Esileht Pereelu ja suhted Raske on :(

Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Teema: Raske on :(

Postitas:

Oleme mehega 2 aastat koos elanud ja viimased pool aastat on suhted ikka väga kehvad. Nüüd oli ta 2 nädalat komandeeringus. Suhtlesime iga päevaselt telefoni teel kõik oli ilus ja tore. Ei tülitsenud üldse. Ja täna tuli siis koju, nii kui uksest sisse sai hakkas kohe tüli üles kiskuma. Jah meil on hetkel muid probleeme ka majanduslikud. Ja oleme mõlemad stressis. Aga ma üritan päästa meie suhet, pingutan kõigest väes. Kodu on korras, soe söök on laua peal. Aga tundub nagu tema enam ei taha 🙁 Ütleb küll, et armastab ja hoolib minus, palub vabandust kui käitub halvasti või ütleb halvasti. Ma tahan oma head meest tagasi, mis ta ennem oli. Kaua ma niimoodi veel vastu pean ?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.07 21:59; 18.07 13:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

vabandage minu ignorantsust, aga mis näitaja on kodu korras ja söök ees. nagu laudas elada või? siis klassikaline mina pingutan kõigest väest.. kas see ongi pingutuse tipp?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Aga sa ära pinguta nii hirmsasti. Mida rohkem sa pingutad ja oma lootusi üles kruvid, seda hullemaks asi läheb. Lase asjadel vahepeal settida ja tegele oma asjadega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Klaabu kosmoses räägib õiget juttu. Kodu mängimisega üksi pingutada pole mõtet. Jää ise endaks ja siis tuleb mis tuleb, endist inimest sa tagasi ei saa ja see pole võimalik. Näen ka seda oma abielus, meil 2 väkelast ja mina ei pinguta suhete parandamise eesmärgil, lihtsalt ei näe mõtet.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie jätsime oma sassis elamise ja pooltühja külmiku eile õhtul täiesti omapead ja jalutasime õhtu otsa käsikäes linnapeal. Istusime kohvikus, sõime kooki ja jõime veini. Koos elatud 12 aastat.
Kujutan ette, kui üheülbaline ja igav oleks õhtust õhtusse vaid kahekesi kodus söögilaua taga istuda. Sellises elus puudub ju igasugune spontaansus ja põnevus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kahju küll kui vaid 2 a koos elatud ja sellest juba pool aastat tülitsetud. teil tuleb maha istuda ja jutud selgeks rääkida.
ma küll ei kujuta ette, et igapäevaselt tülitsema peaksime. meil 7 a kooselu, viimased 3 küll visiitabielu kuna kaasa töötab välismaal.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma arvan, et kui 2aastane kooselu juba nii keeruline on, siis te lihtsalt ei sobi koos elama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]ma arvan, et kui 2aastane kooselu juba nii keeruline on, siis te lihtsalt ei sobi koos elama. [/tsitaat]

Aamen selle lause peale.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Me oleme käinud jalutamas, viisin ta kinno, Jaanipäeval käisime vanemate juures grillimas, mai kuus viisin ta spaa-sse. Olen talle teinud pisikesi kingitusi. Aga vastu tuleb ainult, mis sa raiskad raha seda niigi vähe 🙁 Täna hommikul jälle vabandas, et oli eile väga väsinud ja polnud tuju suhelda. No millest mina süüdi olen ? Mul on ka pikkad tööpäevad ja õhtuks olen läbi aga ma leian aega, ja jõudu, et olla oma mehega .

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.07 21:59; 18.07 13:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis see mees on sul nagu koera eest, et \”viid jalutama ja spa-sse\”?

Ma san aru, et teil on majandusliku toimetulekuga probleeme? Sel juhul mehed ongi rohkem masendunud, nad tunnevat survet olla enam vastutav pool ja tagada perele kõik vajalik – selles kontekstis vast võiks spa asemel piirdudagi \”jalutama viimisega\”.

Kingituste, ehk siis naiste keeles pudi-padi asemel tee talle hoopis üks koralik BJ, tõenäoliselt selline kink on ok ja puhta tasuta ka veel :-).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Küsimus – kas te olete veel lähedased?

Postitust lugedes nägin ma mitmel korral – mina, mina, mina…sa teeksid justkui mehele teeneid (pesu triigitud, söök laual jne) ja mees ei oska sind tänada? Lihtsalt märkus. Kui see pole asjakohane, siis palun vabandust. Aga teemasse…

Korralik BJ teha mehele? Vabandage väga, vot ei kujuta ette sellist pereelu, et paarike on pahuksis ja õhk pingetest paks, läheb naine, tõmbab ürgnaise kombel mehel püksid maha ning asub toimetama. Et see lahendaks probleemid?

Soovitan – kuulake teineteist hoolega ära. Rääkige kohe palju. Ja kuulake ka need jutud, mis on KÕIKIDE sõnade taga, enne, kui hakkate näägutama, karjuma – \”aga mina!!\”…

Ütle oma mehele, et vajad abi ja tunned, et oled praegu teie suhtes üksi. Algus tehtud…kui mees hoolib ja armastab, siis vastab ta samaga. Istub sinu kõrvale maha ja kuulab. Kui midagi tal öelda on, siis teeb suu lahti. Mehed on muide väga head kuulajad.

Tihti on hoopis nii, et mõlemad kaasad soovivad parimat teisele, kuid vahel ei leia sobivat viisi selle väljendamiseks. Pinged õhus tekitavad uue pinge ja nii see hingamisruum otsa saabki…

Muide, ära arva, et saate ühe jutuajamisega lahendatud. Ei,suhe vajab pidevat hooldust ja putitamist. Ja ei mõtle ma teps mitte uue retsepti äraõppimisest või uuest kõditavast BJ nipist…jagage kogemusi ja tundeid. Paarisuhe saab olla nauditav alles siis kui partnerite vahel on emotsionaaselt lähedane suhe. Ja usu mind, selle viimase loomisesse tasub investeerida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Andur su jutus on palju tõde. Istun täna õhtul mehega maha ja räägime üksteiseda. Kindlasti on nii temal kui ka mul palju südamel. Ja ma olen kindel kui me armastame üksteist siis suudame oma asjad selgeks rääkida. Tänud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

tee proovi. mine üksi tühja tuppa, sulge üks ja kisu tüli üles.

järeldus: üksinda tülitseda pole võimalik. seega mõlemad süüdi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )


Esileht Pereelu ja suhted Raske on :(

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.