Esileht Ilu Rasvaladestus lõua all ja kaelal

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: Rasvaladestus lõua all ja kaelal

Postitas:

Kas on võimalik rasvkude täiesti ära saada lõua alt ja kaelalt, et oleks sama moodi pingul ja rasvatu nagu Hollywoodi staaridel, või saab sellise kaela- ja lõuajoone + näoovaali ainult rasvaimu ja näo ringlõikusega?

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 26.12 13:47; 20.01 12:40; 03.09 18:21; 18.11 11:52; 04.10 13:25; 05.07 14:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, mina sain.25-aastaselt kaalusin 89 kilo. Aastaga kaotasin regulaarselt sportides 10 kg kiirusega umbes kilo kuus. Toitumist ma ei suutnud jälgida, sellepärast nii aeglaselt.Tasapisi vähenes kaal edasi ja aastaid kaalusin 69 kilo.Vanemate surm viis veel 10 kilo. Nüüd kaalun 59 ja lõuajoon on prink, midagi kuskil ei lotenda, sest kaotasin 30 kilo umbes 17 aasta jooksul väga aeglaselt.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

esmalt tuleb veenduda, et tegemist on rasvaga, mitte lõtvunud nahaga! Väga palju esineb topeltlõuga ka saledatel inimestel

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas on võimalik rasvkude täiesti ära saada lõua alt ja kaelalt, et oleks sama moodi pingul ja rasvatu nagu Hollywoodi staaridel, või saab sellise kaela- ja lõuajoone + näoovaali ainult rasvaimu ja näo ringlõikusega?

Naljakas jutt see “nagu Hollywoodi staaridel”.
Enamikel normaalkaalulistel inimestel (sj. eestlastel) puudub nii rasvane kael kui ka selle alune. Vähemalt minu tutvusringkonnas küll.

Aga ilmselt saab suuresti selle va näoovaali ja lotivaba lõua geenidega. Seega heida pilk vanemate suunda..

+3
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui sellised asjad juba on, siis lahti saab ikka lõikusega.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas see lõikusest taastumine on? Haigusleht? Kui kaua umbes?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kas kuppe oled proovinud?
Ma ise alles soetasin endale kupud ja mõned õlid, seega ma isiklikku kogemust praegu jagada ei saa. Aga viimasel ajal olen palju nende kohta kuulnud ja lugenud. Erinevate piirkondade jaoks on erisuurusega kupud – keha, näo ja silma jaoks. Kõige pealt õlitad näiteks kaela ja siis teed kupuga mõned minutid massaaži – kupud.ee lehel lubatakse küll ilusaid tulemusi.
Võib olla on täielik jama, aga enne lõikusele minemist võiksid ehk midagi valutumat proovida 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kas kuppe oled proovinud?

Ma ise alles soetasin endale kupud ja mõned õlid, seega ma isiklikku kogemust praegu jagada ei saa. Aga viimasel ajal olen palju nende kohta kuulnud ja lugenud. Erinevate piirkondade jaoks on erisuurusega kupud – keha, näo ja silma jaoks. Kõige pealt õlitad näiteks kaela ja siis teed kupuga mõned minutid massaaži – kupud.ee lehel lubatakse küll ilusaid tulemusi.

Võib olla on täielik jama, aga enne lõikusele minemist võiksid ehk midagi valutumat proovida ????

Kaaperdan teema ja küsin, kas näol kupuga tegemine on valus? Küsin, sest ostsin just kehakupu kõhu ja tagumiku jaoks (jalgadel mul veenilaiendeid, seal ei saa kasutatada) ja paar esimest korda on ikka oioioi kui valus olnud. Plaanisin ka järgmisena huule-silmakupu osta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Saab ka ilma lõikuseta. Selleks on välja töötatud rasva ladestavad preparaadid, mis süstitakse naha alla.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõik V contouring seerumid ja kreemid igapäevasel kasutamisel aitavad kah omajagu, kui muidugi asi väga käest ära pole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kas kuppe oled proovinud?

Ma ise alles soetasin endale kupud ja mõned õlid, seega ma isiklikku kogemust praegu jagada ei saa. Aga viimasel ajal olen palju nende kohta kuulnud ja lugenud. Erinevate piirkondade jaoks on erisuurusega kupud – keha, näo ja silma jaoks. Kõige pealt õlitad näiteks kaela ja siis teed kupuga mõned minutid massaaži – kupud.ee lehel lubatakse küll ilusaid tulemusi.

Võib olla on täielik jama, aga enne lõikusele minemist võiksid ehk midagi valutumat proovida ????

Kaaperdan teema ja küsin, kas näol kupuga tegemine on valus? Küsin, sest ostsin just kehakupu kõhu ja tagumiku jaoks (jalgadel mul veenilaiendeid, seal ei saa kasutatada) ja paar esimest korda on ikka oioioi kui valus olnud. Plaanisin ka järgmisena huule-silmakupu osta.

Ma ka kupukastaja, nii näol kui kehal, aga valus pole see küll kuskil. St. on siis, kui kupu paigale jätad või nahk kuiv on. Nahk peab olema õlitatud ja kuppu peab kogu aeg liigutama, siis on vaid mõnus masseeriv tunne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )


Esileht Ilu Rasvaladestus lõua all ja kaelal

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.