Esileht Pereelu ja suhted Raske valida

Näitan 22 postitust - vahemik 1 kuni 22 (kokku 22 )

Teema: Raske valida

Postitas:
Kägu

Tere!

Mis tunduks õige.

Kui on mees kena välimusega ja füüsiliselt atraktiivne,kuid mitte muus mõttes.On kergesti ärrituv ja harjunud arvestama palju vaid iseendaga ja oma vajadustega.

Siis teine mees,kes välimuselt pole väga kena mees,aga inimesena on väga hooliv ja tähelepanelik.

Keda teie eelistaksite.?

 

+2
-16
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Appi, mis loll küsimus.

+17
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Elektripirni vahetama?

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Füüsiliselt atraktiivsel on kõht tühi ja kui miski ei meeldi läheb järgmist suksutama. Ikka tahad ju inimesega muust ka kui seksist rääkida. Igaljuhul teine variant, valiksin inimese ja mõistuse.  Aga kui valida oleks mees ülikonnas või autoremondilukksepp, kumma valiksid? Ainult seksi jaoks valiksin kindlasti nr 2.

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Esimene ei tekitaks üldse mingit huvi, teise osas annaks asjale aega, aga kui ikka tõeliselt on ja jääb inimene välimuselt selgelt ebaatraktiivseks, siis pole parata, asi ei toimi.

+11
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ilmselgelt selle, kelle vastu tunded on. Muu ei oma üldse tähtsust-alati saab välja visata, kui enam ei sobi.

+9
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma küsiks kohe, kas kumbki neist on juba sinu suhtes huvi ülesse näidanud või lihtsalt välimuse järgi viskaks lanti välja?

Ma teismelisena oleks võibolla selliselt mõelnud, aga ka siis oli ruttu selge see, et kõik oleneb, kui palju mees minu suhtes huvi ülesse näitab, kui palju minu nimel pingutab ilma, et ma üldse huvi väga suurt välja näitaks.

Lisaks see liigitamine. Täna olen kellegi jaoks see atraktiivne ja kellegi jaoks mitte.

Koos olen inimesega, kes mul järel jooksis ja minus väikeste imeliste asjadega huvi äratas. Lõpuks tuli ka armumine ja rohkem ma kedagi enda ümber ei näinud. Siiski pingutab ta iga päev, et mul ka täna 20a hiljem kõik hästi oleks ja ma ennast imelisena tunneksin. Ülejäänud oleks oma asja ära teinud ja edasi liikunud.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

On kergesti ärrituv ja harjunud arvestama palju vaid iseendaga ja oma vajadustega.

Loe nüüd seda lauset mitu korda uuesti ja saadki vastuse oma küsimusele.
Kas tahad koos olla välimusega või inimesega, kes Sinust hoolib?

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

kõik oleneb, kui palju mees minu suhtes huvi ülesse näitab, kui palju minu nimel pingutab ilma, et ma üldse huvi väga suurt välja näitaks. Lisaks see liigitamine. Täna olen kellegi jaoks see atraktiivne ja kellegi jaoks mitte. Koos olen inimesega, kes mul järel jooksis ja minus väikeste imeliste asjadega huvi äratas. Lõpuks tuli ka armumine ja rohkem ma kedagi enda ümber ei näinud. Siiski pingutab ta iga päev, et mul ka täna 20a hiljem kõik hästi oleks ja ma ennast imelisena tunneksin. Ülejäänud oleks oma asja ära teinud ja edasi liikunud.

Vat siis, ja minu jaoks on need ühed kõige ebameeldivamad olukorrad elus, kus mees ilma mingit positiivset tagasisidet saamata aina edasi hõõrub ja järele ei jäta…

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Siis teine mees,kes välimuselt pole väga kena mees,aga inimesena on väga hooliv ja tähelepanelik.

Seda juhul kui on lihtsalt tavaline inimene, aga mitte mulle välimuselt ebameeldiv. Üksindust, kui ikka välimus mulle vastumeelne pole. Või sul on majanduslikus mõttes kedagi kindlasti kõrvale vaja? Sel juhul ei tundu esimene ju ikka hea variant, kuna see arvestab ainult endaga. Lisaks mingi närvihaigega elamist ei kaalu ükski summa tegelikult üles.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Üksindust, kui ikka välimus mulle vastumeelne pole.

S.t üksindust, kui ikka välimus mulle vastumeelne on.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

“Välimuselt pole kena” on väga suhteline minu jaoks. Kas lihtsalt ennast käest lasknud või loodus pole helde olnud?

Kohatud küll neid hambutuid sarisuitsetajaid, keha lontis ja lodev või vastupidi hall ja kuivetu, silmad tagurpidi peas 24/7 arvutis istumisest.

Viimati just sellist kohtasin. Jutt oli netis imeline, tõesti- klappisime nagu valatud. Kuu ja tähed toodi alla, kohtumisel rahaga ei koonerdanud, riided fäänsid, väljanägemine “keskmiselt väsinud keskealine” aga tundus, et õnnelik olemine võiks puna palgele tuua… Ja kui laialt naeratades selgus, et sahtel puhta tühi… Küsisin, kas hambaravist ja suuhügieenist pole kuulnud midagi? Milleks? “Hobid ja elamine” olid peamised peale töö.

Ükskõik kui hea, hell ja empaatiline ta mulle esmalt ka ei tundunud, siis meie teed läksid lahku.  Hambaravi soovituse peale peale ütles mulle- panen kunagi proteesid, kui rohkem lagunevad??!!

TA valikud on mõlemad nii ja naa. Ega ideaali pole. Lihtsalt, kas soovid koos elada või visiitsuhet. Visiitsuhtes, ma ilmselt teeks väikeseid järeleandmisi. Igapäevaseks kooseluks mulle tõrges ja hambutu täiskasvanud kuidagi ei sobiks.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui on raske valida, siis pole järelikult kumbki õige.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

kõik oleneb, kui palju mees minu suhtes huvi ülesse näitab, kui palju minu nimel pingutab ilma, et ma üldse huvi väga suurt välja näitaks. Lisaks see liigitamine. Täna olen kellegi jaoks see atraktiivne ja kellegi jaoks mitte. Koos olen inimesega, kes mul järel jooksis ja minus väikeste imeliste asjadega huvi äratas. Lõpuks tuli ka armumine ja rohkem ma kedagi enda ümber ei näinud. Siiski pingutab ta iga päev, et mul ka täna 20a hiljem kõik hästi oleks ja ma ennast imelisena tunneksin. Ülejäänud oleks oma asja ära teinud ja edasi liikunud.

Vat siis, ja minu jaoks on need ühed kõige ebameeldivamad olukorrad elus, kus mees ilma mingit positiivset tagasisidet saamata aina edasi hõõrub ja järele ei jäta…

Täpselt nii! Ainus asi, et sina oled iga paari aasta taga uues suhtes. Ja lõppkokkuvõttes oled ikka rahulolematu. Sinu tsiteeritu on juba 20 aastat oma armastatuga koos. Ja loodetavasti on veel kaua edasi ka.

Kust tuleb üldse pähe seostada järjekindlust ja väikeste, imeliste tegude tegemist “aina edasi hõõrumisega” ehk pealetükkivusega?

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kunagi sattusin ühes seltskonnas kokku sõna koleda mehega. Tegelikult, see oli laste päevane sünnipäev, mis kestis kolm tundi. Minu jaoks olid kõik külalised võõrad. Ja sünnipäevalapse ema oli vaevu pooltuttav. See selleks.

Seltskonnas oli meesterahvas, kes oli kõhn, lühike ja igas mõttes inetu välimusega. Pärast kahte tundi selles seltskonnas viibimist mõtlesin… Kui mina oleks vaba. Ja tema ka… Ta oleks number üks mees, kellega tahaksin igas mõttes uuesti koos olla ja teda rohkem tundma õppida.

Sellest seigast on möödas 15 aastat, aga ikka veel mäletan.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei valiks kumbagi. Õnneks on mul mees olemas, kes kõik minu jaoks vajalikud kriteeriumid täidab. Aga kui teda ei oleks, siis ma ehk ei oskaks nii rääkida, sest varem tundus normaalne, et inimestel on ikka omad puudused ja see on paratamatus, et kuskil järeleandmisi tuleb teha. Praeguse kogemuse juures aga ei iial enam. Mul on mees, kes on imeilus nii seest kui väljast ja kellega mul on ideaalne klapp. See latt on juba maksimaalsel kõrgusel ja seda ma enam alla ei lase. Loodetavasti pole kunagi vaja ka.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Füüsiliselt atraktiivsel on kõht tühi ja kui miski ei meeldi läheb järgmist suksutama. Ikka tahad ju inimesega muust ka kui seksist rääkida. Igaljuhul teine variant, valiksin inimese ja mõistuse. Aga kui valida oleks mees ülikonnas või autoremondilukksepp, kumma valiksid? Ainult seksi jaoks valiksin kindlasti nr 2.

Millest te koguaeg rääkida tahate?

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas maailmas ainult kaks meest alles jäänud või?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere!

Mis tunduks õige.

Kui on mees kena välimusega ja füüsiliselt atraktiivne,kuid mitte muus mõttes.On kergesti ärrituv ja harjunud arvestama palju vaid iseendaga ja oma vajadustega.

Siis teine mees,kes välimuselt pole väga kena mees,aga inimesena on väga hooliv ja tähelepanelik.

Keda teie eelistaksite.?

Mõistusega suhtesse suhtub mees. Naine lähtub tunnetest. Kui tundeid pole, hoia mõlemast nii kaugele kui saad. Eriti kui oled naine. Naine peab eelistama mees, keda ta armastab, südamest ja sügavalt.  Suhtes, kus naine ei armasta, on alati kodus põrgu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere!

Mis tunduks õige.

Kui on mees kena välimusega ja füüsiliselt atraktiivne,kuid mitte muus mõttes.On kergesti ärrituv ja harjunud arvestama palju vaid iseendaga ja oma vajadustega.

Siis teine mees,kes välimuselt pole väga kena mees,aga inimesena on väga hooliv ja tähelepanelik.

Keda teie eelistaksite.?

Igal sajal juhul seda nr.2 varianti. Isegi siis kui  ainult a’la kusagile üritusele ühekordset kaaslast otsin. Nr.1 ei taluks ka paar tundi.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere!

Mis tunduks õige.

Kui on mees kena välimusega ja füüsiliselt atraktiivne,kuid mitte muus mõttes.On kergesti ärrituv ja harjunud arvestama palju vaid iseendaga ja oma vajadustega.

Siis teine mees,kes välimuselt pole väga kena mees,aga inimesena on väga hooliv ja tähelepanelik.

Keda teie eelistaksite.?

Mõistusega suhtesse suhtub mees. Naine lähtub tunnetest. Kui tundeid pole, hoia mõlemast nii kaugele kui saad. Eriti kui oled naine. Naine peab eelistama mees, keda ta armastab, südamest ja sügavalt. Suhtes, kus naine ei armasta, on alati kodus põrgu.

Mina läksin suhtesse mõistusega olles eelnevalt olnud kahes väga õnnetus suhtes, mis algasid meeletu armumisega. Olid vägivaldsed suhted. Mõistusega alanud suhe on kestnud 18a, sellest on sündinud kaks toredat last ja paremat abikaasat annab (minu jaoks) otsida.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

TA valikud on mõlemad nii ja naa. Ega ideaali pole. Lihtsalt, kas soovid koos elada või visiitsuhet. Visiitsuhtes, ma ilmselt teeks väikeseid järeleandmisi. Igapäevaseks kooseluks mulle tõrges ja hambutu täiskasvanud kuidagi ei sobiks.

No hambutuse osas ma kindlasti mingit järeleandmist ei teeks. Ma isegi ei kujuta ette, et ma laseksin sellise suu oma näo lähedale. Rääkimata suudlemisest.

Hambutus ütleb inimese kohta kõik. Tõesti, olgu nii hea ja tore inimene kui tahes, aga täiesti kindlasti ei pese selline inimene ennast ka mujalt.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 22 postitust - vahemik 1 kuni 22 (kokku 22 )


Esileht Pereelu ja suhted Raske valida