Esileht Ilu ja tervis Rasvaprotsendist ja kaalust ja muudest näitajatest

Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )

Teema: Rasvaprotsendist ja kaalust ja muudest näitajatest

Postitas:

Tahaks teada, kuidas teie vanuse, treeningharjumuste ja toitumise juures on keha rasvaprotsent? Miks huvitab? Mul ei taha kaal eriti alla minna ja rasvaprotsent samuti mitte…
Mina: vanus 30+, pikkus 166,kaal 64 kg, millest 53% vett ja 27% rasva. Söön normaalselt, vett joon 1,5-3l päevas,trenni teen 4-5korda nädalas, lihast ei pumpa, energiat annab mulle aeroobne treening.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 09.05 09:11; 09.05 10:19; 09.05 14:21; 09.05 14:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ega ma pahaga..aga minu ja teiste näitajad ei anna sulle teadmiseks midagi. Ikka ja taas soovitan rääkida eratreeneriga, kes mõõdab sinu erinevad kohad kehal ja kaalub, koostab toitumiskava ja harjutused just täpselt sinu jaoks. Iga kehatüüp vajab erinevaid toite, erinevaid harjutusi…palju annab ka eneseusk, kannatlikkus ja teadmine, et oled õigel teel. Selleks ongi eratreener, kes sind valvab ja jälgib.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

3 l vett on küll liiga palju…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

27% ongi ühtlasi eesti naiste keskmine rasvaprotsent. Alla 24% peetakse heaks ja alla 21% väga heaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

165 cm
kui kaalusin 59 kg, oli rasva% 25 – tegin regulaarselt sörki

praegu kaalun 63 kg, rasva% 27 – ei sörgi, teen kaootiliselt kepikõndi ja plaanin end käsile võtta.

Kaalulangus(ja -tõus) tuli toitumise jälgimisest, puht treeninguga alla ei võta, kui toitumine ebatervislik.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.05 10:10; 09.05 11:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

to andur: huvi võib ju ikka tunda :)Lihtsalt netist otsides on arve ja keskmisi ja allikad tohutult, siin suhtlevad päris inimesed.
to kägu 10:06: Miks 3 l liiga palju on? Keha vee protsent on ju normaalne ja umbes nõnda palju soovitataksegi vett juua päevas?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 09.05 09:11; 09.05 10:19; 09.05 14:21; 09.05 14:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovitatakse juua ikka 2l puhast vett, mitte 3.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Arvesta, et toidust saad ka vett. Isegi saiast ja leivast, rääkimata juur- ja puuviljadest, poolvedelatest toiduainetest.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.05 10:10; 09.05 11:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui tahad rasvaprotsenti alandada, siis kõige tõhusam on ikkagi lihastreening. Kõige madalam rasvaprotsent on kulturistidel.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.05 14:17; 09.05 14:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Natuke aeroobikas teengi ju lihastreeningut ka. Jõusaali ei taha, seal on igav ja lihaseid punni kah ei taha. Mind lihtsalt huvitas, kas vanus-pikkus-kaal-vesi-rasvaprotsent on mul midagi keskmist või olen päris vormist ära.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 09.05 09:11; 09.05 10:19; 09.05 14:21; 09.05 14:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

et siis kes soovitab? kui mul on vee protsent ihus normi piires, siis ju minu harjumused on normaalsed. Kaalujäligjad ja figuurisõbrad soovitavad minu teada juua vett suisa 4l päevas. Pealegi joon 3l tavaliselt ainult trennipäevadel.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 09.05 09:11; 09.05 10:19; 09.05 14:21; 09.05 14:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Natuke aeroobikas teengi ju lihastreeningut ka. Jõusaali ei taha, seal on igav ja lihaseid punni kah ei taha. Mind lihtsalt huvitas, kas vanus-pikkus-kaal-vesi-rasvaprotsent on mul midagi keskmist või olen päris vormist ära.[/tsitaat]
Selle tabeli järgi oledki keskmiste seas:
http://en.wikipedia.org/wiki/Body_fat_percentage

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.05 14:17; 09.05 14:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui ma 177cm juures 89 kilo kaalusin, siis oli rasvaprotsent 42% ja arst pidi tooli pealt alla kukkuma.

Hakkasin dieeti pidama (tegelikult muutsin vist lihtsalt söömistavasid, mitte ei pidanud kiirdieeti, siiamaani söön tervislikult), kodus lihtsaid harjutusi tegema (kätekõverdused, 3kg hantlitega harjutused, kõhulihased ja hularõngas) ja sain kaalu 63kg peale ja rasvaprotsent oli 17%. Seejuures pole ma mingi kulturist. Ja see ei tundu ka väga ulmeliselt väike arv: ligi viiendik kehast on ikka rasv ju. No parem kui pool kehast.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.05 15:43; 09.05 16:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kus seda rasvaprotsenti mõõta saaks?
Olen 8 kilo maha võtnud ja kohe huvitab, kas rasva või lihaste arvelt. Kunagi pea aasta tagasi sai herbalife’s mingi reklaami käigus väga põhjalik mõõtmine tehtud (lihasmass ja rasvamass siseorganites ja väljas jms), aga nüüd pole ju põhjust sinna tagasi trügida. 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Enamikes spordiklubides saab treeneriga erakohtumise määrata ja seal on rasvaprotsendi mõõtmine, mõnes perearstikeskuses ka.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.05 15:43; 09.05 16:26;
To report this post you need to login first.
Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )


Esileht Ilu ja tervis Rasvaprotsendist ja kaalust ja muudest näitajatest

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.