Esileht Ajaviite- ja muud jutud ratas esimes stuudios

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: ratas esimes stuudios

Postitas:
metsasusi

On see seal ikka sama inimene kes ekreike tegi ja reformiga koos valitsuses ei suutnud olla? Praegu paistis nagu nats haavunud, et Kaja talle ettepanekut ei teinud. Samas manitses ekrelasi. Mehel on ikka nii mitu palet 🙂

+14
-9
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
km70

Kogu aeg kummitab viimastel päevadel see lugu

https://www.youtube.com/watch?v=gI17PRF2wP8

+3
-3
Please wait...

Postitas:
ninja

eks ta siuke maavillane nagu on, aga kui ta tahab poliitikateatris ellu jääda, siis peab järjekindlamalt esinema, mitte kogu aeg kühvli ja harjakesega kas kellegi teise või siis enda viga parandama. ja igasugune tantsime tähtedega bs jäägu ära. ta ei oska olla ei rahvalik ega ka tõsiseltvõetav, kui ta niiviisi laperdab. lisaks katsuks nüüd välja mõelda, kes nende sihtgrupp siis on, sest põhiprobleem ongi ju, et nad ei saa igavesti purjetada selle tuules, et keskerakond pika ajalooga on ja tegelikult alati hea tulemus. seekord oli tulemus võrdluses üpris masendav.

kui ta nii tõsiselt tahaks venekeelsete eestlaste poolehoidu tagasi võita, siis oleks ta midagi teinud, mitte kuskil nurga taga ennast peitnud, et meil ju hea toetus ida-virus, ja petersonil läks küll hästi, aga ta on paha ja see pole üldsegi keskerakonna probleem, sest teised ka ju midagi ei tee!

+14
-3
Please wait...

Postitas:
Andy

Ratasel kahjuks pole liidriomadusi. Ta tahab kõigile meeldida ja kardab oma arvamust välja öelda, sellest ka see ĂĽmmargune jutt ja pidev keerutamine. Kui võrrelda noorema Helmega, siis viimane jätab igal juhul sĂĽmpaatsema mulje. Isegi kui tema arvamust mitte jagada, on hea näha, kui inimene julgeb ka ebapopulaarse arvamuse välja öelda ja selle eest seista. Nagu ka Yana Toom – on mis ta on, aga oma seisukohti ta kaitseb. Sirge seljaga inimesed on alati sĂĽmpaatsemad. Neil on ka lihtsam omale järgijaid leida.

+16
-4
Please wait...

Postitas:
UunoR

Minu arust Ratasele tuli see kaalukaotus praegusel hetkel kahjuks. Ja lisaks see tühikargamine tantsusaates. Enne oli selline soliidne tõsiseltvõetav härra, nüüd ei tunne nagu äragi, kes see on selline. Tundub võõras.

Lisaks on Keskerakond alati venelaste erakond olnud, aga nüüd Stalnuhhin ja Peterson võtsid palju hääli Ida-Virumaal ära ja Ekre hakkas ka nagu venemeelset joont ajama.

+12
-3
Please wait...

Postitas:
kolja

Minu arust Ratasele tuli see kaalukaotus praegusel hetkel kahjuks.

Võib-olla just seetõttu ka minestamine aastapäeval, ega seegi valijaid juurde ei toonud (eriti viis ära venelastest valijaid, kes tahavad tugevat, palja ülakehaga ratsaniku tüüpi kuju näha).

+12
-2
Please wait...

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Ajaviite- ja muud jutud ratas esimes stuudios