Esileht Kasutajaabi ja mõtted Ravikanepi teema sulgemine

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Teema: Ravikanepi teema sulgemine

Postitas:

Ma ei jõudnud neid kustutatud kommentaare lugeda, aga kas te ikka teate, et aastast 2005 on ravikanep eestis seaduslikult lubatud? mitte, et ükski arst oleks siiani julgenud seda välja kirjutada. kanepisuitsetamine ja muu selline narkootilise mõttega tegevus on loomulikult illegaalne edasi.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere

Ravimiameti info ütleb, et nemad pole saanud ühtegi taotlust kanepi kasutamiseks Eestis. Tekib küsimus kuidas inimene selle saanud on, kui legaalselt pole seda väljastatud. Selle tõttu on antud teema ka suletud.

Heade soovidega
Perekooli Moderaator

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui mina küsisin oma arsti käest ja viitasin vastavale seadusele, ta pidi toolilt peaaegu et lendu panema ja silmad olid sellised, nagu ahvatleks ma teda vähemalt presidenti mõrvama. ilmselt käituvad ka kõik ülejäänud arstid nii. ravikanep liigub minu teada õlina ja kasutatakse tilkadena. kust antud inimene seda sai, ma ei tea, aga tean, et need seljavalud on niivõrd metsikud, et inimene muretseks ka ränga raha eest illegaalselt seda, mida arstid-sitarattad neile legaalselt välja kirjutamast keelduvad. mõttekoht eesti meditsiinile.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ravikanepit, mis ei sisalda narkootilist ainet THC ei peagi ju kuidagi välja kirjutama Seda võib lihtsalt osta ja see on täiesti legaalne. Näiteks: https://maxx.ee/tooted/kanepioli-ekstrakt-10-30ml/

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.07 13:19; 26.07 08:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ravikanepit, mis ei sisalda narkootilist ainet THC ei peagi ju kuidagi välja kirjutama Seda võib lihtsalt osta ja see on täiesti legaalne. Näiteks: https://maxx.ee/tooted/kanepioli-ekstrakt-10-30ml/

miks siis arstid selle peale siis nii kangesti lendu lähevad? ma kardan, et valuvaigistava toime jaoks see sinu pandud lingil olev õli on kas nõrk või ei toimi.
samas, kui defineerida sõna narkootiline, siis pooled rohud on kas narkootilise, sõltuvust tekitava või muude napakate ja palju ohtlikumate kõrvaltoimetega.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

muuta ei saa, niisiis ütlen veel – see on seal ju toidulisand, mitte valuvaigisti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

CBD, mida sisaldab kanepiõli, ei ole narkootiline. Ravimina kasutatav kanepiõli näeb välja nagu tahkuv pori & maitseb nagu juudasitt, kes seda tarvitada suudab, peab ikka väga suurtes valudes vaevlema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

jah, kui kuude ja aastate viisi on nii, et roniks kas mööda seina üles või näriks omal ise käed otsast ja kui voodistki välja ei saa ilma, et on tunne, et silmamunad valust plahvatavad ja hambad mõranevad nende risti surumisest, siis ma arvan, et ma tean, mis selline valu on.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

muuta ei saa, niisiis ütlen veel – see on seal ju toidulisand, mitte valuvaigisti.

CBD ongi just see ühend, mis on valuvaigistava toimega. THC on see, mis tekitab narkojoovet. Samas kõigile ei pruugi kanep niikuinii mõjuda, THCga või ilma. Ja mina ka tõesti ei tea, miks arstid selle peale “lendu” lähevad. Arstid ei tea paljutki. Ega nad ei jõua ka kõigega kursis olla.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.07 13:19; 26.07 08:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

no selle tosina aastaga oleks ehk vast jõudnud, eriti nii ekstreemse asja suhtes kui seda on kanepiõli ja kanepiravi. egas probleem siis eile sündinud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tänapäeval on olemas palju paremad valuvaigistid kui kanep seda kunagi suudab olla.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tänapäeval on olemas palju paremad valuvaigistid kui kanep seda kunagi suudab olla.

sa ikka tead, misukesed kõrvaltoimed neil peenikestel apteegirohtudel on? infoleht on krt kilomeeter pikk. alates ärevushäiretest ja kaalutõusust kuni rütmihäireteni ja surmani välja. ja me ei räägi siin vahel harva võetavatest, vaid igapäevastest ravimitest, mille kõrvaltoimed siis aina kuhjuvad ja kuhjuvad.
kanepil kõrvaltoimed praktiliselt puuduvad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )


Esileht Kasutajaabi ja mõtted Ravikanepi teema sulgemine

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.