Esileht Lapse ootamine Raske rasedus?

Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )

Teema: Raske rasedus?

Postitas:

Mul käimas 9.nädal ja sündimas 4. laps. Pidevalt iiveldab ja üle päeva oksendan kindlasti ka. Päris õudne on mõelda, kuhu ma täpselt oksendanud juba olen. Kardan kodust välja minna, aga no tööl peab ikka käima. Kõht on juba ees ja teksadest olen loobunud. Kolleegidest juba 3 on küsinud raseduse kohta. Samuti kogen 1-2x nädalas kõrvetisi. Söön nagu loom ja olen juba liiga palju juurde võtnud-5kg. Lisaks on peavalud ja meeletu väsimus. Seksimine on kohati valus või ebamugav, aga samas seksiisu käib ka hooti peal. Põis on väike ja on selline tunne, et ei tühjene korralikult. Samuti on alakõhus raskustunne. Selline tunne kui laps pöörab end peaseisu ja laskub alla. Jalgevahel on kõndides raskustunne. Täna läksid ka sõrmed shopates paiste, ehmatasin ära…tõmbusid mingi hetk veidi tagasi aga ikka nagu vorstid. Üldse on kuidagi suur, paks ja raske olla. Kas see kõik on normaalne või peaksin.muretsema? Ise mõtlesin, et hormoonid paigast ära, sest rasedus algas kaksikrasedusega st 6 nädala uh-s oli näha tühi lootemuna, mis nüüdseks kadunud. Või on siis midagi pahasti. Uriin on korras ja verd pole veel andnudki.

Ja ma ei ole vingats. Esimesed kolm rasedust läksid kergelt….tegin trenni ja dekreeti jäin viimasel hetkel. Kõrvetised oli ainus vaevus. Kaalu tuli kõige enam viimase rasedusega +12kg, esimestega 6kg, mis jäid põmst ka haiglasse. Ma muretsen enda pärast, aga samas rahustan sellega, et rasedused on erinevad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul neljas rasedus, kolmas laps tulekul. Kaheksas nädal jookseb. Mul kõik rasedused õudused olnud, algusest peale oksendanud ja ka haiglas istunud. Teise raseduse pidin isegi 11+ nädalal katkestama, sest läks väga hulluks asi ja ka haiglas ei jäänud enam oksendamine järgi. 24/7,kõik kohad valutasid. Praegu on neljast kõige kergem olnud. Iiveldab koguaeg, aga oksendanud hommikuti ja õhtuti, päeval seisab toit isegi sees. Ei tea, kui kaua muidugi nii jätkub. Kaal paari nädalaga 3 kg langenud ka juba. On raske aga pesamuna väga oodatud ja võtan päeva korraga. Õnneks ma kodune, mees ka oraegu veel Eestis ja ema elab meiega, saan väga rahulikult võtta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )


Esileht Lapse ootamine Raske rasedus?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.