Esileht Ajaviite- ja muud jutud raskel hetkel olete kaotanud “sõbrad”

Näitan 8 postitust - vahemik 31 kuni 38 (kokku 38 )

Teema: raskel hetkel olete kaotanud “sõbrad”

Postitas:
Kägu

RE: raskel hetkel olete kaotanud “sõbrad”

Nojah, töötuna kodus istuda pole hea, muidugi ja usun et keegi ei tahagi et sõbrad ohiksid juures, eks ole. Imelik oled või.
Aga kui keegi enam huvi ka ei tunne su vastu, vot see pole ilus enam.
Ja veel, kui oled töötu ja ei tea millal siis tööd leiad, vot ei kisu ringi lippama eriti, otsid tööd ja hoiad raha kokku, eks ole. Vahepeal oleks ehk kena kui mõni sõber ka huvi tunneks.Et kuida läheb näiteks.
Lahutuse puhul oleks ka kole kui sõbrad sinust ära pööravad, kardavad et jääb ehk plekk külge kui peavad teise muresid kuulama või.
Mul ka sõbranna lahutas ja ükskord võtsin kätte ja läksin külla ja kuulasin 3 tundi tema lahutuse lugu, lõpuks ütles, et näe siiamaani keegi polnud tahtnud teda lihtsalt ära kuulata.
Paljud on nagu see üleval, et ei viitsi teise muresid kuulata, kohe on vingumine ja virisemine.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Lahutuse käigus kadusid ära nn \”mehe sôbrad\”, keda ometi sai lahkelt vastu vôetud, ise külas käidud, jutustatud, lapsi hoitud. minu asjad, sinu asjad, minu sôbrad, sinu sôbrad…
minu sôbrad on ikka alles. rasketel aegadel peab sellega arvestama, et inimesed, kes midagi sarnast ise pole läbi elanud, ei oska tihtipeale sellises olukorras lohutada vôi ôigeid sônu leida. mis neil muud üle jääb,kui nôutult oodata, et küll kôik korda saab.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Nojah, töötuna kodus istuda pole hea, muidugi ja usun et keegi ei tahagi et sõbrad ohiksid juures, eks ole. Imelik oled või.
Aga kui keegi enam huvi ka ei tunne su vastu, vot see pole ilus enam.
Ja veel, kui oled töötu ja ei tea millal siis tööd leiad, vot ei kisu ringi lippama eriti, otsid tööd ja hoiad raha kokku, eks ole. Vahepeal oleks ehk kena kui mõni sõber ka huvi tunneks.Et kuida läheb näiteks.
Lahutuse puhul oleks ka kole kui sõbrad sinust ära pööravad, kardavad et jääb ehk plekk külge kui peavad teise muresid kuulama või.
Mul ka sõbranna lahutas ja ükskord võtsin kätte ja läksin külla ja kuulasin 3 tundi tema lahutuse lugu, lõpuks ütles, et näe siiamaani keegi polnud tahtnud teda lihtsalt ära kuulata.
Paljud on nagu see üleval, et ei viitsi teise muresid kuulata, kohe on vingumine ja virisemine.
[/tsitaat]

Kui sul tõelisi sõpru pole siis on minu arvamus ju õige!

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Minul läks just vastupidi. Kui mul oli väga raske, tahtsin mehest lahutama hakata, oli mul väga palju sõbrannasid, kes kõik mind toetasid ja aitasid. Kui aga mehega siiski kriisist läbi tulime, kokku jäime ja õnnelikud oleme, needsamad naised vihkavad mind nagu ussi aia all. Ei taha tundagi, nagu oleksin ma neid isiklikult reetnud. Miks nad on nõus mu sõbrad olema ainult siis, kui olen õnnetu? Miks nad ei rõõmusta minu üle, kui kõik on hästi? Imelik on see elu…

Please wait...
Postitas:
Evgeniya

kõik tahavad tsirkust, aga tegelikku sõprust on väga harva. kõige hullem on kui iseennast ka enam usaldada ei saa.

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Minul läks just vastupidi. Kui mul oli väga raske, tahtsin mehest lahutama hakata, oli mul väga palju sõbrannasid, kes kõik mind toetasid ja aitasid. Kui aga mehega siiski kriisist läbi tulime, kokku jäime ja õnnelikud oleme, needsamad naised vihkavad mind nagu ussi aia all. Ei taha tundagi, nagu oleksin ma neid isiklikult reetnud. Miks nad on nõus mu sõbrad olema ainult siis, kui olen õnnetu? Miks nad ei rõõmusta minu üle, kui kõik on hästi? Imelik on see elu…[/tsitaat]

Please wait...
Postitas:
Kägu

On kyll olnud selline \”olukord\”.Väga lähedane inimene tegi enesetapu,kôik toimus väga ootamatult.Minu elu seiskus,ei osanud minna ei edasi ega tagasi.Peas olid ainult yhed ja samad môtted-miks ta nii tegi?Need môtted olid ärgates,magama minnes ja vahepeal.Rääkimata unenägudest. Enamus hoidsid eemale.Kôige lähedasemad(mees ja laps) hoidsid kokku aga sôbrannad jäid väga eemale.Alguses olin pettunud neis.Môtlesin et kuidas nad saavad nii sydametud olla ja lihtsalt mind oma muredega yksi jätta.Alles teatud aja möödudes sain aru et nii oligi tegelikult parem ja sain ka aru miks nad nii tegid.Mures inimese juurde ei julgeta minna.Oleneb muidugi ka murest.MIna räägin siin leinast,suhte purunemisest jne.Usutakse et kannataja ei taha abi,et ta tahab yksi olla.Sain ka aru et ma ise peletasin inimesi eemale.Alguses ikka helistati ja uuriti aga kuna ma ise jätsin mulje et \”jätke mind rahule\” siis pole ka ime.Samuti ytlesid paljud tuttavad et nad kartsid yhendust vôtta sest arvasid et ma tahan vaid pere keskel olla.
Ma lihtsalt usun et inimesed ei pruugigi olla sydametud ja halvad sôbrad.Nad vôibolla kardavad et nad ytlevad midagi valesti,ei oska anda head nôu jne.Nad vb arvavad et me tahame yksi olla.Nad ei taha tyliks olla jne.Mina kellegi peale solvunud ei ole.Saan täitsa aru,miks mind \”maha jäeti\” sel ajal.
Ja minu elu môte peale seda kôike on :
\”mis ei tapa,teeb tugevamaks\”

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt
Postitas:
Mariica

Selga pole mulle keegi pööranud. Aga mul on endal pigem selline viga, et kui on mingi probleem või pingeline periood, siis mõnda aega hoian ise tuttavatest eemale ega kipu oma raskeid hetki teistega jagama.

Please wait...
Postitas:
Kägu

olen ka viimastel aastatel enese juures märganud sellist käitumist, et väsin inimestest kiirelt, tahan kohe päris rahu, eriti kui on kiired ajad ja palju tegemist, tahan peale tööd kiirelt koju, tahan lapsega koos olla. Sis üks sõbranna alati vingub, et mis sa teed seal kodus, sa oled nii igav jne. Ta ise on vallaline ja lastetu. Tunnen ennast siis halvasti, et peaksin talle nagu aega leidma, aga samas ei huvita teda, et kuhu ma selleks ajaks lapse jätan ja ka see, et tõesti hindan oma kodu ja seal olemist. ja nii ongi siis olnud, et ma leian inimestega lihtsalt kontakti, olen leidnud uusi sõbrannasid, aga mingi aja pärast nad nagu ammendavad mind ja ma lihtsalt enam ei viitsi…

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt
Näitan 8 postitust - vahemik 31 kuni 38 (kokku 38 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud raskel hetkel olete kaotanud “sõbrad”

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.