Esileht Koolilaps Ratsalaagrid suvel

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Ratsalaagrid suvel

Postitas:
Kägu

Kas kellelgi on kogemusi mõne Tallinna või selle lähiümbruse ratsalaagriga? Kas oskate soovitada 7-aastasele tüdrukutele sobivat laagrit? Kuna tüdruk on tagasihoidlik, siis oleks oluline, et laagris oleksid koos tema vanused lapsed ja soovitavalt rühmad väikesed. Tänan!

Please wait...
Postitas:
Kägu

RE: Ratsalaagrid suvel

Mind ka väga huvitaksid ratsalaagrid, asukoht pole tähtis, peaasi, et tore oleks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

mind ka huvitab!

Please wait...
Postitas:
Kägu

http://www.hobused.ee
Kivisaare ratsatalu. Minu 9.a. tytar käis seal, kõik väga ok.
Neil on terve suvi iga nädal laager.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kivisaare ratsatalu küll ei soovita. Maksimum 5 hobust ja 12- pealine lapsekari. Matkadel käiakse noomoodi, et pool gruppi ratastega, ja pool hobustega, siis vahetatakse, oskajamatel lastakse kauem sõita. Üleüldse aetakse need hobused seal hullult ära. Arma ratsatalu laager pidi hea olema. Igale lapsele määratakse kindel hobune kelle eest ta kogu laagri aja hoolitseb. Ei pea nagu jagama looma kellegi teisega:).

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minu laps on käinud Armas 5-6 korda, väga meeldib. Vahetuses on 10-12 last, jaotatakse kahte gruppi ja kogu vahetuse on kindel hobune, kelle eest hoolitsetakse ja sõidetakse temaga. Ratsutatakse 1x päevas, st üks grupp hommiku poole, teine pärastlõunal, lisaks on põnevad mängud, räägitakse üldisemalt hobuste elust jne. Pererahvas on hästi vahva, edasijõudnutes tehakse matk loodusesse ja telgitakse. Teine koht, kus iga suvi tütar käib, on Kregleni (see on Tallinna lähedal Kurtnas, Arma on Rakvere kandis), samuti meeldib, aga seal pigem seltskond, neil on seal aastate jooksul kujunenud kindel punt, kellega koos sinna minnakse. Seal on lapsi vahetuses rohkem, vist kuni 16, ratsutatakse 2x päevas, hobuseid lastakse valida, treener samuti väga tore. Tütrelt küsides, ütles, et Armas on mõnusam ja huvitavam, Kurtnas aga seltskond (tutvunud laagris, aga suhtlevad päris palju ka muul ajal)

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mu laps käis ka Kurtnas-meenutab seda kui parimat suve üldse.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minu laps on ka käinud Kurtnas, seal vist Kregleni ratsalaager. Ta on käinud ka ühe aasta Tamula tallides aga see Tallinnast väga kaugel. Mõlemaga jäi rahule. See aasta pole veel valikut teinud. Minu lapse üks kindel soov on, et ratsutada peab saama 2 korda päevas. Ado tallid tartumaal pakub ka põnevaid ratsalaagreid, erinevate teemadega vahetused. Seal pole veel laps käinud aga tahab minna.

Please wait...
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Esileht Koolilaps Ratsalaagrid suvel

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.