Esileht Ilu ja tervis Rauatase veres 0 ja hemoglobiin 82

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Rauatase veres 0 ja hemoglobiin 82

Postitas:

On keegi veel madala rauataseme ja hemoglobiiniga hädas olnud? Mida olete teinud et olukorda parandada? Mida söönud ja joonud? RAVIMID EI AITA!!!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.05 08:32; 31.05 05:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui tabletid ei aita, siis on järgmiseks süstid. Kui need ka ei aita, siis vereülekanne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Olen. Kui hemoglobiin on alla 70, siis on suunurgad katki – sellest tunnen ise ära. Väsimus muidugi ka. Ferrum lek on ainsad tabletid, mida takun, kuid need eriti ei aita. Kord oli haiglas kolm päeva tilguteid, siis tõusis hmgl üle 90.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Ehk tasuks uurida, millest see Hgb nii alla läheb?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hemoglobiin näitabki ju raua raset? Minu meditsiinilised teadmised pole muidugi suuremad asjad….
Aga hemoglobiini tõstmiseks – maks, spinat, peet (eriti toores) ja praegusel ajal muidugi maasikad, maasikad, maasikad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas saab rauatase 0 olla?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hemoglobiin ei näita raua taset. Need on 2 täiesti erinevat asja. Raud on seotud ferritiiniga (raua transpordivalk). Kuidas saab rauatase olla 0? See on organismi mingi imendumis häire millest võib välja areneda tõsine verehaigus.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.05 08:32; 31.05 05:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

olen samuti hädas madala hemoglobiinitasemega, samuti ferritiin madal.st.rauavarud organismis pea olematud. norm oli vist üle 10, mul oli vist 2 ringis. hemoglobiin siiani olnud üle 100, aga see ju ka madal. minul aitasid apteegist ostetud Tothema ampullid. olid küll spetsiifilise maitsega, kuid eesmärgi nimel võimalik tarbida küll. mingiks ajaks sain seda tarbides ka ferritiini normi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 31.05 10:27; 31.05 10:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ja veel, retaferi tablette sõin kuu aega, päevas 2 tabletti ja hemoglobiin tõusis 1 numbri võrra:(((

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 31.05 10:27; 31.05 10:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minule ka Retafer ei sobinud (kõht kinni, iiveldus jms kõrvalnähud). Samas mõjus hästi Ferromax siirup (käsimüügist). Näitaja tõusis 6 nädalaga 99-lt 117-le.

Kui arst avastas, et hgb madal oli, uuris kohe, ega maos vaevusi pole. Millegipärast seostatakse neid omavahel. Lase ennast rohkem uurida, need näitajad pole põhjuseta madalad!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Ilu ja tervis Rauatase veres 0 ja hemoglobiin 82

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.