Esileht Ilu rätsep

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: rätsep

Postitas:
xxxxx

Tellisin netist pinsaku. Jääb väikseks. Kas on võimelik rätsepa juures korrektuure teha? Kas selline teenus olemas? Ei tahaks ju väiksema numbri pärast ka ära visata

0
-6
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kaegu513

Võta kaalust alla või saada tagasi.
Pintsakut suuremaks teha on põhimõtteliselt võimatu.

+6
-1
Please wait...

Postitas:
piret005

Väiksemaks veel saaks teha, kuigi see on ka nii suur töö, et ilmselt oleks tasuvam uus osta, aga kuidas sa suuremaks siis teed. Siis muutub tegumood, kui sa paned mingid riideribad kuskile vahele. Netist tellitud asju saab ju tagasi saata.

0
0
Please wait...

Postitas:
Loki

Tegelikult pole see välistatud – see oleneb tootja poolt jäetud õmblusvarudest ja ka sellest, kus kohast kitsas on. See oleks siis ilma riideribasid lisamata suurendamine, kas just ilus jääb oleneb lõikest ja kangast (eelnevad õmblusaugud võivad näha jääda). Millimeetri jagu saaks õmbluskohtadest näiteks laiendada ka ilukandiga. Mingeid kohti on võimalik suurendada ka nt lõhikuga.

Kui tegu on odava hiinakaga siis enamasti õmblusvaru seal null. Lisaks ka kangas selline, kus jäävad eelmised pisteaugud näha.

Seega kui läheb selga ja seljas istub, aga kitsas on näiteks tõesti kusagilt millimeetri jagu nt ülemine/alumine nööp kisub siis tasub küll õmbleja juures jutul käia, et vaadata, kust ja mida saaks teha.

+4
0
Please wait...

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Ilu rätsep