Esileht Ajaviite- ja muud jutud Ratas kui Don Quiote :(

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 54 )

Teema: Ratas kui Don Quiote :(

Postitas:
Kägu

Kuna ta nüüd lahkunud, nostalgitsesin, vaatasin ta viimaseid ütlemisi, intervjuusid. Teadlik ja asjalik mees. Ma pole kunagi poliitikuid hinnanud. Tema puhul näen, et ometi üks konkreetne, asjalik ja mittehämav mees lõpuks. Oli. Tagantjärgi tarkus muidugi, aga tegelikult on kahju, et tagasi astus.

Ei näe tänases poliitikamaastikus kedagi nii kahe jalaga maaspüsivat ja igal teemal kursis olevat inimest.

Olen tugevalt apoliitiline, aga tõesti on kahju.

+16
-32
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Olen suht kindel, et suurt rolli tema tagasiastumises mängis võimalus sellest koalitsioonist sellisena lahkuda. Kui oleks imeline koalitsioon olnud, siis vb poleks Ratas nii käbe seda otsust teinud. Aga eks paistab, mis sellest porto Frankost välja koorub.

Ratas on vb ok, aga mida saab üks minister ära teha, kui on pandud leivad ühte kappi selliste skandaalitsejatega.

+18
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kuna ta nüüd lahkunud, nostalgitsesin, vaatasin ta viimaseid ütlemisi, intervjuusid. Teadlik ja asjalik mees.

Ta ju mingisugune usklik, isegi piibel oli töölaual. Usklik ja asjalikkus ei käi kokku. Usklik ei saa olla asjalik, kuna arvab, et pilve peal elutseb mingisugune vanake.

+12
-20
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Ta sõnavõttudes pole ju see primaarne (olen alles mõne intervjuu läbi lapanud).

ps: esimene peaminister, kelle ütlemised on olnud konkreetsed ja mitte hämamine. Tunnistan, et ega rohkem peaministreid pole eriti meelde jäänudki.

Ei saa rõõmust aru, et ta nüüd taandus.

+8
-15
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kuna Eesti vajab uut/puhast erakonda, siis ehk hakkab tegema ettevalmistusi.

+2
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Kuna Eesti vajab uut/puhast erakonda, siis ehk hakkab tegema ettevalmistusi.

pole ju neid võtta? talumehed panevad seljad kokku? Kes?

kõik on kogu aeg raha peale väljas.

+10
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Savisaar juunior oleks tema õige nimi, sama demagoogiline jutt ja korruptsiooniõpik on hästi läbi loetud.

+15
-12
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tunnistan, et ega rohkem peaministreid pole eriti meelde jäänudki.

Ansip on kah meeles. Kui intekat andis, siis konkreetselt põrnitses ainult ühte teatud punkti ja häma voolas ojadena.

Aga noh, Ratas samuti, kui sa midagi küsid ja kui ta vastust ei tea või ei taha vastata, siis võib pool tundi sulle asjalikku juttu ajada, aga seda vastust sa ikkagi ei saa.

+16
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Tunnistan, et ega rohkem peaministreid pole eriti meelde jäänudki.

Ansip on kah meeles. Kui intekat andis, siis konkreetselt põrnitses ainult ühte teatud punkti ja häma voolas ojadena.

Aga noh, Ratas samuti, kui sa midagi küsid ja kui ta vastust ei tea või ei taha vastata, siis võib pool tundi sulle asjalikku juttu ajada, aga seda vastust sa ikkagi ei saa.

On sul mõni meeles ? (link:D)

Kas on Ratas osanud end eksponeerida, või ongi selline, kui tundub- mulle meeldis. Otsekohene, ei hämanud, ei viitnud aega.

0
-13
Please wait...

Postitas:
Kägu

mulle meeldis.

Mulle kah meeldiB.

Esiteks on ta elus ja hea tervise juures ja teiseks, on ta Eesti Vabariigi praegune peaminister.
Need tulevased käod alles sebivad nagu peata kanad ja ei tea keegi veel midagi…

PS. Muideks, kas te teate, et Ratas on poliitikuna ka Urmas Otile inteka andnud? Juba siis oli ta selline suht konkreetne kuju, aga muidugi rohkem idealist kui praegu.

+4
-14
Please wait...

Postitas:
Kägu

ps: esimene peaminister, kelle ütlemised on olnud konkreetsed ja mitte hämamine. Tunnistan, et ega rohkem peaministreid pole eriti meelde jäänudki.

Vahepeal ikka siin loed ja mõtled, et küll eesti naised on valdavalt arukad, aga siis kohe leidub üks, kes hakkab rääkima Ratta konkreetsusest… Ja siis tõmbab pildi uduseks.

+23
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Vahepeal ikka siin loed ja mõtled, et küll eesti naised on valdavalt arukad, aga siis kohe leidub üks, kes hakkab rääkima Ratta konkreetsusest… Ja siis tõmbab pildi uduseks.
r Ratase

Ok, pane link, mis mu kahjatsust kahandab. Nagu ütlesin, poliitika pole mu teema, aga see reformi idiootsus ja Ratase taandumine- viimane on must hobune, kes kahurilihaks visati

+2
-9
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ratas pole vähemalt KUNAGI alandunud sõnasopa, halvustamise, ropendamise ja mõnitamiseni. Mida ei saa ütelda tema ekskoalitsioonikaaslaste kohta ega ka opositsiooni kohta.

Kes see Don Quiote on?

Don Koiott, näe, keegi jõudis pildigi panna…

+5
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

Miinustajad- olete Kaja Kallase palgal

Või tooge Ratasest jampsi siia välja. (ei eelda üldse, et tõsikuskilk ja 100% mitteostetav liiige)

+1
-16
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kes see Don Quiote on?

+2
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kes see Don Quiote on?

+6
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ratas ja konkreetsus nüüd küll mingi nipiga ühte lausesse ei käi, kas siin mõned kodanikud elavad mingil teisel planeedil või?

Keskerakonna enda vastu pole mul üldiselt midagi – pean silmas nende üldist maailmavaadet, mitte pidevaid sahkerdamisi. Aga Ratast nimetada konkreetseks inimeseks, kes ei häma, no ma ei tea. Tundub, et pole vist ühtki tema sõnavõttu vaadatud ega kuulatud.

+20
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Või tooge Ratasest jampsi siia välja. (ei eelda üldse, et tõsikuskilk ja 100% mitteostetav liiige)

Et või kohe palgal, ma paneks kohe mitu miinust, kui pappi saab selle eest.

Kas ma saan aru, et need tuuleveskid, kellega ta võitlust pidas olid tema koalitsioonikaaslased. Et üks pidev vabandamine/asjade silumine.

Minule ka Ratas meeldib, aga tema liigne leplikkus oli natuke häiriv.

+7
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ratas saab presidendiks või mõneks teiseks kõrgeks asjapulgaks nt Euroopa Liidus, nii et pole ta kuhugile kadunud, ega ta ära ei surnud.

+4
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

https://www.ohtuleht.ee/1023154/loppu-ei-paista-voimulabiraakimiste-votmefiguur-mailis-reps-on-ise-korruptsiooniuurimise-all

tõeline poliitik, ei mingit au- ega häbitunnet

+7
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ratas suutis jääda alati viisakaks. Ei mõnitanud ega alandanud kedagi…kahjuks suhteliselt harv omadus poliitikute seas.

+7
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ratas suutis jääda alati viisakaks. Ei mõnitanud ega alandanud kedagi…kahjuks suhteliselt harv omadus poliitikute seas.

Aga kas proua Kallas on kedagi alandanud?

+7
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Aga kas proua Kallas on kedagi alandanud?

Kuulaja küsis, kas peaministrit liigutas Kaja Kallase öeldu, et Jüri Ratas peaministrina müüks Eesti maha esimesel võimalusel.

Ratas vastas, et see liigutas teda küll. «See liigutas selles suunas, et põhimõtteliselt maha müüma on riiki reetma,» lausus peaminister.

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kaja on lahkem, mitte ei müü, vaid kingib Eesti ära. Lasi juba ühinemisettepaneku teha.

+4
-8
Please wait...

Postitas:
Kägu

Jah, olen nõus, et Ratas suutis jääda peaaegu alati viisakaks. Aga Ratas ja konkreetus? Tema konkreetsust kirjeldab minu meelest väga hästi see: https://ekspress.delfi.ee/artikkel/76288361/proovi-uut-leiutist-maailma-esimene-juri-ratase-ummarguste-vastuste-robot

+5
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ratas on kõige ümmargusema jutuga mees, kes mul pähe tuleb.

Aga täna hakkas mul Rattast isegi kahju. Tema näost peegeldus täiesti varjamatu “kopp ees” pilt. Ja märgin: selline tüdimus ja ärritatus sobib Rattale väga hästi. Täna olid tal kõik vastused kiired (no tema kohta kiired) ja arusaadavad.

+10
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ei ole ilmselt juhus, et inimene, kes nimetab Ratast konkreetseks, kirjutab ka “Don Quiote”.

+3
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tema puhul näen, et ometi üks konkreetne, asjalik ja mittehämav mees lõpuks.

Kas TA on sarkastiline?

https://ekspress.delfi.ee/artikkel/76288361/proovi-uut-leiutist-maailma-esimene-juri-ratase-ummarguste-vastuste-robot?

+3
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Üks asi: tema lasi äärmuslased riigivalitsemise kallale. See on ju päris hull, mida see valitsus on suutnud kahe aastaga teha eelnevalt kahekümne aasta jooksul hoolikalt üles ehitatud Eesti riigi lammutamiseks! Äärmuslased on äärmuslased, neil on oma koht. Aga ükski riigimees ei too neid ju reaalselt valitsusse! Ainult oma toolist meeleheitlikult kinni hoidev inimene teeb seda, et peaministri kohta säilitada.

Teine asi: ma arvan, et Ratas poleks tagasi astunud, kui sellest Porto Franco asjast ei ujuks midagi sopast veel välja, mida me praegu ei tea. Ma olin eile üsna kindel, et see teflon küll tagasi ei astu. Aga näe, astus. Järelikult, midagi on veel, mida me praegu lihtsalt veel ei tea. Võib-olla ei saagi teada. Mätsitakse kinni, nagu kunagi mätsiti Mart Helme mõisaremondi rahade asi, et mitte Eesti riigile varju heita.

+10
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

ma arvan, et Ratas poleks tagasi astunud, kui sellest Porto Franco asjast ei ujuks midagi sopast veel välja, mida me praegu ei tea. Ma olin eile üsna kindel, et see teflon küll tagasi ei astu. Aga näe, astus. Järelikult, midagi on veel, mida me praegu lihtsalt veel ei tea. Võib-olla ei saagi teada. Mätsitakse kinni, nagu kunagi mätsiti Mart Helme mõisaremondi rahade asi, et mitte Eesti riigile varju heita.

Nüüd hoidke alt! Vargabande nr 1 saab võimule. Kõik mis teevad, salastavad sajaks aastaks ja kes kaevama hakkab see sooritab kriminaalkuriteo

+4
-7
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 54 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Ratas kui Don Quiote :(