Esileht Tööelu, raha ja seadused. Ravikindlsutus.

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Ravikindlsutus.

Postitas:

Tere,

Asun tööle 06. veebruaril. Seni olen olnud lapsega lapsehooldiuspuhkusel. Vanast töökohats koondatud. Laps on 3,2a. Ravikindlsutus lõppes kuu aega tagasi ära, kui laps sai 3,1a.
Mul on arsti visiit 15 veebruar, rohkete analüüsidega. Kas ravikindlstus hakkab kehtima tööleasumise päevast ehk kas selleks kuupäevaks on juba ravikindlustus olemas?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.02 13:34; 03.02 14:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei, ei ole.

Kui ravikindlustus hetkel puudub ja tööandja esitab dokumendid Haigekassasse 7 kalendripäeva jooksul töötaja tööle asumise kuupäevast, tekib ravikindlustus tööle asumisest 14-päevase ooteaja möödumisel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Uue koha kindlustus ei hakka selleks ajaks kehtima, 14p läheb lepingu sõlmimisest aega.
Kuna koondati? Kas töötukassas arvel pole? 2 kuud peale koondamist peaks haigekassa igal juhul toimima, isegi kui töötuna arvel ei ole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen autor. Sain siis lõpuks nn haigekassa infotelefonilt infot. Minu RK kehtib kuni 8 veebruar tegelt(selgus just) Kui tööandja esitab andmed minu tööleasumisest 7 veebruariks, siis kindlsutus ei katke, kui aga peale, siis on jah see 14 päeva.
Koondati ammu ja arvel olin ka ammu- 1,5a. tagasi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.02 13:34; 03.02 14:46;
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Ravikindlsutus.

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.