Esileht Ilu ja tervis Ravimit abiks?

Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Teema: Ravimit abiks?

Postitas:
Kägu

Kas mõni ravim aitaks, et

ma ei sööks hommikust õhtuni,

et ma ei oleks voodis hommikust õhtuni,

et ma suudaks taas minna õue liikuma, aeda tegutsema, sõpradega kokku saada, kodu koristada,

et ma ei nutaks, et mu pea ei plahvataks?

Aga ravim ei tee olematuks mu süüd, mu tegusid, mu suhtumist, mu vigu, mu käitumist, mu minevikku …

+6
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Esimese kahe punkti kohta aitab tööle minek ja laste saamine, et poleks aega ja võimalust süüa ja lesida terve päev.

+7
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Antidepressandid

+15
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pöördu perearstile, ka tema saab sulle antidepressandid välja kirjutada ja sind nende võtmisel jälgida. Tundub, et muidu sa sealt august välja ei roni.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tehtud tegusid olematuks teha ei sa, aga saab muuta suhtumist nendesse.

Kindlasti aitavad antidepressandid, aga võib minna aega, et leida see õige. Ka psühhoteraapia on abiks.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga ravim ei tee olematuks mu süüd, mu tegusid, mu suhtumist, mu vigu, mu käitumist, mu minevikku …

Sa ei saa muuta oma minevikku, aga saad muuta tulevikku. Oli, mis oli. Tee minevikuga rahu. Anna endale andeks. Neid möödunud asju tegi “vana mina” ja uus püüab olla parem.
Rahustavaid käsimüügi ravimeid olen proovinud erinevaid, aga minu meelest ei tööta neist ükski.
AD pole proovinud.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vigade puhul tunnista, vabanda, kahetse, õpi ja mine edasi. Leia hea psühholoog ja toeta ravi vajadusel antidepressantidega. Anna endale aega ja lõpeta süüdistamine.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kirjelduse järgi kõlab nagu depressioon, räägi perearstiga ja lase antidepressandid välja kirjutada. Kui kaalu mõttes rasvunud siis minu tutvusringkonnas päris mitmel inimesel semaglutiid (Ozempic süstid või Rybelsus tabletid) abiks olnud. Võtab söögiisu ära kuigi imerohi päris ei ole.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui kaalu mõttes rasvunud siis minu tutvusringkonnas päris mitmel inimesel semaglutiid (Ozempic süstid või Rybelsus tabletid) abiks olnud. Võtab söögiisu ära kuigi imerohi päris ei ole.

Sellist asja siin küll ei tohi soovitada, kaarnakari lendab kohe peale.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sellist asja siin küll ei tohi soovitada, kaarnakari lendab kohe peale.

Lendab jah peale, kui soovitada asju, mis inimese tervise tuksi võivad keerata. Igaüks vastutab muidugi ise, kuid igavesti seda ju võtta ei saa. Ja siis peab ikka toitumise korda saama. Miks mitte siis juba kohe toitumisega tegeleda?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

mis inimese tervise tuksi võivad keerata.

Mis seal täpsemalt tuksi keeratakse siis, äkki oskad öelda?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks mitte siis juba kohe toitumisega tegeleda?

Jälle üks, kes arvab, et paksud ei tegele toitumisega. Tegelevad, aga ei õnnestu kaalu kaotada, sest söögiisu on liiga suur. Süstid ei tee ju iseenesest kõhnaks, samamoodi peab toitumisega tegelema, aga et need langetavad söögiisu, siis võib see nende abiga lõpuks õnnestuda.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma pakuks välja, et pead kõik vereanalüüsid tegema ja vaatam, et kas midagi on tõsiselt puudu.

Seejärel saad juba asjalikumalt tegelema hakata. Võimalik, et vitamiinid ja mineraalid sul organismist jalga lasknud, siis ei jõua ka inimene midagi teha.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )


Esileht Ilu ja tervis Ravimit abiks?