Esileht Ilu ja tervis Ravim Venemaalt

Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Teema: Ravim Venemaalt

Postitas:

Ega keegi ei tea, mõnda firmat/isikut, kelle abil saaks Venemaalt ühe ravimi kätte? Trikk on paraku selles, et ravim vajab külmikus transportimist, st lihtsalt käekotis üle piiri tuua ei saaks … tegemist on veterinaarravimiga, mis on vabamüügis ja ühele õnnetu diagnoosiga kassile (peritoniit) ainsaks päästerõngaks. Otseselt elu/surma küsimus 🙁

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 01.09 16:54; 01.09 18:46; 01.09 19:30; 01.09 20:53; 01.09 20:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mingi putka keskturul pakkus kunagi ei ta kas on alles veel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas Eestis lihtsalt ei müüda või on lausa keelatud? Kas Ukrainas müüakse seda? Ukrainasse saab ise järgi minna.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.09 18:26; 01.09 19:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas Eestis üheski vet.kliinikus seda tõesti ei müüda? Võib-olla tellib mõni loomaarst oma kauba samuti Venemaalt ja saad nende kaudu.

Kui tegemist Eestis lubatud ravimiga, siis võid igaks juhuks selle Eestise toomise võimalust uurida ka Ravimiametist, ehk oskavad nemad soovitada või mõne vajaliku kontakti anda.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas Eestis lihtsalt ei müüda või on lausa keelatud? Kas Ukrainas müüakse seda? Ukrainasse saab ise järgi minna.

lihtsalt ei müüda 🙁 keelatud küll ei tohiks olla, sest seda on ikka kuidagi sealt hangitud ja riiki sisse toodud. Ukraina peale mõtlesin ise ka, seda enam, et üks tuttav on sinna lähiajal suundumas … aga ise kaldun arvama, et ega Ukraina kogu poliitilise olukorra valguses Venemaa ravimeid riiki ei luba … tegemist ei ole küll minu enda kassiga, aga ikka kuidagi nukraks teeb teadmine, et päästev õlekõrs võib olla vaid mõnesaja kilomeetri kaugusel, aga vot kätte ei saa seda kuidagi 🙁

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 01.09 16:54; 01.09 18:46; 01.09 19:30; 01.09 20:53; 01.09 20:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No sel juhul vet.kliinikuid läbihelistama kõigepealt. Võimalik, et neil on juba olemas, sellest andmebaasi ju pole. Tähelepanelikult uuriks Narva vet. kliinikuid, neil on suurima tõenäolisusega kontaktid sellisteks juhtudeks olemas.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.09 18:26; 01.09 19:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No sel juhul vet.kliinikuid läbihelistama kõigepealt. Võimalik, et neil on juba olemas, sellest andmebaasi ju pole. Tähelepanelikult uuriks Narva vet. kliinikuid, neil on suurima tõenäolisusega kontaktid sellisteks juhtudeks olemas.

see on hea mõte, ütlen kindlasti kassiomanikule edasi 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 01.09 16:54; 01.09 18:46; 01.09 19:30; 01.09 20:53; 01.09 20:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Peritoniidiga on tundide ja päevade küsimus, lisaks tohutud valud, miks te piinate seda loomakest?

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma kahjuks ei tea, mis ravim on, kuid on loomade ravimeid, mis on 1:1 samad, mis inimeste omad, kuid kuna vetravimid siis maksavad ka 3-5x rohkem. Seega võrrelda toimeaineid ja konsulteerida arstitega, ehk on inimestele analoog olemas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Peritoniidiga on tundide ja päevade küsimus, lisaks tohutud valud, miks te piinate seda loomakest?

punkt 1: tegemist ei ole minu enda loomaga, vaid minu 60+ vanuses kolleegi loomaga, kelle jaoks see loom on elus ainuke seltsiline 🙁 peritoniidi kuiva vormiga elab loom edukalt kuid ilma suuri valusid/probleeme kogemata.

punkt 2: loom ei piinle hetkel (peamine probleem on hetkel isutus), mis annabki alust arvata, et tegemist on peritoniidi kuiva vormiga, mida on võimalik antud vene ravimiga leevendada. loom saab hetkel mõningaid ravimeid ja on arsti järelevalve all … röntgen ei näidanud sel nädalal kõhuõõnes mingit vedelikku (mis oleks märja vormi puhul kindlasti olemas olnud). minul (kes ma olen ise samuti kassiomanik) ei ole küll mingit õigust minna talle ütlema, et pane loom kohe magama … seda enam, et Venemaal on see ravim kuiva vormi korral häid tulemusi andnud …

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 01.09 16:54; 01.09 18:46; 01.09 19:30; 01.09 20:53; 01.09 20:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma kahjuks ei tea, mis ravim on, kuid on loomade ravimeid, mis on 1:1 samad, mis inimeste omad, kuid kuna vetravimid siis maksavad ka 3-5x rohkem. Seega võrrelda toimeaineid ja konsulteerida arstitega, ehk on inimestele analoog olemas.

meil on juba info, et see ravim on Venemaal paralleelselt müügil nii inimestele kui loomadele (erinevus on vaid doosides) … ravimi andmed on kassi “perearstile” edastatud ja ootame hetkel, kas ja mida tal soovitada oleks 🙁

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 01.09 16:54; 01.09 18:46; 01.09 19:30; 01.09 20:53; 01.09 20:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

meil on juba info, et see ravim on Venemaal paralleelselt müügil nii inimestele kui loomadele (erinevus on vaid doosides) … ravimi andmed on kassi “perearstile” edastatud ja ootame hetkel, kas ja mida tal soovitada oleks ????

kui ravim on mõeldud nii inimestele kui loomadele, siis äkki peaksid lisaks veterinaarile konsulteerima ka oma perearsti või ravimiametiga?
võibolla on seda retsepti alusel võimalik ka inimeste apteegist saada?
mina olen oma koerale küll inimeste apteegist vet.arsti retseptiga rohtusid ostnud. ainus vahe: koertel-kassidel puudub haigekassa soodustus.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pigem tasub kontakteeruda venelastega kes tihti üle piiri käivad, ühe kassi jaoks saab ka autokülmikus selle ravimi ära tuua, Venemaal saab enamus ravimeid ilma retseptita osta, samas kui on tegu viirusliku peritoniidiga (FIP) siis sel puhul kahjuks mingit imeravimit ei eksisteeri…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )


Esileht Ilu ja tervis Ravim Venemaalt