Esileht Veebikonstaabel Raske olukord…

Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )

Teema: Raske olukord…

Postitas:

Algas kõik sellest et jäin mehest rasedaks.Kolisime kokku.Tekkisid tülid ja riiud ning ka vägivald oli omal kohal.Siiski suutsin raseduse ilusti lõpuni kanda.Laps sündis ja koju saabudes algas kõik uuesti.Mehe poolt vägivald ka seksuaalvägivald mõnitused alandused ähvardused pidev riiu tekitamine kuigi kodus oli vastsündinu.Siis teatas ta,et sõidab välismaale tööle jäin üksi 1 kuuse lapsega ise toibumas operatsioonist.Lootsin,et kui tagasi tuleb asjad paranevad aga ei algas rusikatega vehkimine ja lapse peale karjumine mehe poolt.Suutsin ta lõpuks minema saata.Aga sellega asi ei piirdunud nüüdseks ähvardab ta et võtab minult lapse ära kohtukaudu süüdistades,ma ei näita last.Kuigi kui ta kodus oli ei teinud ta temast väljagi tegeles alati muude asjadega ehk riiu kiskumisega.Laps on nüüdseks pea viie kuune olen temaga ilusti üksi hakkama saanud terve ja rõõmus.Kui suur tõenäosus on tal kohtus võita või kuidas peaksin mina edasi toimima?oskate ehk nõu anda…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere

Sellist tõenäost ennustada on sisuliselt võimatu. Siiski kaldun arvama, et see tõenäosus on ülimalt väike. Oluliselt suurem on tõenäosus, et kohus paneb kohtustuse last isale näidata – graafiku vmt kokkuleppe põhjal. Samas igasuguste õigustega kaasnevad tavaliselt ka kohustused, sh võite Teie näiteks nõuda läbi kohtu lapsele elatisraha maksmist. Seega soovitan siinkohal pöörduda mõne juristi juurde nõustamisele.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )


Esileht Veebikonstaabel Raske olukord…

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.