Esileht Ilu Rasune näonahk 35+

Näitan 6 postitust - vahemik 31 kuni 36 (kokku 36 )

Teema: Rasune näonahk 35+

Postitas:
Kägu

38 aastane, kasutan Matis kreemi, vananemisvastane ja rasusele nahale mõeldud. Matis Reponse Preventive Age-Mood mat. Tradehousis registreeritud kasutaja saab osta seda üsna hea hinnaga, 100 ml vist oli 27 eur. Kuuridena kasutan ka Matis c vit seerumit, kord nädalas savi baasil näokoorijat, savimaski. Öösel võib julgelt kasutada niisutavat kreemi, seerumit, kuna ka rasune nahk tahab niisutust. Loodan, et saab abi ????

Ma näen kodukal, et 50 ml maksab 50 eurot. Sooduka jaoks peab kulmuhaldjas/ripsmevõlur olema või lihtsurelik ka saaks?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ah, vabandust, vaatasin valet kreemi. Selle sinu oma hinda ei näitagi üldse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oh mul on kaks häda korraga, nii rasvane kui ka väga kuiv nägu. Hakkab ruttu läikima, aga samas ketendab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul samuti rasune näonahk. Kuna ka peanahk on rasune, siis käin igal hommikul duši all, seega psen nii pead kui nägu. Mõnikord, nii korra nädalas, ka koorin näonahka. Peale pesu kasutan Puhas Loodus niisutavat kibuvitsakreemi. Mingit jumestuskreemi ega puudrit igapäevaselt ei kasuta ja selleks pole vajadustki. Aga see mure on jah, et juba poole päeva pealt on silmalainer laiali. Olen kaalunud püsimeiki, tegudeni pole veel jõudnud. Ripsmetušši saan ainult veekindlat kasutada, see enam-vähem püsib.

Mina pean küll tõdema, et asja positiivne pool on see, et nahk näeb kõvasti noorem välja. Ei hakka siin oma aastaid ja mulle pakutavaid aastaid kirja panema, niikuinii läheks sel teemal poleemikaks, sest keegi ei usu.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lihtsurelik 🙂 saab ka registreerida end kasutajaks ja osta profitoodet 100ml soodsama hinnaga. Kõiki tooteid ei saa, aga seda saab. Kui end reganud ei ole, siis hinda ei näita jah.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei siin aita mingi möksimine ega hingehinnaga kreemid. See tuleb su hormoonidest ja toitumisest ja nagu keegi eespool ütles, siis rõõmusta – las rasvad jooksevad, püsid kauem noor.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 31 kuni 36 (kokku 36 )


Esileht Ilu Rasune näonahk 35+