Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Raskused rasestumisega pärast peetumist

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Raskused rasestumisega pärast peetumist

Postitas:
Kägu

Tere

Minul on olnud kaks rasedust, esimesest neist sündis, teise lapse jaoks hakkasime proovima esimese lapse aastaseks saades ja kohe õnnestus. Kahjuks see teine rasedus peetus 8ndl ja pidin tegema tablettabordi (rasedus ei katkenud ise).

Mõlemad rasedused tulid kohe esimesel tsüklil proovimisega. Nüüd aga pärast peetunud rasedust pole juba 7 kuud asi õnnestunud. Püüan olla positiivne, aga paratamatult on pidev murepilv üleval.

OV toimuvad, teen ov-teste ja mõõdan BBT. Käisin ka juba riiklikus viljakusarsti vastuvõtul aga seal kahjuks naerdi mind suht kohe välja, et ikkagi kaks rasedust olnud ja tsükkel regulaarne, et siis ilmselgelt mingit probleemi pole.

Pärast seda peetunud/katkestatud rasedust küll tekkis mul selline asi, et iga kord enne päevi tekib pikk määrimine, reeglina ikka üle kolme päeva kestev. Leidsin info, et see võib tähendada madalat progesteroonitaset. Kas selles võib iva olla? Kas peaks verest progesteroonitaset mõõtma ov-järgsel perioodil?

Ootame perelisa nii väga ja suht lootusetu ja abitu tunne on praegu, kuskile ju nagu nõu või abi saamiseks pöörduda ka pole, sest nagu ma aru saan, siis enne aastat proovimist jutule ei võeta 🙁

 

Aitäh, kui keegi viitsib kaasa mõelda ja oleksin ka tänulik sarnaste kogemuste jagamise eest

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ootame perelisa nii väga ja suht lootusetu ja abitu tunne on praegu, kuskile ju nagu nõu või abi saamiseks pöörduda ka pole, sest nagu ma aru saan, siis enne aastat proovimist jutule ei võeta ????

Sa ei pea ütlema, et oled proovinud 7 kuud, ütled et oled proovinud aasta. Mina ütlesin et olen proovinud aasta, aga olin proovinud kuus kuud ja tuli välja,et ongi PCOS ja loomulikul teel päris keeruline rasestuda. Samas mul ka pole ühtegi rasedust olnud.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul on ka eelnevalt juba 2 last kuid aeg on nii palju edasi läinud et mõlemad lapsed on juba kooli ealised. Arutasime mehega et võiks üks laps veel olla ma ise olen alles 27 ja mees 34  oleme tänaseks üritanud 4 aastat last saada oleme käinud kõik vajalikud arstid läbi samuti öeldi et aasta peab mööduma

Ja tänavu suvel sain juhuse tahtel teada et ootan last ja siis olin ma nii nii õnnelik seni kuuni 8 nädala pealt rasedus peetus nüüd anti aega mulle 6 kuud kui siis ka ei jää on ainuke viis kunstlik viljastamine

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul eelmise aasta detsembris rasedus peetus 7. nädalal ja uuesti õnnestus augustis triibud saada, seega juulis õnnestus viljastumine ( 7 kuud).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul õnnestus 3.kuul pärast peetumist. Kahtlustan, et Pre-Seed libestil oli siin oma roll, mida kasutasime ainult ov ajal (testisin ov-d). Nii hoian sulle pöialt, sest ma tean, kui stressirohke see võib olla. Mul oli esimene rasedus, nii et hirm oli suur, et midagi on valesti ja ei saagi lapsi. Hetkel ootan esimest beebit, kõik hästi ja paar nädalat sünnituseni 🙂 .

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Raskused rasestumisega pärast peetumist