18:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Viirpuu kõrri ja edasi.

+4
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Klassikaline ärevushäirega või depressiooniga kaasnev sümptom (mis ei tähenda, et midagi muud ei võiks viga olla). Mul on seda päris tihti, mõnikord kestab kauem, mõnikord vähem, ära pole veel surnud. Kindlasti tuleb vaadata seda, et kuidas talud füüsilist koormust – kui jaksad tavapärasest vähem ning ebamugavus tekib koormuse tõttu (nt trepist ülesminek), siis on asi tõsine ja kiirelt arstile. (Väikese boonusena sain hiljuti teada, et mul on igemes krooniline põletikukolle, huvitav, kas ja kuidas see asjasse puutub).

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Perearsti juurde EKG tegema. Ka pereõde saab sellega väga kenasti hakkama.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esimene mõte: ärevus. Aga sa nagunii ei usu ja usud pigem kõike reieluu murrust kuni ajukasvajani.

+6
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on paar korda sellist tunnet olnud. See on pigem selline sisemine rahtus/ärevus. Mul oli pigem selline tunne, et nüüd kohe kohe juhtub kellegi pereliikmega midagi halba.
Süda peksab ja imelik ja raske on olla. See tunne püsis terve päeva. Õnneks midagi halba ka ei ole juhtunud.
Ja kuna ma olen sellistes asjades nö vana rahu ise, st et mõtle üle, ei ole ka ise seda õnnetust omale kaela toonud.
Aga lihtsalt paar korda on selline olukord olnud. Olen ka 30.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul tuli sellise enesetunde peale – rinnus oli megaraske, metsik väsimus, süda paha – kõhugripp. Pool päeva oli selline enesetunne, töölt tuikusin kodu poole, olin ka päris kindel, et mingi infarkt. Kodus vajusin voodisse, ei jaksanud silma ka lahti hoida. Ja siis korraga oksendasin ning edasi 12 tundi jooksin kõhulahtisusega vetsu vahet. Mõtlesin, et annan otsad selle lahtistamise peale. NB! Raskustunne rinnus aga kadus kohe pärast oksendamist. Ja varem on natukese vähema raskustunde peale rinnus diagnoositud bakterist tingitud kõrvetised. Selle vastu sain AB ravi. Tookord arvasin ka, et südamega probleem.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Ärevus! Endal korduvalt kogetud sümptom. Südant uuritud – terve!

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

suht kindel, et see on sul mingi ärevus, paanika, stress, deprekas…

Mõtle veidi oma elu üle järele. Mis häirib? Mille ees on hirm? Kõik sellised asjad võivad väljenduda nii, et füüsiliselt kehal on halb olla ja sinu kirjeldatud raskustunne on just täpselt selline.

Kas puhkad piisavalt? Sööd normaalselt? Liigud ka värskes õhus? Tööl ja kodus probleeme pole? Mõtle need asjad läbi. Võid võtta mingit kergemat rahustavat jooki. Melissitee, palderjanikapsel. Magneesium enne und.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )


Esileht Ilu ja tervis Raske ja ebameeldiv tunne rinnus