Esileht Hobinurk Rasvarinne ETV-st, mis mõtteid film tekitas?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 78 )

Teema: Rasvarinne ETV-st, mis mõtteid film tekitas?

Postitas:

Kehapositiivsusest oli filmis jutt, mis mõtteid/tundeid teis tekitas?

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.01 11:34; 17.01 11:47; 17.01 11:53;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Ma pole veel jõudnud vaadata aga ülekaalulised tekitavad minus negatiivseid mõtteid ja tundeid. Miks mina, kes ma püüan enda kaalu jälgida ja tervisega sammu pidada pean nende ülekaaluliste inimeste ebatervislikust eluviisist tingitud haiguste ravisid kinni maksma? Ma ei taha selliseid riigimakse maksta ja selliste inimestega solidaarne olla.

+10
-48
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Positiivne saab olla asi, mis ei ole kahjulik ega haigusttekitav ega surmav. Samas need naised ei ole NII paksud, et nad oleks liikumisvõimetud jne. Paljud näidatud naised on lihtsalt ülekaalulised, ei ole veel rasvunud vrd need 600lb saate paksud. Jah, samuti on nad noored. Egas enese keha vihkamine pole mingis vanuses tervislik, see on KA haiguslik, aga oma keha armastamine oleks ikka see, et võimaldatakse kehal olla parimas tervislikus vormis, +20kg ülekaalu enam ei ole nii lõbus liigestele, näiteks aastaid hiljem. Ja see annab tunda alates 40.eluaastast, kui liigesed hakkavad kuluma. 25-aastasena on tore keksida ja kiidelda, et pole mul häda midagi. Ühel naisel on tõenäoliselt eluaegne kasvuhormooni häire olnud, kes koolipildil oli õpetajast pikem ja algklassis 20cm teistest pikem ja muidu suurem.

 

+24
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.01 11:43; 17.01 12:33; 17.01 20:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Positiivne saab olla asi, mis ei ole kahjulik ega haigusttekitav ega surmav.

Nõus ja sõna võtsid ning oma õigusi kaitsesid alles noored ülekaalulised, kel tervisehädad polnud ilmselt veel avaldunud.

Minu jaoks jäi paraku kumama, et tegelikult oma kehaga siiski rahul ei oldud, lihtsalt üritati leppida olukorraga, sest katsed kaalu langetada olid luhtunud.

No ja kes vabatahtlikult tahaks endaga pidevalt kaasas vedada mitukümmend ülekilo?

+18
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.01 11:34; 17.01 11:47; 17.01 11:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma pole veel jõudnud vaadata aga ülekaalulised tekitavad minus negatiivseid mõtteid ja tundeid. Miks mina, kes ma püüan enda kaalu jälgida ja tervisega sammu pidada pean nende ülekaaluliste inimeste ebatervislikust eluviisist tingitud haiguste ravisid kinni maksma? Ma ei taha selliseid riigimakse maksta ja selliste inimestega solidaarne olla.

Aga joodikud, narkomaanid, suitsetajad on ok? Nende haigusi maksad ka kinni. Väike ülekaal ei põhjusta terviseprobleeme ja sellises ülekaalus suur osa Eesti inimestest ka on. Suurem raha läheb näiteks stressist põhjustatud haiguste raviks. Nendega ka ei ole solidaarne?

+39
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma pole veel jõudnud vaadata aga ülekaalulised tekitavad minus negatiivseid mõtteid ja tundeid. Miks mina, kes ma püüan enda kaalu jälgida ja tervisega sammu pidada pean nende ülekaaluliste inimeste ebatervislikust eluviisist tingitud haiguste ravisid kinni maksma? Ma ei taha selliseid riigimakse maksta ja selliste inimestega solidaarne olla.

No aga nad on ju ise ka maksumaksjad,äkki nad maksavad ise kinni oma maksudega oma haiguste ravi?

ja kui ülekaaluklised nii vastumeelt on,võib ju alati etioopiasse kolida,seal kohe silm puhkaks või? nii või?

+14
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen alati mõelnud, et ok nad on ilusad.  Kindlasti mõne jaoks ongi, nii nagu on kellegi jaoks ilus sügavalt anorektiline inimene. Aga see on väga ebatervislik, seega on jabur seda kiita. Paksude kehapositiivsus on võrdne anorektikute ringkondadega, kes haiglast välja saanutena, kus neid enam-vähem elule turgutati, reklaamivad üksteisele, mil viisil uuesti alla võtta.

+7
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 17.01 11:50; 17.01 13:16; 17.01 13:20; 17.01 13:23; 17.01 14:28; 17.01 14:54; 17.01 18:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:
  1. Ma pole veel jõudnud vaadata aga ülekaalulised tekitavad minus negatiivseid mõtteid ja tundeid. Miks mina, kes ma püüan enda kaalu jälgida ja tervisega sammu pidada pean nende ülekaaluliste inimeste ebatervislikust eluviisist tingitud haiguste ravisid kinni maksma? Ma ei taha selliseid riigimakse maksta ja selliste inimestega solidaarne olla.

    Tõega arvad, et kui ülekaalulisi oleks vähem, maksaksid vähem?

+18
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu arust ei olnud ülesöömisest tekkinud probleemiga, vaid ilmselt mingi muu teema. Olla juba lapsena 20 cm pikem ja ülekaalus, siis ei ole tavapärane.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No aga nad on ju ise ka maksumaksjad,äkki nad maksavad ise kinni oma maksudega oma haiguste ravi?

Filmis ei olnud juttu, kas keegi neist ka tööl käis v makse maksis, pidutsemist näidati küll.

+2
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.01 11:34; 17.01 11:47; 17.01 11:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Viimased uuringud näitavad, et tegelikult on suremus ülekaalus inimeste seas väiksem, kui normaalkaaluliste seas.

Aga see muidugi ei kehti morbid obesity puhul, vaid mõeldud on lihtsalt ülekaalu.

+13
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Peamine mõte oli, et inimestele meeldib palju süüa ning kuniks tervisega probleemi pole seniks nad pigem naudivad söömist ning “kannatavad” kõrvalpilke, kui hakkavad toitumist kontrollima.

+10
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen alati mõelnud nii, et mulle ei lähe korda teiste kehakaal. See on nende keha ja iga inimene peab ise oma kehas elama, nii et peaasi, et ise endaga rahu on teinud. Mul on väga raske olla sõber inimestega, kes teiste keha kallal nokivad. Need tuttavad, kes suvel nt kellegi kehakaalu negatiivselt kommenteerivad, pole ise samuti oma kehaga sõbrad ning näljutavad ennast, et jumala eest XS-st suuremaks ei muutuks – see pole ka mentaalselt tervislik.

+26
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üritasin vaadata, aga umbes  kolmandiku pealt jätsin pooleli.

Ega need tüdrukud ikka väga õnnelikud ei tundunud. Pundi omasuguste seas võid ju rääkida positiivsusest ja mida iganes.

Aga nad ei olnud minu silmis kuidagi esteetilised vaadata.

Nagu omamoodi liputamine.

 

 

 

+6
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.01 12:05; 17.01 20:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Positiivne saab olla asi, mis ei ole kahjulik ega haigusttekitav ega surmav. Samas need naised ei ole NII paksud, et nad oleks liikumisvõimetud jne. Paljud näidatud naised on lihtsalt ülekaalulised, ei ole veel rasvunud vrd need 600lb saate paksud. Jah, samuti on nad noored. Egas enese keha vihkamine pole mingis vanuses tervislik, see on KA haiguslik, aga oma keha armastamine oleks ikka see, et võimaldatakse kehal olla parimas tervislikus vormis, +20kg ülekaalu enam ei ole nii lõbus liigestele näiteks. Ja see annab tunda alates 40.eluaastast, kui liigesed hakkavad kuluma.

Mõne inimese ainevahetus ja hormonaalne seis on selline, et talle on saavutus püsida vaid +20 kg ülekaalus. Arvan, et selline võib küll rahul olla, et on suutnud tervisliku toitumise ja liikumisega kaalu kuidagi kontrolli all hoida.

Aga valdav enamus ülekaalulisi on sellised, kes saaksid mõistliku pingutusega (tervislik toitumine+liikumine) normkaalus püsida. Ei pea oma kehasse kuidagi halvasti suhtuma, vastupidi, peaks oma kehasse nii hästi suhtuma, et selle eest mõistlikult hoolt kanda. Jah, see on raske, sest evolutsioon on praeguse toidukülluse ja mugava eluviisi osas meie kahjuks töötanud: alates inimliigi algusaegadest on olnud eelis neil, kes võimalikult efektiivselt toitu seedivad ning kelle isu on piisav, et hetkel saadaolev sisse vohmida.

Ülekaalulisus ei ole tõsine terviserisk, kui inimene toitub tervislikult ja liigub piisavalt (on uuringuid, mis seda kinnitavad). Aga valdav enamus polegi tervislike eluviiside puhul ülekaalus või on vaid õige pisut ülekaalus.

+19
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma pole veel jõudnud vaadata aga ülekaalulised tekitavad minus negatiivseid mõtteid ja tundeid. Miks mina, kes ma püüan enda kaalu jälgida ja tervisega sammu pidada pean nende ülekaaluliste inimeste ebatervislikust eluviisist tingitud haiguste ravisid kinni maksma? Ma ei taha selliseid riigimakse maksta ja selliste inimestega solidaarne olla.

Aga joodikud, narkomaanid, suitsetajad on ok? Nende haigusi maksad ka kinni. Väike ülekaal ei põhjusta terviseprobleeme ja sellises ülekaalus suur osa Eesti inimestest ka on. Suurem raha läheb näiteks stressist põhjustatud haiguste raviks. Nendega ka ei ole solidaarne?

Aga nad maksavad aktsiisi va narkomaanid, aga nemad ei ela ka eriti kaua, neid kusagil ravima ei pea.

+2
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 17.01 12:11; 17.01 12:55; 17.01 13:13; 17.01 13:20; 17.01 13:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Natuke neil ikka nagu mingi probleem oma kaaluga on … üks tüdrukutest pani nabapluusi selga ja teatas, et läheb tänavale inimesi provotseerima ???

Aga jah kahjuks ka mulle ülekaalulised esteetilises plaanis ei meeldi eriti kui nad on pakitud sardell kiles vormisrõivaisse – liibuv top ja püksid.

1 küsimus – miks ei ole ühegi kassahit filmi naispeategelane ülekaaluline vaid ikka ilus ja vormis ? Ei, Hollywood ei dikteeri naise parameetreid vaid nende eesmärk on teha raha. Kui inimesed tahaksid vaadata ülekaalulisi liibuvas kostüümis eriagenet vms. filmides siis Hollywood selliseid filme ka teeks.

Mulle tuleb hetkel meelde vaid 1 film kus naispeaosaline oli ülekaaluline “Dumpling” aga see oli nii lääge jama paksust tüdrukust, kes drag queenide abil peaaegu missivõistlused ära võitis (millegipärast finaalis eemaldati aga mitte tema süül) ja siis peale võistlust avaldas kooli kõige popim poiss talle armastus ja nad ratsustasid koos päikeseloojangusse. No midagi nii jubedat annab valmis filmida.

+5
-14
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga mingi muffiniõgimise pilti paksudele “innustuseks” kasutada jälle pole enam kehapositiivsus minu jaoks. Seal läheb asi jälle kahjulike asjade propageerimisele. Asi selles ongi, et ok, aktsepteeri palju tahad, aga kohtle oma keha hästi. Need naised on tõenäoliselt alla võtta püüdnud elu jooksul ainul lööktöö-tüüpi dieeditamise ja jojotamisega. Kui nad muffinite asemele ostaksid nt meloni ja harva ühe muffini, oleks nad aasta või kahega täiesti normaalkaalus ilma mingi piinamiseta. Ja keegi ei räägi sellest, et kõik peaksid piitspeenikesed olema, normaalkaalu ülemine ots ja ülekaal on juba päris pehmekesed, ja vabalt võivad olla. Rasvumine on ikkagi oma keha lõhkumine ja kahjustamine ja sealmaal ei ole enam kehapositiivsusega suurt pistmist, isegi kui teed nii rõõmsa näo pähe ja ütled, et kama kõik teiste arvamus (ometi kumas igast intevjuust läbi, et nad ise mõtlevad samamoodi ja võitlevad sellega).

+9
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.01 11:43; 17.01 12:33; 17.01 20:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga joodikud, narkomaanid, suitsetajad on ok? Nende haigusi maksad ka kinni. Väike ülekaal ei põhjusta terviseprobleeme

Hakkab jälle pihta see aiaaugust rääkimine. Antud filmis ei käsitletud väikest ülekaalu. Palun, siin on sulle ühe filmis osalenu instakonto, sest näib, et sa ei ole teemaga kursis.

+4
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 17.01 12:37; 17.01 13:08; 17.01 18:37; 17.01 21:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Positiivne saab olla asi, mis ei ole kahjulik ega haigusttekitav ega surmav. Samas need naised ei ole NII paksud, et nad oleks liikumisvõimetud jne. Paljud näidatud naised on lihtsalt ülekaalulised, ei ole veel rasvunud vrd need 600lb saate paksud. Jah, samuti on nad noored. Egas enese keha vihkamine pole mingis vanuses tervislik, see on KA haiguslik, aga oma keha armastamine oleks ikka see, et võimaldatakse kehal olla parimas tervislikus vormis, +20kg ülekaalu enam ei ole nii lõbus liigestele näiteks. Ja see annab tunda alates 40.eluaastast, kui liigesed hakkavad kuluma.

Mõne inimese ainevahetus ja hormonaalne seis on selline, et talle on saavutus püsida vaid +20 kg ülekaalus. Arvan, et selline võib küll rahul olla, et on suutnud tervisliku toitumise ja liikumisega kaalu kuidagi kontrolli all hoida.

Aga valdav enamus ülekaalulisi on sellised, kes saaksid mõistliku pingutusega (tervislik toitumine+liikumine) normkaalus püsida. Ei pea oma kehasse kuidagi halvasti suhtuma, vastupidi, peaks oma kehasse nii hästi suhtuma, et selle eest mõistlikult hoolt kanda. Jah, see on raske, sest evolutsioon on praeguse

Ülekaalulisus ei ole tõsine terviserisk, kui inimene toitub tervislikult ja liigub piisavalt (on uuringuid, mis seda kinnitavad). Aga valdav enamus polegi tervislike eluviiside puhul ülekaalus või on vaid õige pisut ülekaalus.

Ülekaal ja rasv kehal = ülearune ja ebatervislik toit. Iga asja, mille ülearu sööd ladestub rasvana. Kapsas, õun ja brokkoli ei satu sinna kunagi. Sellist asja nagu tervislik ülekaal ei ole olemas. See on umbes nagu peenike paks ????

Sul ripub täpselt nii palju rasva kehal küljes, kui palju oled patustanud või ülearu suhu pistnud (ja ära kulutamata jätnud).

Mõttetu on süüdistada suurt konti, geene ja toidu üleküllust poodides või mida iganes muud.

+9
-11
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.01 12:40; 17.01 13:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Viimased uuringud näitavad, et tegelikult on suremus ülekaalus inimeste seas väiksem, kui normaalkaaluliste seas.

Aga see muidugi ei kehti morbid obesity puhul, vaid mõeldud on lihtsalt ülekaalu.

Kust sellest uuringust lugeda saab?

+6
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 17.01 12:54; 17.01 17:47; 17.01 17:53; 17.01 18:07; 17.01 19:01; 17.01 19:07; 18.01 10:51; 19.01 11:18; 19.01 13:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Positiivne saab olla asi, mis ei ole kahjulik ega haigusttekitav ega surmav. Samas need naised ei ole NII paksud, et nad oleks liikumisvõimetud jne. Paljud näidatud naised on lihtsalt ülekaalulised, ei ole veel rasvunud vrd need 600lb saate paksud. Jah, samuti on nad noored. Egas enese keha vihkamine pole mingis vanuses tervislik, see on KA haiguslik, aga oma keha armastamine oleks ikka see, et võimaldatakse kehal olla parimas tervislikus vormis, +20kg ülekaalu enam ei ole nii lõbus liigestele näiteks. Ja see annab tunda alates 40.eluaastast, kui liigesed hakkavad kuluma.

Mõne inimese ainevahetus ja hormonaalne seis on selline, et talle on saavutus püsida vaid +20 kg ülekaalus. Arvan, et selline võib küll rahul olla, et on suutnud tervisliku toitumise ja liikumisega kaalu kuidagi kontrolli all hoida.

Aga valdav enamus ülekaalulisi on sellised, kes saaksid mõistliku pingutusega (tervislik toitumine+liikumine) normkaalus püsida. Ei pea oma kehasse kuidagi halvasti suhtuma, vastupidi, peaks oma kehasse nii hästi suhtuma, et selle eest mõistlikult hoolt kanda. Jah, see on raske, sest evolutsioon on praeguse

Ülekaalulisus ei ole tõsine terviserisk, kui inimene toitub tervislikult ja liigub piisavalt (on uuringuid, mis seda kinnitavad). Aga valdav enamus polegi tervislike eluviiside puhul ülekaalus või on vaid õige pisut ülekaalus.

Ülekaal ja rasv kehal = ülearune ja ebatervislik toit. Iga asja, mille ülearu sööd ladestub rasvana. Kapsas, õun ja brokkoli ei satu sinna kunagi. Sellist asja nagu tervislik ülekaal ei ole olemas. See on umbes nagu peenike paks ????

Sul ripub täpselt nii palju rasva kehal küljes, kui palju oled patustanud või ülearu suhu pistnud (ja ära kulutamata jätnud).

Mõttetu on süüdistada suurt konti, geene ja toidu üleküllust poodides või mida iganes muud.

Ma ikka ei saa aru mis nendel paksudel siis häda on? Kõik ei saa olla pikad ja saledad, keegi on ka tavaline inimene. On paksud siis on, mis nende tervis peaks minema korda teistele? ameerikas on tervisekindlustus igaühe enda maksta ja paljudel seda polegi. Miks nad siis ei võiks elada nii nagu soovivad ja naudivad? Kui surebki 50 aastaselt, mis siis, pole vahet kas inimene elab 50 või 100. Surnud ei saa enam hinnata midagi, ta kaob olematusse.

Praegu on maailmas toitu liiga palju, samas miljardid inimesed lausnälgivad. No mis seal aafrikas on, näljapaistetus kõigil. 30 aastapärast on maailm muutnud (näiteks kliimajahenemine) ja kõik nälgivad, kaovad need paksud ajalukku, siis räägime näljasurmadest. Siis räägitakse lastele muinasjutte paksudest inimestest… emme, kas päriselt ka olid paksud inimesed olemas?

+12
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 17.01 12:11; 17.01 12:55; 17.01 13:13; 17.01 13:20; 17.01 13:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ikka ei saa aru mis nendel paksudel siis häda on? Kõik ei saa olla pikad ja saledad, keegi on ka tavaline inimene. On paksud siis on, mis nende tervis peaks minema korda teistele? ameerikas on tervisekindlustus igaühe enda maksta ja paljudel seda polegi. Miks nad siis ei võiks elada nii nagu soovivad ja naudivad? Kui surebki 50 aastaselt, mis siis, pole vahet kas inimene elab 50 või 100.

Ei lähekski korda, kui nad oleks paksud ja oleks seejuures lihtsalt vait ega üritaks veenda ennast ja teisi, et rasvunud olla on normaalne. Haiglase rasvumise propageerimine ei ole ok. Filmis näidati korduvalt, kuidas üks neist naistest käis lausa lastele esinemas ja rääkimas, kui ok on olla rasvunud. See on vastutustundetu käitumine. See ei ole mingi body positivity vaid fat agression.

+14
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 17.01 12:37; 17.01 13:08; 17.01 18:37; 17.01 21:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ikka ei saa aru mis nendel paksudel siis häda on? Kõik ei saa olla pikad ja saledad, keegi on ka tavaline inimene. On paksud siis on, mis nende tervis peaks minema korda teistele? ameerikas on tervisekindlustus igaühe enda maksta ja paljudel seda polegi. Miks nad siis ei võiks elada nii nagu soovivad ja naudivad? Kui surebki 50 aastaselt, mis siis, pole vahet kas inimene elab 50 või 100.

Ei lähekski korda, kui nad oleks paksud ja oleks seejuures lihtsalt vait ega üritaks veenda ennast ja teisi, et rasvunud olla on normaalne. Haiglase rasvumise propageerimine ei ole ok. Filmis näidati korduvalt, kuidas üks neist naistest käis lausa lastele esinemas ja rääkimas, kui ok on olla rasvunud. See on vastutustundetu käitumine. See ei ole mingi body positivity vaid fat agression.

Samahästi võiks sulle siis mingi vihakõne käitumise kaela määrida. Üks on paks ja teine toodab vihakõnet…

+5
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 17.01 12:11; 17.01 12:55; 17.01 13:13; 17.01 13:20; 17.01 13:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Natuke neil ikka nagu mingi probleem oma kaaluga on … üks tüdrukutest pani nabapluusi selga ja teatas, et läheb tänavale inimesi provotseerima ???

See oli filmis üks meeldejäävamatest kohtadest.  Tema kõrval kõndisid tavalised normaalkaalus tütarlapsed tavaliste riietega. Näiteks tüdruk plisseerseeliku ja valge t-särgiga.  Millegipärast temal olid seljas veidrad paljastavad riided. Pigem oli tema probleem maitsetutes  ja  number või paar väiksemates riietes.

+8
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 17.01 11:50; 17.01 13:16; 17.01 13:20; 17.01 13:23; 17.01 14:28; 17.01 14:54; 17.01 18:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

seal filmis kestis nende hurraapositiivsus täpselt nii kaua kui jutt läks nende ülekaalu põhjustele. Igaühel oli mingi luukere lapsepõlvest kapis, mis õgima ajas. Ise ju rääkisid, kuidas salaja sõid ja kuidas see paksuksminemine neil käis. milleks sinna juurde sellest kehapositiivsusest jutlustada? umbes nagu, et ei ole su pea kandiline, ei ole.

+3
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 17.01 13:18; 17.01 13:26; 17.01 13:28; 17.01 16:07; 17.01 23:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu arust ei olnud ülesöömisest tekkinud probleemiga, vaid ilmselt mingi muu teema. Olla juba lapsena 20 cm pikem ja ülekaalus, siis ei ole tavapärane.

Mis sa jamad? Põhjamaal tavaline 180 cm pikk naisterahvas. See pole keskmine pikkus, aga täpselt sama tavaline kui 160 cm pikkused inimesed. Kõikjal, kus teda lapsena oli filmitud, ei torganud ta kuidagi eriliselt silma, mõni oli lühem, mõni pikem, ei midagi probleemset.

+4
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 17.01 11:50; 17.01 13:16; 17.01 13:20; 17.01 13:23; 17.01 14:28; 17.01 14:54; 17.01 18:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

seal filmis kestis nende hurraapositiivsus täpselt nii kaua kui jutt läks nende ülekaalu põhjustele. Igaühel oli mingi luukere lapsepõlvest kapis, mis õgima ajas. Ise ju rääkisid, kuidas salaja sõid ja kuidas see paksuksminemine neil käis. milleks sinna juurde sellest kehapositiivsusest jutlustada? umbes nagu, et ei ole su pea kandiline, ei ole.

nu mu lapsepõlve kaaslasest sai sedasi joodik. haritud vanemad, kena pereelu ja uhke baarikapp, vanemad ise ei joonud, aga seltskonna mõttes pidi ikka olema. siis see 12 aastane poisike õppiski baarikapist lonksama kuni nii külge jäi, et kool jäeti pooleli ja lasti kodust üldse jalga teiste kraadedega jooma. me lastena kõik teadsime, aga pidasime seda kõvapoisi tunnuseks. kõigil meil on luukered.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 17.01 12:11; 17.01 12:55; 17.01 13:13; 17.01 13:20; 17.01 13:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

seal filmis kestis nende hurraapositiivsus täpselt nii kaua kui jutt läks nende ülekaalu põhjustele. Igaühel oli mingi luukere lapsepõlvest kapis, mis õgima ajas. Ise ju rääkisid, kuidas salaja sõid ja kuidas see paksuksminemine neil käis. milleks sinna juurde sellest kehapositiivsusest jutlustada? umbes nagu, et ei ole su pea kandiline, ei ole.

Mis luukere? Liigne söömine? Punapea ju rääkis unistavalt, kuidas tal  oli oma toas tore telekat vaadata ja  süüa ning see oligi tema harjumus ja hobi. Nii nagu teiste jaoks on hobi sporti teha, või joonistada.

+2
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 17.01 11:50; 17.01 13:16; 17.01 13:20; 17.01 13:23; 17.01 14:28; 17.01 14:54; 17.01 18:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

seal filmis kestis nende hurraapositiivsus täpselt nii kaua kui jutt läks nende ülekaalu põhjustele. Igaühel oli mingi luukere lapsepõlvest kapis, mis õgima ajas. Ise ju rääkisid, kuidas salaja sõid ja kuidas see paksuksminemine neil käis. milleks sinna juurde sellest kehapositiivsusest jutlustada? umbes nagu, et ei ole su pea kandiline, ei ole.

Mis luukere? Liigne söömine? Punapea ju rääkis unistavalt, kuidas tal oli oma toas tore telekat vaadata ja süüa ning see oligi tema harjumus ja hobi. Nii nagu teiste jaoks on hobi sporti teha, või joonistada.

no ühel läksid vanemad lahku, sinnamaani oli sale. teine kasvas varakult pikkuse täis ja põdes seda.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 17.01 13:18; 17.01 13:26; 17.01 13:28; 17.01 16:07; 17.01 23:16;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 78 )


Esileht Hobinurk Rasvarinne ETV-st, mis mõtteid film tekitas?