Esileht Kodunurk Raskustekk unehäirete ja rahutuse korral.

Näitan 21 postitust - vahemik 1 kuni 21 (kokku 21 )

Teema: Raskustekk unehäirete ja rahutuse korral.

Postitas:
Kägu

Olen kuulnud, et raskustekk aitab uinuda ja on abiks erinevate unehädade korral. Kel on kogemusi, palun jagage. Tekid on väga kallid, et tahaks uisapäisa osta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga proovi ära, pane üks öö mitu tekki üksteise peale ja vaata kuidas mõjub. Mina nii proovisin ja jäin küll paremini magama, tekki ise veel ostnud pole, päris kallid on ja kui süvenesin siis neid ka mitu sorti olemas, kõige parem pidi olema vist klaaskuulidega raskustatud. Võin ka eksida, pole meeles nii hästi aga mäletan et need odvama otsa omad pole nii head.

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tahtsin veel lisada et mõtlesin et kasneed vanamoodi vatiniitekid sama mõju ei tekita? Need ka üpris rasked ja odavamad ka, vist.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina ostsin paar aastat tagasi tingimusega, et saan soovi korral tagastada. Mul endal tõsine unehäire ja mind see tekk kahjuks üldse ei aidanud, lisaks olid lihased lausa kanged, kuna nihelen väga palju öösiti ja selle raske teki all oli keeruline end liigutada.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina ostsin paar aastat tagasi tingimusega, et saan soovi korral tagastada. Mul endal tõsine unehäire ja mind see tekk kahjuks üldse ei aidanud, lisaks olid lihased lausa kanged, kuna nihelen väga palju öösiti ja selle raske teki all oli keeruline end liigutada.

Nii, ja kas said siis tagastada?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina ostsin paar aastat tagasi tingimusega, et saan soovi korral tagastada. Mul endal tõsine unehäire ja mind see tekk kahjuks üldse ei aidanud, lisaks olid lihased lausa kanged, kuna nihelen väga palju öösiti ja selle raske teki all oli keeruline end liigutada.

Nii, ja kas said siis tagastada?

Sain tagastada. Mingi eesti firma oli, mis neid tootis. Praegu googeldades kohe üles ei leidnudki, vaatan, et paljud firmad on seda pakkuma hakanud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul ärevuse ja unega probleemid juba aastaid. Tekk mingit imet ei teinud, aga magan veidi paremini küll ja tunnen end mugavamalt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on ka see tekk olemas. Kasutan juba mitu aastat ja olen rahul. Uni on mul sellegipoolest üsna kehvakene. Nii et probleemi otseselt ei lahendanud.

Samuti arvan, et igale ühele ei pruugi selline tekk meeldida. Seega, on hea, et on mitte sobivusse korral võimalik tekk tagastada.

Ostsin ka mingi Eesti firma oma ja hind oli tol ajal röögatu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ostsin mitu aastat tagasi täiskasvanute tekist veidi väiksema ja kergema raskusteki lapsele, kes väga rahutu unega oli. Ta ise ütleb küll, et selle tekiga on tal parem magada. Mõnikord olen prooviks ka endale peale võtnud tema teki, on küll mõnus. Nii rasked nad ka ei ole, et ebamugav oleks, aga raskusteki raskus on teistmoodi tajutav kui sellise vanakooli vatiteki oma (raskustekk on tihkem ja mõjub kehal ikka teistmoodi), kuigi need vanakooli vatitekid on ka minu arust magamiseks väga head. Mulle endale ei meeldi üldse need kerged ja õhulised tekid, mida praegu väga palju müüakse. Ise magan lambavillasisuga vatitekiga, ei mäleta kahjuks, kust kunagi ostetud sai, nüüd juba palju aastaid kasutusel.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nii rasked nad ka ei ole, et ebamugav oleks, aga raskusteki raskus on teistmoodi tajutav kui sellise vanakooli vatiteki oma

Need tekid on erinevas kaalus. Ja inimene peaks ostma enda kehakaalust lähtuva kaaluga teki. Seal poe leheküljel on olemas tabel.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nii rasked nad ka ei ole, et ebamugav oleks, aga raskusteki raskus on teistmoodi tajutav kui sellise vanakooli vatiteki oma

Need tekid on erinevas kaalus. Ja inimene peaks ostma enda kehakaalust lähtuva kaaluga teki. Seal poe leheküljel on olemas tabel.

Mina ostsin otse tootja käest temaga messil konsulteerides õige raskusega teki ja ikkagi ilmnes, et on väga ebamugav ja liiga raske.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu soovitus on ka et osta pigem veidi kergem kui kehakaalu järgi pakutakse.

Meil Motonetist ostetud ca 6kg tekk oli ka 80 kg kaaluvale inimesele ebamugav. Kasutati lühikest aega.

Ostsin paar aastat tagasi ca 50 euriga koos soodustustega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Põhimõtteliselt aitab aga hommikul liigesed valutavad. Veneaegsed vatitekid oli mõnusad. Dormeo vms kohas müüdi odavamalt neid tekke.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

https://www.dormeo.ee/dormeo-raskustekk-ii?med=sed&cex=20707468&src=ee_seasonal_all-br-winter-sales_sed_sa_google&referrer=google_sed_20707468&gclid=Cj0KCQiAip-PBhDVARIsAPP2xc1jmAOdB6GNNq0nsIbyhak89Iu_BBOXnUEq9eJg4Fpamz5Zgzlr9doaAif8EALw_wcB

Minul on see, aga ei ütleks, et magada sellega saab. Õhtul teleka ees peale võtta mõnus, aga minul surid selle all käed, jalad ära ja hakkas külm. Võib olla ostsin liiga raske. olen u 50 kg, tekk 4,5 kg. Kergemat seal poes pole, kallimat ei raatsinud osta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen kuulnud, et raskustekk aitab uinuda ja on abiks erinevate unehädade korral. Kel on kogemusi, palun jagage. Tekid on väga kallid, et tahaks uisapäisa osta.

Küsisin tütrelt, et kuidas siis uue tekiga on. Ta sai teki, mis on 10%tema kehakaal ust ja ütles, et sedtundub kergem kui ta arvas aga tekk on mõnus ja magab häs hästi. Sama tekki proovis ka laste vanaema, kes on umbes 10 kilo kergem. Tema ütles et magas rahutult ja rapsi palju.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Küsisin tütrelt, et kuidas siis uue tekiga on. Ta sai teki, mis on 10%tema kehakaal ust ja ütles, et sedtundub kergem kui ta arvas aga tekk on mõnus ja magab häs hästi. Sama tekki proovis ka laste vanaema, kes on umbes 10 kilo kergem. Tema ütles et magas rahutult ja rapsi palju.

Natukene teemast välja! Kas te enne postituse ära saatmist loete üle ka, mis kirja sai?

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Neid tekke on erinevaid.

Osad on nagu õhukesed: https://www.hansapost.ee/et/kodu-ja-kook/kodutekstiil/tekid-ja-padjad/tekid/raskustekid/cura-raskustekk-pearl-classic-valge150-x-210-cm-erinevad-kaalud_1dc45d67/?vId=P920041376

Ja osad on nagu kohevad suletekid: https://www.hansapost.ee/et/kodu-ja-kook/kodutekstiil/tekid-ja-padjad/tekid/4living-raskustekk-cloud-valge-150-x-200-cm-erinevad-raskused_2a5ec9fc/?vId=P920033946

Ma üldiselt ei armasta suletekke. Eelkõige häirib sahisemine.
Kalduks nagu selle õhema teki poole aga kardan, et äkki jääb jahedaks?
Koheva puhul kardan ebamugavust/sahisemist.
Mis te arvate kumb oleks mõistlikum?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu unehäiretega poeg kiidab, meil ka see odav Motoneti 6kg tekk. Ma ise ka vaevlen uinumisraskuste käes, aga seda tekki ei taha miskipärast tervet ööd proovida. Ilmselt on see seotud klaustrofoobia mingi alamliigiga kuidagi, sest kui selle teki peale võtsin prooviks, tundus nagu jääks õhust puudu, tekkis ärevus. Mul on muidugi korralik klausrofoobia ka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul on ühe Eesti tootja tekk.  Selle peal on mul suletekk. Mingit suurt mõju küll ei ole märganud. Rahutus ja öine ärkamine on üldise meeleoluga seotud. Maakodus mul tekki ei ole ja uni ei ole kuidagi kehvem.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

meil on Cellbesist tellitud 7 kg raskusteki. maksis 220€

ütleks, et toimib küll, selline turvaline kookonitunne tekkis. tellitud sai see mehele, kel uneprobleemid ja rahutud jalad, aga pidevalt aastaringi ta seda ei kasuta, talvel jääb külmaks. jube raske on tekikotti peale panna ja üldse sellega toimetada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul on ühe Eesti tootja tekk. Selle peal on mul suletekk. Mingit suurt mõju küll ei ole märganud. Rahutus ja öine ärkamine on üldise meeleoluga seotud. Maakodus mul tekki ei ole ja uni ei ole kuidagi kehvem.

Kuidas saab ilma tekita magada?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 21 postitust - vahemik 1 kuni 21 (kokku 21 )


Esileht Kodunurk Raskustekk unehäirete ja rahutuse korral.