Esileht Pereelu ja suhted Raskus olla naine

Näitan 14 postitust - vahemik 61 kuni 74 (kokku 74 )

Teema: Raskus olla naine

Postitas:

Mees tehku vasektoomia.

Elas kunagi Itaalia kloostris Jumala teenimisele pühendunud noormees. Ta tahtis hommikust õhtuni rahulikult palvetada, aga vigurvänt peenis ajas vägisi patumõtted pähe. Nii kui nooruk piiblit lugedes põlvili lasi, nii noks hakkas püksis pahandust tegema. Ilma nähtava põhjuseta jäigastus ja palavikuliselt tuksus südame rütmis. Poiss oli peaegu meelt heitmas, kui tuli mõttele kurja juur kehast lahutada. Hankis juukselõikuse ruumist habemenoa ja hommikul vara kui teised mungad magasid, lõikas püha noormees ühe ropsuga omal peenise maha

Selline tegus abikaasa oleks paljudele siinsetele kägudele meele järgi

Appi, missugune lollus! Masendav lihtsalt

+5
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 28.08 16:20; 29.08 10:41; 01.09 08:40; 01.09 11:12; 02.09 22:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Elas kunagi Itaalia kloostris Jumala teenimisele pühendunud noormees. Ta tahtis hommikust õhtuni rahulikult palvetada, aga vigurvänt peenis ajas vägisi patumõtted pähe. Nii kui nooruk piiblit lugedes põlvili lasi, nii noks hakkas püksis pahandust tegema. Ilma nähtava põhjuseta jäigastus ja palavikuliselt tuksus südame rütmis. Poiss oli peaegu meelt heitmas, kui tuli mõttele kurja juur kehast lahutada. Hankis juukselõikuse ruumist habemenoa ja hommikul vara kui teised mungad magasid, lõikas püha noormees ühe ropsuga omal peenise maha
Selline tegus abikaasa oleks paljudele siinsetele kägudele meele järgi

Jah, nii ta on. Ainult mina, mina, mina ja mina. Tahaks nii küsida, et mis seaduspunkt sind nüüd seksima kohustab, või miks sa üldse meestega tegemist teed kui nad naiseks olemise vastikult kannatamatuks teevad. Ema käseb, riik käseb või oma pea ei anna rahus olla. Ei mõista. Funktsioon vastutama tähendab ka oskust meestest lugupidada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.08 16:46; 01.09 10:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, nii ta on. Ainult mina, mina, mina ja mina. Tahaks nii küsida, et mis seaduspunkt sind nüüd seksima kohustab, või miks sa üldse meestega tegemist teed kui nad naiseks olemise vastikult kannatamatuks teevad. Ema käseb, riik käseb või oma pea ei anna rahus olla. Ei mõista. Funktsioon vastutama tähendab ka oskust meestest lugupidada.

See oli ju mingi lolli mehikese tehtud nali (tema arvates)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 28.08 16:20; 29.08 10:41; 01.09 08:40; 01.09 11:12; 02.09 22:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

lõikas püha noormees ühe ropsuga omal peenise maha

Vale asja lõikas.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 30.08 16:31; 01.09 16:49; 03.09 01:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees tehku vasektoomia.

Elas kunagi Itaalia kloostris Jumala teenimisele pühendunud noormees. Ta tahtis hommikust õhtuni rahulikult palvetada, aga vigurvänt peenis ajas vägisi patumõtted pähe. Nii kui nooruk piiblit lugedes põlvili lasi, nii noks hakkas püksis pahandust tegema. Ilma nähtava põhjuseta jäigastus ja palavikuliselt tuksus südame rütmis. Poiss oli peaegu meelt heitmas, kui tuli mõttele kurja juur kehast lahutada. Hankis juukselõikuse ruumist habemenoa ja hommikul vara kui teised mungad magasid, lõikas püha noormees ühe ropsuga omal peenise maha

Selline tegus abikaasa oleks paljudele siinsetele kägudele meele järgi

Oh seda rumalust küll! Suguhormoone, mis tekitavad suguiha, ei toodeta peenises!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.08 19:34; 01.09 20:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See tähendas seda, et pidin uuesti arstile minema ja ebamugavat, valulikku protseduuri (niitide lühemaks lõikamist) läbima.

Niitide lühemaks lõikamine on valulik protseduur? Ulme. Sul muidu juuksuris on ka valus, kui juukseid lõigatakse?

Kas sulle jäi mulje, et need niidid ulatusid tal lausa tupest välja või? Või lõigatakse kusagil juukseid kehaõõnsuste SEES? Muidu ikka nagu väike vahe on, kas midagi lõigutakse pea ümber või songitakse tupes sees.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.09 18:06; 02.09 18:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ütleks mehele, et tehku vasektoomia või läheme lahku, kui nii nagu seni ei sobi ja kondoomi ka ei taha.

Kujuta nüüd ette vastupidist situatsiooni, kus naine on 10 aastat pille võtnud ja ühel hetkel enam ei soovi. Ja mees ajab käed puusa ja käratab, et naine steriliseerigu end ära või lähevad lahku, kui nii nagu seni enam ei sobi?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.09 18:06; 02.09 18:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See tähendas seda, et pidin uuesti arstile minema ja ebamugavat, valulikku protseduuri (niitide lühemaks lõikamist) läbima.

Niitide lühemaks lõikamine on valulik protseduur? Ulme. Sul muidu juuksuris on ka valus, kui juukseid lõigatakse?

Kas sulle jäi mulje, et need niidid ulatusid tal lausa tupest välja või? Või lõigatakse kusagil juukseid kehaõõnsuste SEES? Muidu ikka nagu väike vahe on, kas midagi lõigutakse pea ümber või songitakse tupes sees.

Normaalsel täiskasvanud naisel ei ole valus, kui tupepeegel asetatakse tuppe ja tupes emakakaelast väljaulatuvad niidid lühemaks lõigatakse. Täiesti valutu protseduur, mis kestab paarkümmenid sekundit ja naine ei tunne praktiliselt midagi. Keegi ei ‘songi’ kusagil. Kas tõesti on nii hellikuid inimesi olemas?

0
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.08 11:16; 02.09 21:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Normaalsel täiskasvanud naisel ei ole valus, kui tupepeegel asetatakse tuppe ja tupes emakakaelast väljaulatuvad niidid lühemaks lõigatakse. Täiesti valutu protseduur, mis kestab paarkümmenid sekundit ja naine ei tunne praktiliselt midagi. Keegi ei ‘songi’ kusagil. Kas tõesti on nii hellikuid inimesi olemas?

No mõnel on valus juba mõttest, et spiraal sees on. Ega nad ilmselt tampoone ka ei kasuta. Tegelikult peaks paralleelselt oma foobiatega tegelema.

+1
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 30.08 19:36; 02.09 22:18; 03.09 08:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Normaalsel täiskasvanud naisel ei ole valus, kui tupepeegel asetatakse tuppe ja tupes emakakaelast väljaulatuvad niidid lühemaks lõigatakse. Täiesti valutu protseduur, mis kestab paarkümmenid sekundit ja naine ei tunne praktiliselt midagi. Keegi ei ‘songi’ kusagil. Kas tõesti on nii hellikuid inimesi olemas?

Mitme “normaalse täiskasvanud naise” eest sa omast arust rääkida oskad?
No ei ole ikka küll nii, et “praktiliselt” midagi ei tunne ja “täiesti valutu”. Seal peaks ikka päris palju songitud peaks olema, kui nii tundetuks muutunud.
See ei tähenda muidugi, et protseduurid tegemata jääks, aga midagi kangelaslikku nüüd naistearsti külastuses kah ei ole.

+4
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 28.08 16:20; 29.08 10:41; 01.09 08:40; 01.09 11:12; 02.09 22:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See tähendas seda, et pidin uuesti arstile minema ja ebamugavat, valulikku protseduuri (niitide lühemaks lõikamist) läbima.

Niitide lühemaks lõikamine on valulik protseduur? Ulme. Sul muidu juuksuris on ka valus, kui juukseid lõigatakse?

Kas sulle jäi mulje, et need niidid ulatusid tal lausa tupest välja või? Või lõigatakse kusagil juukseid kehaõõnsuste SEES? Muidu ikka nagu väike vahe on, kas midagi lõigutakse pea ümber või songitakse tupes sees.

Normaalsel täiskasvanud naisel ei ole valus, kui tupepeegel asetatakse tuppe ja tupes emakakaelast väljaulatuvad niidid lühemaks lõigatakse. Täiesti valutu protseduur, mis kestab paarkümmenid sekundit ja naine ei tunne praktiliselt midagi. Keegi ei ‘songi’ kusagil. Kas tõesti on nii hellikuid inimesi olemas?

Ju ma siis olen ebanormaalne. Minu jaoks on günekoloogil käimine alati väga ebamugav ja valulik. Kui ma õigesti mäletan, siis niitide lõikamise ajaks asetatakse tuppe toru, mis kangutatakse laiali, et ligipääs oleks parem. No ei ole hea tunne! Kui sina väidad, et sa sellist asja ei tunnegi, siis oled vist tõesti tundetu.

Jah, nii hellikuid inimesi on ka olemas! Lihtsalt infoks! Inimeste tundlikkus on väga erinev. Mõni sünnitab valutult, mõni sünnitab tundega nagu käiks kinnise kõhuga suurel hädal ja mõni karjub sünnitusel end valust oimetuks. Ei usu mina, et see viimane variant karjub vaid sellepärast, et ta on hellik. Ikka sellepärast, et tal ongi sünnitus valusam kui mõnel teisel.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 13 korda. Täpsemalt 29.08 00:09; 29.08 12:11; 29.08 12:16; 29.08 12:57; 29.08 12:59; 29.08 13:34; 29.08 14:16; 30.08 11:16; 30.08 11:19; 30.08 18:21; 30.08 18:25; 02.09 22:49; 02.09 22:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Normaalsel täiskasvanud naisel ei ole valus, kui tupepeegel asetatakse tuppe ja tupes emakakaelast väljaulatuvad niidid lühemaks lõigatakse. Täiesti valutu protseduur, mis kestab paarkümmenid sekundit ja naine ei tunne praktiliselt midagi. Keegi ei ‘songi’ kusagil. Kas tõesti on nii hellikuid inimesi olemas?

No mõnel on valus juba mõttest, et spiraal sees on. Ega nad ilmselt tampoone ka ei kasuta. Tegelikult peaks paralleelselt oma foobiatega tegelema.

Kasutan küll tampoone. Kasutan ka mooncupi. Foobiad puuduvad. Kui ma reaalselt tundsin spiraali enda sees (ja mitte ainult niite), sest tõenäoliselt oli see valesse asendisse vajunud, siis ei ole see foobia. Vastasel juhul ei oleks lasknud ma ka kolm korda endale spiraali panna.

Või on siiski soov vaielda, et spiraali mitte sobimine on ikkagi peas kinni, väljamõeldis, foobia?

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 13 korda. Täpsemalt 29.08 00:09; 29.08 12:11; 29.08 12:16; 29.08 12:57; 29.08 12:59; 29.08 13:34; 29.08 14:16; 30.08 11:16; 30.08 11:19; 30.08 18:21; 30.08 18:25; 02.09 22:49; 02.09 22:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas tõesti on nii hellikuid inimesi olemas?

Ikka on. Ma ka nagu see kägu

Minu jaoks on günekoloogil käimine alati väga ebamugav ja valulik.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 30.08 16:31; 01.09 16:49; 03.09 01:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui ma reaalselt tundsin spiraali enda sees (ja mitte ainult niite), sest tõenäoliselt oli see valesse asendisse vajunud, siis ei ole see foobia. Vastasel juhul ei oleks lasknud ma ka kolm korda endale spiraali panna.

Väga tubli. Ma rääkisin nendest, kes ei pane, sest siis on võõrkeha kehas.

0
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 30.08 19:36; 02.09 22:18; 03.09 08:45;
To report this post you need to login first.
Näitan 14 postitust - vahemik 61 kuni 74 (kokku 74 )


Esileht Pereelu ja suhted Raskus olla naine