Esileht Ilu ja tervis raske on kaalu langetada

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: raske on kaalu langetada

Postitas:

kuna ajaviite foorumisse enam ei tohi kirjutada siis rikun teie rubriiki siin oma halaga.
ausalt kohe jube raske on, sest armastan kohutavalt kokkata ja süüa teha ja kokanduse saateid vaadata jne.
jah, olen depressiooni tõttu kaalu juba 90 kilo paiku lasknud kasvada ja saan aru et pean sellega tegelema ja tegelengi, eks ole.
aga vaimset jõudu jääb puudu,nagu tühi koht oleks hinges kuidagi..kas jäängi siis elu lõpuni kaloreid, valke, süsivesikuid jälgima, kaalu peal seisma…kas elu on läbi.
näiteks jälgisin oma kaloreid oma kuu aega ja ainult 2 kilo läks maha, seal järel hakkasin valgu dieedile, mida siis praegu järgin..sest et mingitki motivatsiooni tuleks ja jõudu edasi minna tahan tulemusi näha, mis aga on kiivad tulema.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 26.01 12:49; 26.01 13:17; 26.01 13:33; 26.01 16:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

seda ma arvasin, et keegi seda teemat ei vaata siin..

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 26.01 12:49; 26.01 13:17; 26.01 13:33; 26.01 16:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tänan sind toetuse eest..

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 26.01 12:49; 26.01 13:17; 26.01 13:33; 26.01 16:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ehh, minu meelest on see kalorite lugemine paras jama.
Esiteks on see paras raketiteadus ja teiseks on jube tüütu neid alati arvutada.

Katsuks õige nii süüa, et \”süskarid\” hommikupoole ja valku õhtupoole. Palju lihtsam. Veejoomine aitab kõhtu täiemana tunnetada.

Kui kaalunumbri jälgimine õnnetuks teeb, võid kaalu mõneks ajaks hoopis mõõdulindi vastu vahetada.
Mõõda enda puusa-kõhtu-rinda-reit iga paari päea tagant. Mõõdud peaksid aeglaselt, aga kindlalt kahanema.
Ja muidugi pikad hoogsad jalutuskäigud on head.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ek leiad sellest teemast mötteid, tarkust ja motivatsiooni, abi http://www.perekool.ee/index.php?id=36679&class=forum_schnell&action=view_post&post=8804584

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]ek leiad sellest teemast mötteid, tarkust ja motivatsiooni, abi http://www.perekool.ee/index.php?id=36679&class=forum_schnell&action=view_post&post=8804584%5B/tsitaat%5D

aitäh, leidsin sealt ühe blogi retseptidega low carb recipes, proovin neid sealt teha..ma ise olen mõelnud ,eks ole, oma tumedatel hetkedel et kus on see moment minevikus et nö. ei näe enam oma kaalunumbrit ja lased minna ja siis mingi moment ehmatad jälle. miks ma sellel momendil ei mõelnud, et peaks midagi ette võtma, oleks näiteks 10 kilo vähem pidanud alla võtma..

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 26.01 12:49; 26.01 13:17; 26.01 13:33; 26.01 16:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nojah, eks see ole erinev mis kellegile sobib ja mida kellegil kergem jälgida on:) Mul näiteks annab üsna häid tulemusi kui kindlalt jälgin reziimi 3+2 söögikorda päevas ning kella 6-7-ks pidu läbi:). Õhtupoole üritan süsivesikuid piirata ning magusat(v.a.puuviljad) luban ainult nädalavahetusel. Ja liikumine juurde. Aga toimib tegelt ka ilma liikumiseta:).(Selle sain raseduse lõpus selgeks, kui liikuda väga ei tohtinud aga veresuhkur oli piiri peal ja pidin seda rezsiimi kindlalt jälgima, kaal ei tõusnud vaid hakkas veidi langema.)
Ja veel kui sa kardad, et sa siin mingit \”rubriiki risustad\” siis äkki on sulle hoopis rohkem abi delfi naisteka foorumist kus on kohe eraldi rubriik kaaluklubi.
Igal juhul jõudu sulle!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üks oluline koht ongi just MÕTLEMINE.
Mind aitas järjepeale kui sõin taldrikutäie rohelist salatit ja siis mediteerisin ning kujutasin ette et olen õginud terve kana ja raske on olla 😀
Toimis!
Muidugi sinna juurde käis ka kalorite lugemine, aga ilma mõtete suunamiseta ei suutnud ettenähtud kalorite juurde jääda.

Kuna ka ise kirjutad, et asi on mõtlemises ja depressioonis, siis äki aitavad jooga, mediteerimine, NLP või kinesoloogia?

Kinesoloogia aitab kindlasti, aga minu meelest on see nii võimas meetod, et tarvitan vaid äärmuslikel juhtudel. Neid on mul elus mõned olnud ja abi olen alati saanud ja peamine – tulemused tulevad kohe!

—–
ahjaa – üks lihtne ja tõhus abi veel: menüüst täielikult välja valge jahu! Nisujahu ainult ökopoest täisterajahuna.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Ilu ja tervis raske on kaalu langetada

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.