Esileht Ilu ja tervis Ravikindlustuseta

Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )

Teema: Ravikindlustuseta

Postitas:

M
Mina sooviks teada.. Siin palju inimesi, ehk kellelgi kogemusi. Nimelt kui ravikindlustuseta inimene sai emo-s vältimatut ravi ehk et õmmeldi haavad kinni siis mis saab õmbluste eemaldamisest? Ka emos? Ja kas selle suure visiiditasu eest?

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.08 12:15; 10.08 17:14; 10.08 17:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eemaldab perearsti õde, maksta tuleb viisiditasu ca.20-30euri

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ise võib ju ka niite eemaldada. Kui ravikindlustuse eest pole tahtnud maksta, siis on ilmselt sellega arvestatud, et selliste pisiprotseduuridega saab ise hakkama.

+11
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui emo kirurg tagasi kontrolli ei kutsunud, siis perearsti õde teeb visiidi ja vahendite maksumuse tasu eest. nii 20-40 euri.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on küll tervisekindlustus aga niidid võtsin ikka ise välja. See nii pisiasi ju, miks peaksin minema järjekordi pikemaks venitama kui on näha, et haav ilusti paranenud.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eemaldab perearsti õde, maksta tuleb viisiditasu ca.20-30euri

3.05kg
Perearst puudub ju. Päris igaühe juurde ka minna ei saa

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.08 12:15; 10.08 17:14; 10.08 17:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on küll tervisekindlustus aga niidid võtsin ikka ise välja. See nii pisiasi ju, miks peaksin minema järjekordi pikemaks venitama kui on näha, et haav ilusti paranenud.

On see inimenegi, kelle pärast ma uurin, endal niite eemaldanud. Kuid antud hetkel on vaja eemaldada näost (kõrva lähedalt)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.08 12:15; 10.08 17:14; 10.08 17:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

On see inimenegi, kelle pärast ma uurin, endal niite eemaldanud. Kuid antud hetkel on vaja eemaldada näost (kõrva lähedalt)

siis aitab lihtsalt mõni pere liige.
olen eemaldanud endal, aga olen niite välja võtnud nii abikaasal kui koeralt. (koer ise ka ei saanud, kuigi üritas)
vaid terava otsaga kääre on vaja.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ka ravikindlustusega inimesed ei käi EMO-s niite eemaldamas. Kõigil inimestel on perearst olemas, ka ravikindlustuseta inimestel. Oleneb perearstist, kas ta teeb selle niitide eemaldamise tasuta või küsib raha. Perearsti saad teada kui logid sisse digilugu.ee.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eemaldab perearsti õde, maksta tuleb viisiditasu ca.20-30euri

Perearst puudub ju. Päris igaühe juurde ka minna ei saa

Miks ta puudub? Valigu ära siis. Selleks ei pea ju ravikindlustatud olema, et perearsti valida.
Lisaks on olemas ka tasulised kliinikud.
Ja millalgi oli ka täiesti omaette vastuvõtt ravikindlustuseta isikutele olemas, kus siis arst otsustas, kas küsib raha või leiab mingi fondi arvelt võimaluse ravida. Aga see oli ammu, 15 aastat tagasi.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja millalgi oli ka täiesti omaette vastuvõtt ravikindlustuseta isikutele olemas, kus siis arst otsustas, kas küsib raha või leiab mingi fondi arvelt võimaluse ravida. Aga see oli ammu, 15 aastat tagasi.

On praegugi http://arstid.eu/node/20 ravikindlustuseta inimestele Tallinnas.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.08 22:02; 11.08 10:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui elad Tallinnas, võin õmblused viieka eest eemaldada ja vaadata, kas haavad on puhtad ja põletikuvabad ????

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja millalgi oli ka täiesti omaette vastuvõtt ravikindlustuseta isikutele olemas, kus siis arst otsustas, kas küsib raha või leiab mingi fondi arvelt võimaluse ravida. Aga see oli ammu, 15 aastat tagasi.

On praegugi http://arstid.eu/node/20 ravikindlustuseta inimestele Tallinnas.

sõlest on juba ammu nõmmele see vastuvõtt kolinud.
jaama 11 asub.
nõmme tervisekeskeskus.
siit saab infot:
https://www.keskhaigla.ee/kliinikud/ambulatoorne-eriarstiabi/ravikindlustamata-patsientide-vastuvott/

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja millalgi oli ka täiesti omaette vastuvõtt ravikindlustuseta isikutele olemas, kus siis arst otsustas, kas küsib raha või leiab mingi fondi arvelt võimaluse ravida. Aga see oli ammu, 15 aastat tagasi.

On praegugi http://arstid.eu/node/20 ravikindlustuseta inimestele Tallinnas.

sõlest on juba ammu nõmmele see vastuvõtt kolinud.

jaama 11 asub.

nõmme tervisekeskeskus.

siit saab infot:

https://www.keskhaigla.ee/kliinikud/ambulatoorne-eriarstiabi/ravikindlustamata-patsientide-vastuvott/

Täiesti võimalik, endal pole seda tarvis, google pakkus nii.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.08 22:02; 11.08 10:27;
To report this post you need to login first.
Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )


Esileht Ilu ja tervis Ravikindlustuseta