Esileht Koolilaps Raske uuesti uinuda

Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )

Teema: Raske uuesti uinuda

Postitas:

Tegu 3 kl poisiga. Õhtul jääb magama 10 minutiga (isegi, kui väidetavalt pole und). Hommikul on ta hirmus vara üleval, nii 6,30. Ärkab iga väiksema naksuga. Isegi üli vaikselt ta uksest mööda hiilides on ta üleval. Aga palju rohkem teeb mulle muret, et öösel ärgates on tal nii raske uinuda. vahet pole mille peale ta siis ärkab, kas läheb WC või kolistab ülemine naaber…. no mis iganes põhjusel. Tal võib uinumine võtta tunnike. Täna näiteks ärkas ta öösel kell 3,4 ja 6. See ka nagu päris norm pole. Ta isegi ei tea, miks ärkas.
Kas teised lapsed ka nii erksa unega on ja raskusi uuesti uinumisel?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõni inimene on sünnist saadik sellise \”linnuunega\” ja pärast ärkamist raskusi uuesti magama jäämisega. Kunagi arvasin, et see tuleb kodusest harjutamisest, et laps pannakse liiga vaiksesse ruumi magama, aga omal nüüd kogemus olemas ja nii see pole. Minu 1,4-kuune laps ärkab iga pisemagi krõpsu peale ja seda juba sünnitusmajast saadik. Jah, päris vastsündinust saadik. Ja kui ta korra juba ärkvel on, siis enam ei uinugi. No tema magamisega on üldse hullumaja. Õde on mul 32 ja tema ärkab samuti kasvõi valjema hingamise peale ja enam ei uinu. Sosinal rääkimine ei tule kõne allagi, sest ta ei suuda siis isegi uinuda mitte, sest tema jaoks pidavat see ikkagi \”suur müra\” olema. Väga raske on selliste inimestega ja ei oska midagi soovitada. Küll aga kannatavad selle all pereliikmed- ära istu, ära astu, ära köhi…sest laps magab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )


Esileht Koolilaps Raske uuesti uinuda

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.