Esileht Pereelu ja suhted Raskus olla naine

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 74 )

Teema: Raskus olla naine

Postitas:

Mehe, kes armastab mind nii vähe, et tema soov minuga koos olla sõltub sellest, et kas ta peab kondoomi kasutama, jätaks niikuinii maha.

+16
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga kust sa tead, et hormoonravimid sulle ei sobi? Sinu kinnisidee äkki? Ma küll ei imesta, kui mees vastutulelikuma naise leiab.

Võid konsulteerida arstiga minipillide, steriliseerimise vmt teemal. Või loe päevi, kasuta tupeküünlaid, nn antispermitsiide. Tupeloputuseni välja.

Kui sama jäik edasi oled, on igatahes suhe läbi.

Vaene mees, kahju kohe teisest

Kas mehel muidu ka mingi vastutus sel teemal on? Või on see ainult naise enda eralõbu, kuidas need asjad korraldatud saaks? Mees ei pea enda pead selle teemaga vaevama? Tähtis on vaid see, et tema saaks oma naudingu kätte? Ebamugavuste ja võimalike tagajärgedega tegelegu naine? Ja kui naisel on mingi probleem (ei suuda leida sobivat vahendit), siis otsib mees kellegi vastutulelikuma, selle asemel, et kondoom enda riistale peale tõmmata?

Täiesti haige kommentaar! Ilmselt mehe kirjutatud.

+14
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 13 korda. Täpsemalt 29.08 00:09; 29.08 12:11; 29.08 12:16; 29.08 12:57; 29.08 12:59; 29.08 13:34; 29.08 14:16; 30.08 11:16; 30.08 11:19; 30.08 18:21; 30.08 18:25; 02.09 22:49; 02.09 22:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle see katkestatud meetod sobib superhästi ning on ka usaldusväärne ja mees hea kontrolliga. Ju tal siis viskas nii talitamine üle,selge ju see on.

See ei ole siiski usaldusväärne “vahend”. Meie praktiseerisime ka mehega seda kaua. 16ndal “praktika-aastal” see “uups” siiski juhtus. Aga meile see sobis, sest sisimas ma seda lootsingi, et see juhtub.

+6
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 13 korda. Täpsemalt 29.08 00:09; 29.08 12:11; 29.08 12:16; 29.08 12:57; 29.08 12:59; 29.08 13:34; 29.08 14:16; 30.08 11:16; 30.08 11:19; 30.08 18:21; 30.08 18:25; 02.09 22:49; 02.09 22:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees ei pea enda pead selle teemaga vaevama? Tähtis on vaid see, et tema saaks oma naudingu kätte?

Nii ja naa. Me ei tea kumb kumba rohkem armastab. Võib ka nii minna, et naine ei pane spiraali ja mees jätab ta maha sellepärast ja leiab uue naise, kellele ei ole probleem, kui mees “sisse laseb”. Kes siis võitja või kaotaja on? Ilmselt praktikas ikkagi naine hoolitseb selle eest rohkem, et ta rasedaks ei jääks, kuigi perekoolis nõuavad paljud mehele vasektoomiat. Ma arvan, et kui teha statistikat, siis spiraale on naistel kümneid kordi rohkem, kui vasektoomiat teinud mehi.

+3
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle see katkestatud meetod sobib superhästi ning on ka usaldusväärne ja mees hea kontrolliga. Ju tal siis viskas nii talitamine üle,selge ju see on.

See ei ole siiski usaldusväärne “vahend”. Meie praktiseerisime ka mehega seda kaua. 16ndal “praktika-aastal” see “uups” siiski juhtus. Aga meile see sobis, sest sisimas ma seda lootsingi, et see juhtub.

Muidugi see pole usaldusväärne vahend, sest juba eelsperma sisaldab viljastumisvõimelisi spermatosoide. Pigem on ikka nii nagu eespool keegi ütles, et naisel või mehel või neil mõlemal on vähene viljastumisvõime või siis pole õigele rasestumishetkele pihta saanud juhuslikult.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii ja naa. Me ei tea kumb kumba rohkem armastab. Võib ka nii minna, et naine ei pane spiraali ja mees jätab ta maha sellepärast ja leiab uue naise, kellele ei ole probleem, kui mees “sisse laseb”. Kes siis võitja või kaotaja on? Ilmselt praktikas ikkagi naine hoolitseb selle eest rohkem, et ta rasedaks ei jääks, kuigi perekoolis nõuavad paljud mehele vasektoomiat. Ma arvan, et kui teha statistikat, siis spiraale on naistel kümneid kordi rohkem, kui vasektoomiat teinud mehi.

Kes siis võitja ja kes kaotaja on? Ilmselt see maha jäetud naine ei kaota midagi, sest sellise suhtumisega mees ei ole ju taganutmist väärt. Pigem on naisel ehk võita, sest terad on sõkaldest eraldatud ja ehk tänu sellele saab tema ellu tulla mõni mees, kes temast kui inimesest ja naisest hoolib, mitte ainult kui seksvahendit ei tarbi.

Mis vasektoomia tegemises siis nii imelikku on? Nagu korduvalt öeldud, tegemist on lihtsa ja kiire opiga. Mis tegelikult on mõnikord ka tagasipööratav. Lisaks sperma külmutamise võimalus. Kuna siinsetestki kommentaaridest kumab läbi, et seks on mehe inimõigus ja seks on mehele A ja O ning ilmselt paljudel juhtudel kordi olulisem kui naise jaoks, siis kas ei olekski õiglane see, et kelle jaoks see teema on olulisem, võtab suurema vastutuse ka selle poole korraldamisel, mis puudutab rasedusest hoidumist?

Kõige veidramad ongi need inimesed, kes arvavad, et rasedusest hoidumine on ainult ja ainult naise vastutusala. Nemad on kohe ka kõige esimesed süüdistajad ja kahtlustajad, et naised teevad meestele vägisi lapsi, et hiljem saaks elatist välja nõuda. Perekooli Revolver on meil siin selle elav näide. Tema arvates ei pea mees lillegi liigutama selles osas. Vähe sellest, ta isegi ei pea mõtlema sellele teemale. Kogu vastutus peab tema arvates olema naise peal. Ja kui siis ikkagi “midagi juhtub”, on süüdi ainult ja ainult naine. Ja siis veel kahtlustatakse sinna juurde, et naine jäi meelega rasedaks, et saaks mehelt raha välja pressida.

Minu austus Mallukale ja tema mehele, kes on enda valikud avalikkusega jaganud. Minu arust see mees on väga mehelik mees – julges otsustada-vastutada-teha. Ja ei häbenenud sellest teistele rääkida.

Aga selliseid lollakaid, kes arvavad, et vasektoomia on meest alandav, on kahjuks väga palju. Olen kord perekoolist juhtunud lugema kellegi naisterahva karjatust: milline naine tahaks kohitsetud meest!? Tema arvates tähendas steriliseerimine mehe kohitsemist. See omakorda muidugi viitab, kui väheharitud ja -teadlikud on inimesed nendel teemadel.

+22
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 13 korda. Täpsemalt 29.08 00:09; 29.08 12:11; 29.08 12:16; 29.08 12:57; 29.08 12:59; 29.08 13:34; 29.08 14:16; 30.08 11:16; 30.08 11:19; 30.08 18:21; 30.08 18:25; 02.09 22:49; 02.09 22:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle see katkestatud meetod sobib superhästi ning on ka usaldusväärne ja mees hea kontrolliga. Ju tal siis viskas nii talitamine üle,selge ju see on.

See ei ole siiski usaldusväärne “vahend”. Meie praktiseerisime ka mehega seda kaua. 16ndal “praktika-aastal” see “uups” siiski juhtus. Aga meile see sobis, sest sisimas ma seda lootsingi, et see juhtub.

Muidugi see pole usaldusväärne vahend, sest juba eelsperma sisaldab viljastumisvõimelisi spermatosoide. Pigem on ikka nii nagu eespool keegi ütles, et naisel või mehel või neil mõlemal on vähene viljastumisvõime või siis pole õigele rasestumishetkele pihta saanud juhuslikult.

Ma tean (ja teadsin ka varem) seda.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 13 korda. Täpsemalt 29.08 00:09; 29.08 12:11; 29.08 12:16; 29.08 12:57; 29.08 12:59; 29.08 13:34; 29.08 14:16; 30.08 11:16; 30.08 11:19; 30.08 18:21; 30.08 18:25; 02.09 22:49; 02.09 22:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii ja naa. Me ei tea kumb kumba rohkem armastab. Võib ka nii minna, et naine ei pane spiraali ja mees jätab ta maha sellepärast ja leiab uue naise, kellele ei ole probleem, kui mees “sisse laseb”. Kes siis võitja või kaotaja on? Ilmselt praktikas ikkagi naine hoolitseb selle eest rohkem, et ta rasedaks ei jääks, kuigi perekoolis nõuavad paljud mehele vasektoomiat. Ma arvan, et kui teha statistikat, siis spiraale on naistel kümneid kordi rohkem, kui vasektoomiat teinud mehi.

Nii ongi ja see on ebanormaalne. Täpselt põhjustel, mis enne mainisin.
Naised peavad endale mingeid spiraale toppima, tablette sööma, steriliseerima ja sada imet tegema, sest mehel ei kõlba lihtsalt kondoomi kasutada. Mees EI PEA vasektoomiat tegema ja naisel pole õigust seda ka nõuda. Spiraal ja vasektoomia pole võrreldavad. Spiraali omamine on pööratav protsess nagu pillide kasutamine. See ei muuda elu lõpuni viljatuks. Vasektoomia on sama asi, mis naiste steriliseerimine ja ilmselt on end steriliseerinud naisi sama vähe kui vasektoomia läbinud mehi. Iga inimene otsustab oma keha üle ise! Ja see on väga suur ja oluline otsus, mida vastu võtta – end tahtlikult viljatuks teha, võtta otsus, et enam ühtki last ei saa. Ja see otsus peab tulema AINULT inimese enda seest. Kes tuleb teiselt nõudma, et ta läheks vabatahtlikult end viljatuks tegema – see on vägivald ja tülgastav despootia.

Ütlen ausalt, et naisel peaks siiski mingi eneseväärikus ja enesearmastus olema. Kui mees tuleb NÕUDMA sellist asja, öeldes veel, et naise argumentidest ja tervisest “kama kaks”, siis pole muud õiget lahendust, kui selline töll maha jätta.

Normaalne inimene sedasi ei käitu. See oleks võrdeline olukorraga, kus eksisteeriks vaid naistele mõeldud kondoom ning meeste puhul oleks rasestumise vältimiseks olemas vaid hormoontabletid ja mingi väike metallklamber, mis seemnejuhadele mõneks ajaks paigaldatakse. Ja siis tuleb naine, kes ütleb, et põhimõtteliselt tema seda kondoomi endale lihtsalt toppida ei taha (mis siis et mingeid probleeme see talle ei tekita, v.a väike tundlikkuse erinevus), mingu mees ja hakagu midagi sisse sööma, sest “peaasi, et seks normaalne”. Ja mingi kummiga seal vahel ei saa ju jumala eest seks normaalne olla.

+6
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 29.08 11:03; 29.08 13:23; 29.08 13:29; 29.08 13:40; 29.08 13:47; 29.08 15:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii ja naa. Me ei tea kumb kumba rohkem armastab. Võib ka nii minna, et naine ei pane spiraali ja mees jätab ta maha sellepärast ja leiab uue naise, kellele ei ole probleem, kui mees “sisse laseb”. Kes siis võitja või kaotaja on? Ilmselt praktikas ikkagi naine hoolitseb selle eest rohkem, et ta rasedaks ei jääks, kuigi perekoolis nõuavad paljud mehele vasektoomiat. Ma arvan, et kui teha statistikat, siis spiraale on naistel kümneid kordi rohkem, kui vasektoomiat teinud mehi.

Kes siis võitja ja kes kaotaja on? Ilmselt see maha jäetud naine ei kaota midagi, sest sellise suhtumisega mees ei ole ju taganutmist väärt. Pigem on naisel ehk võita, sest terad on sõkaldest eraldatud ja ehk tänu sellele saab t ema ellu tulla mõni mees, kes temast kui inimesest ja naisest hoolib, mitte ainult kui seksvahendit ei tarbi.

Ilmselgelt on võitja siin naine. Kaotus on see ainult selles mõttes, et mehe väärtusetusest enne aru ei saanud juba. Aga parem hilja kui mitte kunagi.
Kondoomiga saab samamoodi “sisse lasta”. Üleüldse ei jäta armastav kaaslane kunagi teist sellepärast maha, et kondoomi kasutama peab. Halloo, kondoom on kõige tavalisem rasestumisvastane vahend! Ja AINUKE, mis kaitseb suguhaiguste eest!
Samamoodi, kui naisele ei kõlba kondoom ja muid vahendeid ise kasutada ei soovi. Tahab nö loomulikult ainult, ilma kummita seal vahel. Seab mehe fakti ette, peab tegema vasektoomiat. Ei tee, siis jätab maha.

Tõeliselt armastav suhe!
Selline mees tahabki alandlikku jalamatti, kes oleks lihtsalt seksobjekt ja teeb kõik, nagu mees tahab. Mees nõuab, siis läheb paneb endale spiraali. Mees nõuab, siis läheb teeb vastu tahtmist aborti ja loobub lapsest. Mees nõuab, teeb iga päev suuseksi mehele. Mees nõuab, anaalseks. Mees nõuab, käib sekspesus kodus ringi. Jätka nimekirja millega tahes, aga see on lihtsalt HAIGE vägivald.

+6
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 29.08 11:03; 29.08 13:23; 29.08 13:29; 29.08 13:40; 29.08 13:47; 29.08 15:29;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Mul ka selline loll isend kodus, kes mõtleb vaid enda vajadustele. Arsti soovitusel pidi mees kondoomi kasutama, nii kaua kui oma põletiku välja ravib,et mind mitte nakatada, mees polnud nõus kaisevahendeid kasutama, tahab ilma. Mina pole nõus, nüüd ei ole rohkem mehega seks suhtes. Kui tal naise tervisest ükskõik on,siis on vaja lahku minna.

+13
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vasektoomia on sama asi, mis naiste steriliseerimine ja ilmselt on end steriliseerinud naisi sama vähe kui vasektoomia läbinud mehi.

Kust sinu andmed küll pärinevad? Steriliseeritud naisi on ikka kordi rohkem kui steriliseeritud mehi. Ja seda kõik ikka sellepärast, et inimestel (kahjuks mitte ainult meestel, vaid ka naistel) on arvamus, et rasedusest hoidumine on ainult naise asi.

+10
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 13 korda. Täpsemalt 29.08 00:09; 29.08 12:11; 29.08 12:16; 29.08 12:57; 29.08 12:59; 29.08 13:34; 29.08 14:16; 30.08 11:16; 30.08 11:19; 30.08 18:21; 30.08 18:25; 02.09 22:49; 02.09 22:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja just, vasektoomia on “kohitsemine”. Mingi iidamast aadamast pärit valearusaam justkui võetaks mehel munad maha või enam orgasmi ei saaks, spermat ei tuleks. Ei tea mis väärarusaamad seal veel olla võivad.
Steriliseeritud naine, hormoonide, spiraali tõttu samamoodi “kohitsetud” naine, st viljastumisvõimetu naine on täiesti normaalne nähtus, aga vot mees, kelle sperma pole viljastumisvõimeline, on jube kohitsetud ja alandatud. No misasja! Miks see sperma peab olema elu eest viljastusvõimeline, kui see mees tegelikult ei taha mitte kedagi viljastada ega ühtki last saada? Selle asemel on normaalne olukord, kus naine muudab end ravimite ja muude abivahendite asemel samamoodi “kohitsetuks”, st ei viljastu. Aga mees on kogu aeg 100% viljastuv ja külvab oma viljastavat spermat. Naine peab siis tegema sada trikki, et see sperma teda viljastada ei suudaks. Kas poleks mitte loogilisem muuta see sperma mitteviljastavaks.

Kuna siinsetestki kommentaaridest kumab läbi, et seks on mehe inimõigus ja seks on mehele A ja O ning ilmselt paljudel juhtudel kordi olulisem kui naise jaoks, siis kas ei olekski õiglane see, et kelle jaoks see teema on olulisem, võtab suurema vastutuse ka selle poole korraldamisel, mis puudutab rasedusest hoidumist?

Just, minu mõte. Seks on enamusel juhtudel paarisuhtes olulisem siiski mehele kui naisele. Las siis mees olla see, kes võimleb oma tohutu A ja O nimel seda seksi ka ilma tagajärgedeta saada.
Aga meil on olukord, kus keskmise naise libiido on nagunii mehe omast madalam, kõigub periooditi, vahel võib täitsa nullis olla. Mehel enamjaolt libiido ühesugune, sageli “valmis”. Aga hoopis naine on see, kes peab võimlema, et tagada lastetu seksuaalelu???

Pakun, et kui TA seaks mehe fakti ette, et kas kondoomiga seks või üldse mitte seksi, siis hädas oleks mees mitte naine. Tahab, et naine tablette õgiks. Mis häda siis tuleks, kui naisel seksisoov tablettide tõttu väheneb või täitsa nulli läheb?

Seks võib inimõigus olla mõnele nahhaalile, aga iseaasi on see, kas ja kui palju see “inimõigustega” mees seda seksi saab…Sellisele ülbusele ei tohiks vastu tulla.

Õigus oma keha üle otsustada – see on reaalselt inimõigus. Kasutada teiste kehasid enda seksuaalseks rahuldamiseks – see pole kohe kindlasti inimõigus.

+10
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 29.08 11:03; 29.08 13:23; 29.08 13:29; 29.08 13:40; 29.08 13:47; 29.08 15:29;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Kust sinu andmed küll pärinevad? Steriliseeritud naisi on ikka kordi rohkem kui steriliseeritud mehi. Ja seda kõik ikka sellepärast, et inimestel (kahjuks mitte ainult meestel, vaid ka naistel) on arvamus, et rasedusest hoidumine on ainult naise asi.

Pole andmeid, umbes pakkusin. Tahtsin öelda pigem seda, et steriliseerimine on ka vähe levinud nähtus nagu ka vasektoomia. Pole võrreldav spiraali paigaldamisega. Ja et kuidas saab võrrelda spiraali ja vasektoomiat, kui need on olemuslikult täiesti erinevad asjad. Üks on pigem pöördumatu, teine lihtsasti tagasipööratav viljastumise osas. Spiraali paigaldamist on loomulikult oluliselt rohkem kui vasektoomiat, küll aga ei ole steriliseerimine kindlasti nii levinud kui spiraal. Seda tahtsin öelda.

Aga usun, et sterritud naisi on palju rohkem kui vasektoomiaga mehi. Nagu ka viitasin, siis mehed lähevad ju ainult surmahädas kuskile arstile ja veel väiksem on motivatsioon midagi liigutada selleks, et kedagi ei rasestaks. Kui mehel on tõesti kindel teadmine, et ta üldse ei soovi lapsi (kas mitte ühtki või on soovitud laste arv täis), siis oleks ju loogiline see protseduur ära teha. Endal ka rahulik elada, üldse muretsema ei pea, et mingi “ups” rasedus juhtuks ja siis naine vastu tahtmist lapse alles jätab, elatist nõuab.
Miks on vaja olla viljakas, kui mitte kunagi ei soovi seda viljakust realiseerida?

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 29.08 11:03; 29.08 13:23; 29.08 13:29; 29.08 13:40; 29.08 13:47; 29.08 15:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pole andmeid, umbes pakkusin. Tahtsin öelda pigem seda, et steriliseerimine on ka vähe levinud nähtus nagu ka vasektoomia. Pole võrreldav spiraali paigaldamisega. Ja et kuidas saab võrrelda spiraali ja vasektoomiat, kui need on olemuslikult täiesti erinevad asjad. Üks on pigem pöördumatu, teine lihtsasti tagasipööratav viljastumise osas. Spiraali paigaldamist on loomulikult oluliselt rohkem kui vasektoomiat, küll aga ei ole steriliseerimine kindlasti nii levinud kui spiraal. Seda tahtsin öelda.

Aga usun, et sterritud naisi on palju rohkem kui vasektoomiaga mehi. Nagu ka viitasin, siis mehed lähevad ju ainult surmahädas kuskile arstile ja veel väiksem on motivatsioon midagi liigutada selleks, et kedagi ei rasestaks. Kui mehel on tõesti kindel teadmine, et ta üldse ei soovi lapsi (kas mitte ühtki või on soovitud laste arv täis), siis oleks ju loogiline see protseduur ära teha. Endal ka rahulik elada, üldse muretsema ei pea, et mingi “ups” rasedus juhtuks ja siis naine vastu tahtmist lapse alles jätab, elatist nõuab.
Miks on vaja olla viljakas, kui mitte kunagi ei soovi seda viljakust realiseerida?

Andmed on sellised, et näiteks aastal 2015 oli steriliseerimisopi teinud naisi peaaegu 12 korda rohkem kui steriliseerimisopi teinud mehi. Igal aastal steriliseerib end 400-600 naist. Samal ajal steriliseerib end ca 40-70 meest aastas. Päris võrdne värk?

Milleks võrrelda rasestumisvastaseid vahendeid steriliseerimisega selles kontekstis, et esimeste kasuks räägib viljakuse säilimine? Selge see, et steriliseerimise kasuks otsustatakse alles siis, kui inimesel/paaril täiesti kindel soov enam mitte järglasi saada. Loomulikult ei pea meest utsitama operatsioonile siis, kui võib-olla on veel lapse soov.

Kuna sa siin võrdled spiraali paigaldamist ja vasektoomiat, siis ma võrdlen ka natukene. Mina olen oma elus pannud spiraali kolm korda. Panek on olnud väga valus. Pärast seda veritsesin pikalt. Mina näiteks tundsin spiraali mõnikord enda sees. Ja mitte ainult niite. Kõikidel juhtudel jäid niidid ka mind algul torkima. See tähendas seda, et pidin uuesti arstile minema ja ebamugavat, valulikku protseduuri (niitide lühemaks lõikamist) läbima. Esimesel korral juhtus mul nii, et spiraal kukkus ise mingil ajal välja. Teisel korral juhtus sama. Kolmandal korral juhtus aga nii, et spiraal kadus emakaõõnde. Käisin läbi mitu erinevat günekoloogi, kes üritasid seda nö ambulatoorselt kätte saada. See ei õnnestunud. Mis tähendas seda, et pidin minema opilauale, kus see mul narkoosi all eemaldati. Kuna sattus nii, et protseduuri tegid kaks noort meesarsti, siis oli see minu jaoks veel topeltebameeldiv.

Kõigil kolmel juhul, kui mul oli spiraal, kaasnesid vaevused – meeletu verejooks päevade ajal (vaskspiraalid olid mul). Kuna olen niigi väga suure verega päevade ajal, siis sel ajal oli lausa hullumaja. Lisaks olid mul siis palju tugevamad kõhuvalud. Ilmselt suure veritsuse tõttu see spiraal koguaeg paigast ära nihkuski. Organism tõukas ise välja. Seega, ei ole see asi midagi nii, et ” mõte võõrkehast enda sees või et vahend ei sobi, on sinu enda peas kinni”. Täiesti saab niimoodi olla, et vahend tõesti ei sobi.

Kõike eelnevalt kirjeldatut arvesse võttes, arvan mina, et vasektoomia on kordi lihtsam, mugavam, valutum ja parem “vahend”. No kohe mitte ei usu, et meestele vasektoomia võiks ligilähedasigi vaevusi põhjustada.

+12
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 13 korda. Täpsemalt 29.08 00:09; 29.08 12:11; 29.08 12:16; 29.08 12:57; 29.08 12:59; 29.08 13:34; 29.08 14:16; 30.08 11:16; 30.08 11:19; 30.08 18:21; 30.08 18:25; 02.09 22:49; 02.09 22:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oleme 10 aastat praktiseerinud katkestatud vahekorra meetodit(lõpetab mujale, kui tuppe) ning see on edukalt toiminud, selle aja sees saime teadlikult ka ühe lapse.
Nüüdseks tuli ta välja mõttega, et teda selline seksuaalu enam ei rahulda ja kondoomi ta ei soovi ka loomulikult kasutada.

Kui mees on teadlikult kasutanud pikalt seda meetodit ja teab, mida sa arvad pillidest ja soovitab sul vastumeelselt midagi ette võtta, siis sa võid teha ükskõik mida, ta võib jäädagi rahulolematuks. Sa ei jaksaks pidevalt mehe soovidega kaasa joosta, sest üks hetk äkki tahab anaali või grupiseksi proovida, kas sa oleksid nõus? Kui sulle ei meeldi mõte pillidest ja hoolid oma tervisest, siis jää endale kindlaks. Mees võib kasutada kondoomi või teha vasektoomia ja kui need variandid talle ei sobi, siis tegelik probleem pole katkestatud vahekorra meetodis, vaid rahulolematuse väljanäitamine on ettekääne suurema probleemi tekitamiseks, jahtunud tunnetes vms.

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen oma elus pannud spiraali kolm korda. Panek on olnud väga valus. Pärast seda veritsesin pikalt. Mina näiteks tundsin spiraali mõnikord enda sees. Ja mitte ainult niite. Kõikidel juhtudel jäid niidid ka mind algul torkima. See tähendas seda, et pidin uuesti arstile minema ja ebamugavat, valulikku protseduuri (niitide lühemaks lõikamist) läbima. Esimesel korral juhtus mul nii, et spiraal kukkus ise mingil ajal välja. Teisel korral juhtus sama. Kolmandal korral juhtus aga nii, et spiraal kadus emakaõõnde. Käisin läbi mitu erinevat günekoloogi, kes üritasid seda nö ambulatoorselt kätte saada. See ei õnnestunud. Mis tähendas seda, et pidin minema opilauale, kus see mul narkoosi all eemaldati. Kuna sattus nii, et protseduuri tegid kaks noort meesarsti, siis oli see minu jaoks veel topeltebameeldiv.

Kõigil kolmel juhul, kui mul oli spiraal, kaasnesid vaevused – meeletu verejooks päevade ajal (vaskspiraalid olid mul). Kuna olen niigi väga suure verega päevade ajal, siis sel ajal oli lausa hullumaja. Lisaks olid mul siis palju tugevamad kõhuvalud.
— Seega, ei ole see asi midagi nii, et ” mõte võõrkehast enda sees või et vahend ei sobi, on sinu enda peas kinni”. Täiesti saab niimoodi olla, et vahend tõesti ei sobi.

I feel you.

Mul endal pole spiraali olnud ja tõesti ei sooviks seda paigaldada, just sinu välja toodud põhjustel. Olen uurinud kõigi rasestumisvastaste vahendite kohta ja just vererohkete päevade tõttu spiraal mulle kuidagi ei sobiks. Lisaks päris palju negatiivset tagasisidet kuulnud spiraalide kohta. Täiesti võib olla nii nagu siin ühel naisel, et pole mitte mingeid probleeme. Aga päris paljudel on probleeme ja sealjuures palju piinavamaid probleeme kui pillidega. Mistõttu ka spiraalist kiirelt loobutakse. Ma olen sinu jutule sarnaseid lugusid mitmeid lugenud.

Ja siis ongi olukord, kus on valida, kas mees võtab lihtsalt selle kondoomi ja paneb otsa. Ei mingeid terviseprobleeme ega hädasid. Ainukeseks probleemiks siis see, et tundlikkus veidi väheneb (mis peaks ju hea olema, pikendab vahekorda) vs selline ebanormaalne kannatuste jada nagu sul oli.
Just sama ka eelnevalt üritasin välja tuua. Said vist valesti aru, et ma kuidagi eelistaksin naiste spiraalipaigaldust vasektoomiale vms.
Üritasingi öeldal, et spiraalidel ja pillidel on palju kõrvalmõjusid, mis ei pruugi mõnel üldse avalduda, aga nii mõnelgi avalduvad. Ja isegi kui pole mingeid kõrvalmõjusid, terviserisk siiski on. Mida kauem midagi kasutada, seda suurem. Naine ei pea neid asju kasutama, kui ei soovi. Samas, mis riskid on kondoomi kasutamisel tervisele, eriti mehe omale?…eks ole.

Ise kasutan pikki aastaid pille kahjuks. Otseselt kõrvalmõjusid nagu eriti pole esinenud, küll aga on viimasel paaril aastal üha lisandunud veidraid terviseprobleeme, mis tunduvad nende pikaaegse tarbimisega seotud olevat küll. Samuti polnud mul loomulikul kujul kunagi mingit valulikkust päevade ajal, aga pille võttes esimesel päeval sageli on. Varem oli sellisel kujul, et pidin valuvaigistit võtma. Tavaliselt on see vastupidi – pillidega väiksem valulikkus, aga mul just vastupidi.
Mitte et ma tahaks neid võtta, aga pole muud varianti. Mul on loomupäraselt väga ebaregulaarsed ja väga vererohked ning ka ebanormaalselt pikad (10-14p) veritsused. Kõik halvad asjad korraga, v.a valu. Ükski teine asi seda kontrolli all ei hoia, seetõttu ka pille võtan. Günekoloog survestas neid võtma juba siis kui olin 17a. Kui ei soovinud hormoone, siis sain peapesu. Minu meelest pole päris ok siiski alaealistel hormoone tarbida.

Võin öelda, et ma kohe kindlasti ei võtaks neid pille, vaid kasutaks kondoomi, aga pole kahjuks teist varianti, kuna vastasel korral tekib korralik aneemia ja ka üleüldiselt on sellise menstruatsiooniga elukvaliteet tugevalt häirunud. Ei saa end vabalt tunda, kui täiesti suvalisel hetkel võib veritsema hakata ja siis see kestab väga pikalt ning lisaks tohutu verevool, mis tegelikult ei võimalda isegi töölkäimist, sest pmst ükski asi seda verd kinni ei pea.
Kui aga oleks võimalik, siis ma pille kindlasti ei tarbiks. Ja kui siis mingi mees survestaks mind “midagi ette võtma”, siis kindlasti seda ei teeks. Ma võimalusel just kasutaks kondoomi.

+7
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 29.08 11:03; 29.08 13:23; 29.08 13:29; 29.08 13:40; 29.08 13:47; 29.08 15:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rasestumine ei ole ju võimalik 30 päeva kuus. Kõige suurem tõenäosus viljastumiseks on, kui olla vahekorras viie päeva jooksul enne ovulatsiooni. Nendel päevadel ei seksi või siin ainult kondoomiga. Ja siis kriitilisematel päevadel katkestatud suguühe. Põhimõtteliselt u 10 päeva kuus, kus peaks ettevaatlik olema.
13 aastat juba niimoodi toimetatud.
https://www.viljakusmonitor.ee/baasteadmised-naise-tsuklist/#menstruatsioon-vahekord

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oleme 10 aastat praktiseerinud katkestatud vahekorra meetodit(lõpetab mujale, kui tuppe) ning see on edukalt toiminud, selle aja sees saime teadlikult ka ühe lapse.

Nüüdseks tuli ta välja mõttega, et teda selline seksuaalu enam ei rahulda ja kondoomi ta ei soovi ka loomulikult kasutada.

Kui mees on teadlikult kasutanud pikalt seda meetodit ja teab, mida sa arvad pillidest ja soovitab sul vastumeelselt midagi ette võtta, siis sa võid teha ükskõik mida, ta võib jäädagi rahulolematuks. Sa ei jaksaks pidevalt mehe soovidega kaasa joosta, sest üks hetk äkki tahab anaali või grupiseksi proovida, kas sa oleksid nõus? Kui sulle ei meeldi mõte pillidest ja hoolid oma tervisest, siis jää endale kindlaks. Mees võib kasutada kondooomi või teha vasektoomia ja kui need variandid talle ei sobi, siis tegelik probleem pole katkestatud vahekorra meetodis, vaid rahulolematuse väljanäitamine on ettekääne suurema probleemi tekitamiseks, jahtunud tunnetes vms.

Tegelikult, kui veidi süveneda, siis mees on ju kümme aastat kaasa jooksnud naise sooviga. Naisele sobib katkestatud meetod väga hästi ja jätkaks niiviisi vist elu lõpuni välja. Tema saab oma rahulduse kätte. Ei ole selge, kas mehe jaoks on see naisele vastutulek olnud algusest peale või oli alguses talle ka täitsa ok ja rahulolematus on tekkinud aastate jooksul. Võimalik, et selle taga on mingid muud sügavamad suhteprobleemid veel. Eks te peate rahulikult maha istuma ja arutama, millised on variandid, kui mõlemile mittesobivad välja jätta. Äkki siiski leiate mngi kompromissi, mis mõlemaid rahuldab.
Leidsin sellise lehekülje Sinu valik Minu meelest päris hea ja ülevaatlik kõikidest võimalustest.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 28.08 19:31; 28.08 20:38; 30.08 10:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rasestumine ei ole ju võimalik 30 päeva kuus. Kõige suurem tõenäosus viljastumiseks on, kui olla vahekorras viie päeva jooksul enne ovulatsiooni. Nendel päevadel ei seksi või siin ainult kondoomiga. Ja siis kriitilisematel päevadel katkestatud suguühe. Põhimõtteliselt u 10 päeva kuus, kus peaks ettevaatlik olema.

13 aastat juba niimoodi toimetatud.

https://www.viljakusmonitor.ee/baasteadmised-naise-tsuklist/#menstruatsioon-vahekord

Milleks soovitada sellist ebakindlat meetodit? See sobiks juhul, kui paaril ei ole selle vastu midagi “kui juhtub”. Aga need, kes kindlasti last ei soovi, ei peaks küll päevi lugema ja coitus interruptust harrastama.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 13 korda. Täpsemalt 29.08 00:09; 29.08 12:11; 29.08 12:16; 29.08 12:57; 29.08 12:59; 29.08 13:34; 29.08 14:16; 30.08 11:16; 30.08 11:19; 30.08 18:21; 30.08 18:25; 02.09 22:49; 02.09 22:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See tähendas seda, et pidin uuesti arstile minema ja ebamugavat, valulikku protseduuri (niitide lühemaks lõikamist) läbima.

Niitide lühemaks lõikamine on valulik protseduur? Ulme. Sul muidu juuksuris on ka valus, kui juukseid lõigatakse?

+1
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.08 11:16; 02.09 21:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See tähendas seda, et pidin uuesti arstile minema ja ebamugavat, valulikku protseduuri (niitide lühemaks lõikamist) läbima.

Niitide lühemaks lõikamine on valulik protseduur? Ulme. Sul muidu juuksuris on ka valus, kui juukseid lõigatakse?

Võimalik, et ma olen ülitundlik, aga minu jaoks on günekoloogiline läbivaatus või seal sees toimetamine alati valulik ja ebamugav toiming.

+5
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 13 korda. Täpsemalt 29.08 00:09; 29.08 12:11; 29.08 12:16; 29.08 12:57; 29.08 12:59; 29.08 13:34; 29.08 14:16; 30.08 11:16; 30.08 11:19; 30.08 18:21; 30.08 18:25; 02.09 22:49; 02.09 22:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võimalik, et ma olen ülitundlik, aga minu jaoks on günekoloogiline läbivaatus või seal sees toimetamine alati valulik ja ebamugav toiming.

Sama siin. Õnneks pole sinna sageli asja.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 30.08 16:31; 01.09 16:49; 03.09 01:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees võib teha vasektoomia. Minul on olnud tavaline spiraal, kuid mina küll seda mingi võõrkeha ei võta. Ise maksin selle eest, seega minu oma, et mina saaks head seksuaalelu elada. Ma ei kujuta ette, et oleks mehega sedasi seksinud, nagu sina seda teinud oled. Koos lõpetamine on fantastiline. Mul on nii raju seksuaalelu olnud mehega, et me ka alguses tegime nii, et mees tõmbas enne lõppu välja. Juba teisel kuul jäin rasedaks.????
Teemaalgataja, sul on isegi hästi läinud, et mees nii pikalt sellise pooliku ja hillitsetud seksiga rahul on. Ootan miinuste lainet.????

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei tea, kas mehel ka ikka mingi vastutus on? Või kõik on ainult naise õlul?

Kuidas “kõik” naise õlul on kui viimased 10 aastat on mees ainus olnud, kes mitterasestumise eest vastutama peab?

+3
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.08 18:13; 30.08 18:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kust sinu andmed küll pärinevad? Steriliseeritud naisi on ikka kordi rohkem kui steriliseeritud mehi. Ja seda kõik ikka sellepärast, et inimestel (kahjuks mitte ainult meestel, vaid ka naistel) on arvamus, et rasedusest hoidumine on ainult naise asi.

Palun jaga meiega ka seda linki, mis näitab, et steriliseeritud naisi on “kordi rohkem” kui steriliseeritud mehi.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.08 18:13; 30.08 18:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kust sinu andmed küll pärinevad? Steriliseeritud naisi on ikka kordi rohkem kui steriliseeritud mehi. Ja seda kõik ikka sellepärast, et inimestel (kahjuks mitte ainult meestel, vaid ka naistel) on arvamus, et rasedusest hoidumine on ainult naise asi.

Palun jaga meiega ka seda linki, mis näitab, et steriliseeritud naisi on “kordi rohkem” kui steriliseeritud mehi.

https://feministeerium.ee/avameelselt-kehast-vabatahtlik-steriliseerimine/

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 13 korda. Täpsemalt 29.08 00:09; 29.08 12:11; 29.08 12:16; 29.08 12:57; 29.08 12:59; 29.08 13:34; 29.08 14:16; 30.08 11:16; 30.08 11:19; 30.08 18:21; 30.08 18:25; 02.09 22:49; 02.09 22:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei tea, kas mehel ka ikka mingi vastutus on? Või kõik on ainult naise õlul?

Kuidas “kõik” naise õlul on kui viimased 10 aastat on mees ainus olnud, kes mitterasestumise eest vastutama peab?

Palun nüüd loe ka seda kommentaari, mida tsiteerisin. Minu kommentaar ei käinud teemaalgataja mehe kohta. Minu tsiteeritu arvates peaks kogu rasedusest hoidumine olema naise asi. Kui nii ei ole, siis arvab ta, et naine on jäik ja vastutulematu, kes tuleks maha jätta ja lahkema naise vastu välja vahetada.

Ma küll ei viitsi teemaalgatust uuesti lugeda, aga minu arust on teemaalgataja nõus kondoomiga. Miks tema mees sellega nõus ei ole?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 13 korda. Täpsemalt 29.08 00:09; 29.08 12:11; 29.08 12:16; 29.08 12:57; 29.08 12:59; 29.08 13:34; 29.08 14:16; 30.08 11:16; 30.08 11:19; 30.08 18:21; 30.08 18:25; 02.09 22:49; 02.09 22:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga fatk on et pillide kasutamisel on omad riskid ning ka kõrvalmõjud, mis kõigil ei pruugi avalduda, aga nii mõnelgi võivad. Täpselt sama teema on spiraaliga, mis päris paljudel tekitabki pikemaid ja vererohkeid päevi. Milline naine sooviks, et tema mens oleks pikem ja vererohkem? Lisaks põletikuoht. Rääkige “peas kinni”, aga spiraal ongi reaalselt võõrkeha organismis ja võib tekitada ka probleeme. Olen kuulnud palju ka neid juhtumeid, kus pillid või spiraal lihtsalt ei sobi naistele. Tekibki põletik, valu, vererohked päevad, kaalutõus, depressioon, libiido kadu jne

Mirena tuleb panna. Boonuseks ei ole päevi ning lisaks kuivatab müoome, mis pooltel naistel alates 40.a. esinevad. Rääkimata sellest, et naine ise otsustab, et lapsi ei tule. Püsisuhtes kondoomiga kindlasti ei seksiks ning katkestatud ühe ei ole ei turvaline ega ka loomulik. Sama, kui naine peaks iga kord oma orgasmi kinni hoidma.Tablette iga päev võtta ju ka päris ok pole.

+2
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 30.08 19:36; 02.09 22:18; 03.09 08:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul ka mitu ringi vaskspiraal ja vererohked päevad pigem on vähem vererohked, kui varem. Esimesed kuud ehk oli erinevus.
Katkestatud suguühe- no see väga ebakindel meetod ja tõesti, mehel ju jääb poolik tunne. Kunagi ise katsetasime sel eesmärgil, et poleks seda tilkumist seksijärgselt.
Kondoomi olen ka kasutanud püsisuhtes ja vilumus teeb meistriks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees tehku vasektoomia.

Elas kunagi Itaalia kloostris Jumala teenimisele pühendunud noormees. Ta tahtis hommikust õhtuni rahulikult palvetada, aga vigurvänt peenis ajas vägisi patumõtted pähe. Nii kui nooruk piiblit lugedes põlvili lasi, nii noks hakkas püksis pahandust tegema. Ilma nähtava põhjuseta jäigastus ja palavikuliselt tuksus südame rütmis. Poiss oli peaegu meelt heitmas, kui tuli mõttele kurja juur kehast lahutada. Hankis juukselõikuse ruumist habemenoa ja hommikul vara kui teised mungad magasid, lõikas püha noormees ühe ropsuga omal peenise maha
Selline tegus abikaasa oleks paljudele siinsetele kägudele meele järgi

+1
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 74 )


Esileht Pereelu ja suhted Raskus olla naine