Esileht Ilu Rasvased juuksed

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 51 )

Teema: Rasvased juuksed

Postitas:
Kägu

Mida teha, kui juuksed lähevad kiiresti rasvaseks? Pese vähem? Seda ma praegu teengi. Aga väga inetu ja kasimata näeb see välja. Ma tunnen end inetuna. Pigem ma olen kodus, kuhugi ei lähegi. Mul on see võimalus. Aga see pole ka enam normaalne, et olengi sel põhjusel isoleeritud, et püüan rasvastest juustest vabaneda. Äkki on muid soovitusi veel?

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tee juuretõstjaga väiksed krepid peanaha lähedal olevatesse juustesse. Pärast seda lase kuivšampooni ka. Viimast tuleb kasutada just enne, kui juuksed rasvaseks lähevad, pärast pole enam kasu

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minikrepkoolutajaga tee jah juuksejuurte juurde igale poole väiksed triibud sisse. Kui on rohkem materiali, ehk pole väga õhuksed juuksed, siis saad teha neid natuke märkamatult ehk pealmise juuste alla. Kui on õhuksed, siis ei saa ja jäävad nähtavale rohkem. Aga see ehk ei loe inimesele, kellel on suur rasvaus kreppide nähtavusest ikka suurem probleem. Ja neid teha tuleks siis, kui juuksed on värskelt pestud ja juba kuivad, siis teedki. Ja kergelt viimistled mingi kerge laki või muuga, mis ei tee raskeks ega kleepuvaks. See hoiab neid sees rohkem. Paar sussu eemalt peale. Ja annab päris mitu päev juurde. Kahjuks ei saa rasvaste juuste omanikud kunagi juustest sellist ilu ja rõõmu tunda, kui neid mitte omades, aga loeb iga asi, mis aitab ja teistel pole midagi öelda.
Kui sa teed neid muul ajal, pole erilist mõtet, ikka pestud juustele. Oluline on ju hoida, et juustel oleks peanahga natuke distantsi.
Oma kogemus räägib.
Üks negatiivne asi on mul sellega olnud, kui seda kasutama hakkasin. Nimelt võhikiku ja seega ka nõmeda inimese arvamus. Võhiklik võib olla, aga mitte vastik seejuures. Võhik küsib, mitte ei hinda. Ja siis tema ütles nii – isver, sa kasutad krepitange, vana inimene, mul lapsed kasutasid neid omal ajal lasteaia lõpupeol jne.

+5
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas krepitangi kuumus pole juustele kahjulik. Ei tee ma neid siis pidupäevaks,  vaid regulaarselt, 2 korda nädalas kindlasti.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas krepitangi kuumus pole juustele kahjulik. Ei tee ma neid siis pidupäevaks, vaid regulaarselt, 2 korda nädalas kindlasti.

Siiski sa ei tee neid iga päev ja sa ei tee neid täispikkusele. Ja tangidega sa ju vajutad paar korda igale salgule. Mitte ei hoia minuteid. Samal ajal pestes näiteks kaks korda nädalas sa kasutad vastavaid vahendeid ka. Näiteks kuumakaitset. Sobivat palsamit. Muidugi ei kasuta neid üle, sest siis muutub kasu hoopis jamaks ja ei saagi aru, et oleks hooldatud. Minu on näiteks rasvased ja õrnad juuksed. Kunagi eeldati, et rasuvased on tugevad, paksud ja terved. Aga enamasti ei ole, sest paksud juuksed hajutavad rasu palju rohkem ju ära ja ei rasvu nii kiirelt läbi. Mida õhemad, seda kiiremalt rasvased ka.-

+2
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mida teha, kui juuksed lähevad kiiresti rasvaseks? Pese vähem? Seda ma praegu teengi. Aga väga inetu ja kasimata näeb see välja. Ma tunnen end inetuna. Pigem ma olen kodus, kuhugi ei lähegi. Mul on see võimalus. Aga see pole ka enam normaalne, et olengi sel põhjusel isoleeritud, et püüan rasvastest juustest vabaneda. Äkki on muid soovitusi veel?

Keemiliste lokkidega peaks juuksed aeglasemalt rasvaseks minema.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina arvan just, et pese iga päev, mitte vähem. Niiskuse asendamiseks kasuta mingit vahendit. See on mingi müüt, et igapäevaselt on paha pesta, just rasune peanahk on halb. Ennast peseb enamik ikka igapäevaselt, miks siis juuksed välja jäetakse?

+7
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lisan veel juurde, et rasune peanahk just võtabki juuksed välja. Hästi palju on sellest kirjutatud ja tundub loogiline. Poorid blokitud jne.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Väga tiheda pesu korral ei asenda seda niiskust küll miski, niimoodi on juustest kiiresti takutuustid järel. Kuivatab nii šampoon kui ka vesi. Mida rohkem vahendeid juustele panna, seda kiiremini nad ka rasvaseks muutuvad, nii et lõputu nõiaring oma rasuse peanaha ja kuivade juuste päästmisega.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina pesen igal hommikul juukseid juba ca 25a. Kui juhuslikult ei ole võimalik pesta, siis on päev rikutud ja enesetunne kohutav. Mul on õhukesed juuksed, aga vahu, fööni ja lakiga petab ära. Kahjuks pärast ärkamist ei ole  soengust enam midagi alles, nii et alustan igal hommikul kõike otsast peale. Igatahes enne pooldan  igapäevast pesemist, kui et käia ringi rasvaste juustega.

+10
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui on probleemsed juuksed ja peanahk, ei ole kindlasti õige iga päev pesta. Ma ei räägi teoorias. Olen ise seda teinud ja kolm kuus tegin nii ja mu rasused ja hõredad ja peened juuksed katkesid kõik ära. Lisaks ei olnud enam seda puhast tunnet, mis enne peale pesu oli olemas. Ja juuksed enam ei läinudki puhtaks. Need, kellel selliseid probleeme ei ole, ju ei tea seda. Mul lisaks veel tundlik peanahk ja see läks punne täis. Kasutan 20+ a vaid leebeid või spetsvahenedeid.

+3
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Väga tiheda pesu korral ei asenda seda niiskust küll miski, niimoodi on juustest kiiresti takutuustid järel. Kuivatab nii šampoon kui ka vesi. Mida rohkem vahendeid juustele panna, seda kiiremini nad ka rasvaseks muutuvad, nii et lõputu nõiaring oma rasuse peanaha ja kuivade juuste päästmisega.

Kuidas takutuustid, kui mul on väga siledad ja terved juuksed? Praegu kasutan labast Syoss šampooni (Volume), aga kuna see kuivatab, siis pähe määrin Goldwell Just Smooth 6 effects seerumit. Kui pesen Dove’i niisutavate või Goldwelli rich repair šampooniga, pole vaja midagi määrida, normaalselt kammin. kammiks on Wet Brush pro ja kammin ühe korra päevas pärast pesemist.

Ma ei ütle muidugi, et teised ei peaks pesema, küsimus on selles, kui palji on vaja aega selle jaoks, et juuksed enam palju rasu ei toodaks. Mina ei taha nii ja mina olen leidnud lahenduse pesta igapäevaselt. Kui liiga kaua rasused on ja mingit efekti pole ja peab ikka sama tihti pesema, siis ma ei näe mõtet seda paastulaagrit juustele korraldada.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga kuna nüüd loen, et teemaalgatajal on võimalus kodus olla, siis las proovib muidugi. Paari kuu pärast võiks juba nagu effekti vist oodata? Just enne seda, kui tulevad väga tuulised ilmad, kus tuul ja päike nagunii kuivatavad.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kaotatud lahing. Juuste rasusus oleneb keha- ja juuksetüübist, ainevahetusest, toitumisest jne. Hästi tüütu on, aga ka mina pesen juukseid igal hommikul või äärmisel juhul vahel ülepäeva. Ainuke, mis mul on aidanud, on värvimine, isegi salkude blondeerimisest on abi olnud. Teine asi on veel see, et mõnikord need üks päev pesemata juuksed teiste jaoks nii hullud välja ei näegi (olen sõbrannalt küsinud, ta ütleb, et pole arugi saanud, et midagi halvasti hoiaks), aga ma ise olen sõltuvuses sellest puhtuse ja juuste kohevuse tundest. Kui seda pole, tunnen end räpasena, nagu oleks teist päeva järjest sama pesu selga pannud.

+11
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See harvem pesemise soovitus minu meelest ei toimi absoluutselt. Olen ise olnud nädalaid haiglas niimoodi, et olude sunnil ei saanud duši all käia, pea läks kohutavalt mustaks muidugi, aga mingit efekti küll ei olnud, et peale pesemist aeglasemalt rasvaseks läheksid.

Muidugi päris iga päev pesemine on koormav jälle juukseotstele, kuskil üle päeva üritaks ja vahepeal üks päev juuksed kinni. Pesta võiks hoopis mingi volüümišampooniga, kui juuksed on rohkem “tõstetud”, siis ei levi ka rasu nii hästi.

Minul aitab juuste värvimine, värvitud osa kuidagi on vähem rasune. Kohe kui juuksed välja kasvanud, lähevad ka kiiremini juurte juurest rasvaseks.

Ja lõpuks võib olukord muutuda ka mingite hormonaalsete muutuste tõttu, nt rasedus või lihtsalt vanemaks saamine.

+13
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Väga tiheda pesu korral ei asenda seda niiskust küll miski, niimoodi on juustest kiiresti takutuustid järel. Kuivatab nii šampoon kui ka vesi. Mida rohkem vahendeid juustele panna, seda kiiremini nad ka rasvaseks muutuvad, nii et lõputu nõiaring oma rasuse peanaha ja kuivade juuste päästmisega.

Kuidas takutuustid, kui mul on väga siledad ja terved juuksed? Praegu kasutan labast Syoss šampooni (Volume), aga kuna see kuivatab, siis pähe määrin Goldwell Just Smooth 6 effects seerumit. Kui pesen Dove’i niisutavate või Goldwelli rich repair šampooniga, pole vaja midagi määrida, normaalselt kammin. kammiks on Wet Brush pro ja kammin ühe korra päevas pärast pesemist.

Ma ei ütle muidugi, et teised ei peaks pesema, küsimus on selles, kui palji on vaja aega selle jaoks, et juuksed enam palju rasu ei toodaks. Mina ei taha nii ja mina olen leidnud lahenduse pesta igapäevaselt. Kui liiga kaua rasused on ja mingit efekti pole ja peab ikka sama tihti pesema, siis ma ei näe mõtet seda paastulaagrit juustele korraldada.

Aga äkki sul pole väga probleemsed ja õhukesed juuksed ja peanahk?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga äkki sul pole väga probleemsed ja õhukesed juuksed ja peanahk?

Ei ole, mul on terve peanahk ja suhteliselt paksud juuksed, mis siiski lähevad rasvaseks ja alt on kuivad, alla ma panengi mingit vahendit. Aga ma olen lugenud, et rasune peanahk, kui seda ei pese (ei kuivata) võtab veel rohkem juukseid välja. Samuti peaks ju olema keelatud kõik föönitamised, töötlemised ja juuste värvimine. Keegi rääkis, et vananemine teeb juuksed rasvasemaks. Ei ole nii ju, vananemisega hakkab nahk kuivama, väheneb rasueritus jne.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga loomulikult lähevad alt takku, kui ei kasuta vahendit. Samas arvestades, mis koguses mingeid kreeme, maske jne naised pähe määrivad, siis mingi üks pähejäetav vahend, mida pannakse ainult juustele pikkuses ei tohiks küll peanahka mõjutada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Esiteks tuleks võimalikult vähe juukseid näppida – see sisaldab ka kammimist ja harjamist. Kui ma keeran peale pesu juuksed krunni ja õhtuti-hommikuti kohendan seda siis tihti on veel kolmandal päevalgi juuksed katsudes puhtad ja šampoonilõhn tunda nagu oleks äsja pesust tulnud.

Vaata üle, et su juuksehari-kamm oleks võimalikult puhas. Kammide-harjates väldi peanahalt harjamist.

Lahtised juuksed muutuvad kiiremini mustaks. Isegi pats või punupats on parem kui lahtiselt. Eriti öösiti.

Mul olnud perioode, kus pesnud tihedalt ja tihedalt mustaks läinud kui perioode, kus pead pesnud korra nädalas ja viiendal-kuuendal päeval muutuvad juuksed mustaks ja seejärel kui kuskile pole minemas siis kodus kannangi seda musta pead krunnis – tihti veel lisan õlisid enne pesu juurde.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui kiiresti need nii rasvaseks lähevad, et isegi kinnise soenguga ei kannata enam kodust välja minna? Ainult vähem pesemine mingil X perioodil kõik muu (hooldusvahendid jms) samaks jättes tegelikult seda probleemi ei vähenda. Olen seda mõned kuud proovinud ja ei muutunud midagi.

Soovitan algatuseks käia ära trihholoogiakeskuses peanaha ja juuste uuringutel. Seal uuritakse peanahka põhjalikult ja antakse soovitusi hoolduseks vastavalt sinu vajadustele. Juuksetüübid ja naha rasusus ongi igaühel erinev, aga kui juuksed nii kiiresti rasvaseks lähevad, et see juba igapäevaelu segab, siis soovitaks küll katsetada, kas mingite vahenditega annab probleemi lahendada või leevendada. Trihholoog oskab ilmselt ka nõu anda, kas selline liigne rasu tootmine on pigem vale hoolduse tagajärg või võib olla vajalik ka perearstiga konsulteerida, sest ka teatud terviseprobleemid võivad panna keha liigselt eritama rasu, higi jms.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on kaasa sündinud rasvane peanahk. Seda rasueritust ei muuda mingi asi.  See on geenudega kaasas. Ja kõik  kellel see on, see nii jääb. Kui sellega kaasneb ka muid probleeme, tundlik peanahk ja kehvad juuksed, ongi kehv loterii kompott.

Ja kõik need inimesed teavad, kuidas olla ja mida kasutada. Neil on kõik läbi proovitud. Trihholoogiakeskused ei aita geenide vastu. Olen ise selle läbi teinud. Tuvastati probleem. Ja mitu. Näidati mulle neid ekraanidel ja paberil. See polnud mulle uudis, ma teadsin seda kõike juba ammu  ise. Kuurid ja ravid ei muutnud midagi.

Mis on aastakümnetdga muutunud näiteks minul? Olen 51 aastane. Olukord on hullem, kui 20 või 10 a tagasi. Sest juuksed on hõrenenud. Ja  mida vähem neid on, seda kiiremini rasu läbi tuleb. Kiirimini rasvaseks.

Olen ka mesoteraapia süstide kuuri kalli raha eest 5 a tagasi teinud. Peanahale. Ei olnud tulemust.

Praegu tean toodetest ja muust palju. Ka seda, et kasutada keskteid. Mitte iga päev pesta ja mitte kaua pesemata hoida. Natuke igale oma individuaalset vaatlust.

Kui inimesel pole kunagi olnud tugevaid, pakse, raskeid juukseid ja on olnyd õrnaf õhukesed juuksed, väga rasvane oea, ja tundlik nahk seal, siid neid teiseks muuta ei saa, saab õigesti hooldada ja säilitada ehk olemasolevat.

Muö on peapiirkonnad üldse nahk nii rasvsne  nägu ja laup ja kürvatagused jubedalt. Ükski shampoon seda ei muuda. Ma ei suitseta ega kohvita, rasvast toitu vähe tarbin  tavasliselt söön, alkot ei tarbi. Ja üksmu lastest päris selle  ka.

 

+11
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Arvasin, et ei saa muuta seda, et pean ülepäeva juukseid pesema. Pikki aastaid arvasin. Ühel hetkel otsustasin, et pesen 4-5 päeva tagant – aasta aega proovisin (aitäh, pandeemia ja kodukontor), suurt muutust ei täheldanud. Kolisin (vesi oli eelmises kohas väga lubjane), hakkasin kasutama tükkšampooni ja -palsamit ning juuksepesu võtan ette kord nädalas. Pool aastat hiljem saan öelda, et on toimunud muutus. Neli päeva on juuksed viisakad, viiendal kasutan kuivšampooni või mütsi, kui on asja avalikku kohta. Mis neist kõige määravaim faktor on, ei tea, kuid muutma ka midagi enne ei hakka, kui enam ei toimi.

Mis ma tahtsin öelda, on see, et proovimist ei tasu lõpetada ja et ükski muutus ei toimu üleöö või isegi kuu.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu elu muutis kuišampoon. Kõik muidugi ei ole head (eriti ei mõju üldse), jaemüügist olen leidnud ainukese toimiva Batiste (olen neid palju läbi proovinud). Salongitooted on paremad, aga ka hulga kallimad. Muidu olin ka selline, et oleks ilus olnud iga päev pesta. Eks ma proovisin ka seda, et üle päeva, aga kui näiteks esmaspäeva hommikul pesin, siis teisipäeva õhtul mingile üritusele (kasvõi sõbrannaga kohvikusse) selle peaga ei läinud. õhtuti polnud üldse mõtet pesta, sest siis oli järgmise päeva õhtuks juba rasvane. Mingi kinnipanemine ei aita, sest juus on raske ja õhuke ning kui rasvaseks läheb, siis läheb veel kuidagi elektrit täis. Ja mul on tukk, tukk on siis ikka rasvane. Nooruses aegajalt tegelesin hommikul tuka pesemisega, et mitte tervet pead pesta.

Aga kuivšampoon on väga mõnus asi, pikendab mõne päeva väga hästi. Kasutan seda ka siis, kui näiteks õhtul juuksed ära pesen. Kohe peale föönitamist lasen pähe ja siis on efekt kohe selline, et mitu päeva kestab. Kui ma õhtul pesen, siis ilma kuivšampoonita on hommikul tukk juba selline “kahtlane”. Kui trenni ei tee, siis põhimõtteliselt venitab kuivšampooniga nädala välja. Aga et ma käin trennis, siis ma ikka pesen tihedamalt. Kui on nii võimas trenn olnud, et juuksed täitsa läbi higistatud, siis pesen need ikka ära vaatamata sellele, kui peaks olema just eelmisel päeval pestud.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina pesen igal hommikul juukseid juba ca 25a. Kui juhuslikult ei ole võimalik pesta, siis on päev rikutud ja enesetunne kohutav. Mul on õhukesed juuksed, aga vahu, fööni ja lakiga petab ära. Kahjuks pärast ärkamist ei ole soengust enam midagi alles, nii et alustan igal hommikul kõike otsast peale. Igatahes enne pooldan igapäevast pesemist, kui et käia ringi rasvaste juustega.

su juuksed pole mitte rasvased, vaid vahust ja lakist määrdunud!

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina pesen igal hommikul juukseid juba ca 25a. Kui juhuslikult ei ole võimalik pesta, siis on päev rikutud ja enesetunne kohutav. Mul on õhukesed juuksed, aga vahu, fööni ja lakiga petab ära. Kahjuks pärast ärkamist ei ole soengust enam midagi alles, nii et alustan igal hommikul kõike otsast peale. Igatahes enne pooldan igapäevast pesemist, kui et käia ringi rasvaste juustega.

su juuksed pole mitte rasvased, vaid vahust ja lakist määrdunud!

Pakun sama.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu elu muutis kuišampoon. Kõik muidugi ei ole head (eriti ei mõju üldse), jaemüügist olen leidnud ainukese toimiva Batiste (olen neid palju läbi proovinud). Salongitooted on paremad, aga ka hulga kallimad. Muidu olin ka selline, et oleks ilus olnud iga päev pesta. Eks ma proovisin ka seda, et üle päeva, aga kui näiteks esmaspäeva hommikul pesin, siis teisipäeva õhtul mingile üritusele (kasvõi sõbrannaga kohvikusse) selle peaga ei läinud. õhtuti polnud üldse mõtet pesta, sest siis oli järgmise päeva õhtuks juba rasvane. Mingi kinnipanemine ei aita, sest juus on raske ja õhuke ning kui rasvaseks läheb, siis läheb veel kuidagi elektrit täis. Ja mul on tukk, tukk on siis ikka rasvane. Nooruses aegajalt tegelesin hommikul tuka pesemisega, et mitte tervet pead pesta.

Aga kuivšampoon on väga mõnus asi, pikendab mõne päeva väga hästi. Kasutan seda ka siis, kui näiteks õhtul juuksed ära pesen. Kohe peale föönitamist lasen pähe ja siis on efekt kohe selline, et mitu päeva kestab. Kui ma õhtul pesen, siis ilma kuivšampoonita on hommikul tukk juba selline “kahtlane”. Kui trenni ei tee, siis põhimõtteliselt venitab kuivšampooniga nädala välja. Aga et ma käin trennis, siis ma ikka pesen tihedamalt. Kui on nii võimas trenn olnud, et juuksed täitsa läbi higistatud, siis pesen need ikka ära vaatamata sellele, kui peaks olema just eelmisel päeval pestud.

Aga need Batisted on ju talumatult intensiivse haisuga.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu elu muutis kuišampoon. Kõik muidugi ei ole head (eriti ei mõju üldse), jaemüügist olen leidnud ainukese toimiva Batiste (olen neid palju läbi proovinud). Salongitooted on paremad, aga ka hulga kallimad. Muidu olin ka selline, et oleks ilus olnud iga päev pesta. Eks ma proovisin ka seda, et üle päeva, aga kui näiteks esmaspäeva hommikul pesin, siis teisipäeva õhtul mingile üritusele (kasvõi sõbrannaga kohvikusse) selle peaga ei läinud. õhtuti polnud üldse mõtet pesta, sest siis oli järgmise päeva õhtuks juba rasvane. Mingi kinnipanemine ei aita, sest juus on raske ja õhuke ning kui rasvaseks läheb, siis läheb veel kuidagi elektrit täis. Ja mul on tukk, tukk on siis ikka rasvane. Nooruses aegajalt tegelesin hommikul tuka pesemisega, et mitte tervet pead pesta.

Aga kuivšampoon on väga mõnus asi, pikendab mõne päeva väga hästi. Kasutan seda ka siis, kui näiteks õhtul juuksed ära pesen. Kohe peale föönitamist lasen pähe ja siis on efekt kohe selline, et mitu päeva kestab. Kui ma õhtul pesen, siis ilma kuivšampoonita on hommikul tukk juba selline “kahtlane”. Kui trenni ei tee, siis põhimõtteliselt venitab kuivšampooniga nädala välja. Aga et ma käin trennis, siis ma ikka pesen tihedamalt. Kui on nii võimas trenn olnud, et juuksed täitsa läbi higistatud, siis pesen need ikka ära vaatamata sellele, kui peaks olema just eelmisel päeval pestud.

Aga need Batisted on ju talumatult intensiivse haisuga.

Hingan sisse, lasen selle šampooni pähe, väljun vannitoast, hingan välja 🙂 Panen vannitoa ventika tööle.

 

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga need Batisted on ju talumatult intensiivse haisuga.

Kui sa guugeldad internetist, et kuidas lakki pähe lastakse, siis enamik ikka hoiab hinge kinni ja läheb teise tuppa, avab aknad vms.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aitab ainult regulaarne pesemine ÕIGE, sinu juuksetüübile vastava šampooniga.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

võib olla ka hormoonidest. mul oli pärast lapse sündi vahepeal üks periood, kui pea oli kohutavalt rasvane, tegin sada imetrikki, miskitki, isegi juuste värvimine ei aidanud.

Mingil hetkel läks ise üle.

Mul on tavaliselt normaalsed juuksed, st et mitte liiga kuivad, mitte rasvased. Pead ei pea pesema iga päev, aga sellel rasvaste juuste perioodil läks pea rasvaseks tundidega. Võtsin vitamiine, liikusin, ei söönud palju magusat, alkoholi ei joonud üldse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 51 )


Esileht Ilu Rasvased juuksed