Esileht Ajaviite- ja muud jutud Ravimite kõrvaltoimete grupp fb-s

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 70 )

Teema: Ravimite kõrvaltoimete grupp fb-s

Postitas:
Kägu

https://www.facebook.com/vaxxed2/videos/2180826285556509/UzpfSTEwMDAwMDI2ODM1NDI1ODoyOTI0MTkzMDMwOTMyOTQ3/

Please wait...
Postitas:
Kägu

Labane grupp jah. Ma olen veel ühes teises grupis tähele pannud, et sellised lühises juhtmetega kodanikel on hulga lapsi, ikka kümme mõnel. Pooled Ath js autistid aga muudkui paljunevad ja käivad grupis kaeblemas oma raske elu üle. Kõik teised on süüdi, peale nende endi. Milleks toota juurde ja juurde erivajadustega lapsi? Mingi eriline massohism?
Veel, kaks last on ath ja aspergerid, hull vaktsiinivastane. Küsisin kas mõlemad lapsed vaktsineeritud. Ei ole, loomulikult teist ei vaktsineeritud. Nojah, aga teine samasugune vaktsineerimata.
No pea siis sellist inimest mõistlikuks.
Veel, kuule sa oled rase, aga suitsetad? Mis siis, ega ma arstile ei ütle, õhtuti joon veini ka. Laps sünnib puudega. Emmeke käib hüsteerilitseb ja kirub, krdi vaktsiinid.
🙄🔨🔨🔨

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

inhalaatoris auru ei tee mingi AB ravimiga

Inhalaatorites ei kasutata mitte ühtegi AB-d. Paitab, et sa ikkagi ei ole endale asju selgeks teinud…

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Mu 2-nädalasele vastsündinule kirjutati kange ab välja

Vastsündinute ravijuhised näevad ette, et antibiootikume tuleb määrata oluliselt kergemini, kui suurematele lastele. Neil ju immuunsus sisuliselt puudub.
Nn. “kanged” antibiootikumid on vaid veenisisesed. Üldse see “kange” ja “leebe” antibiootikumi jutt koduses ravis kasutatavate ravimite kohta on üks külanaiste loba. Antibiootikum kas on või ei ole ja ta kas tapab bakterit või on bakter resistentne. Ei ole mingeid vahepealseid variante…

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui teha nende sõnakasutusest sõnapilv, siis seal muud vist ei olekski kui “uurige”, “lugege”, “ravimimaffia” “rahaahnus”, “mürgitamine”. Ahjaa, MMS ja TRS ja korallivesi ka.

Ja peavoolumeedia.

Please wait...
Postitas:
Kägu

PM-s on huvitav artikkel selle kohta, kuidas medtöötajad saavad vabalt nuhkida terviseandmetes. Siiani arusaamatu, kuidas on võimalik medtöötajate poolt täita Patsiendiportaali laupäeval-pühapäeval, kui kogu nende tervisekeskus on nendel päevadel suletud. Kas nad pääsevad ka kodus sellele portaalile ligi või pannakse sissekannete kuupäevi peast? Kuidas on võimalik, et Patsiendiportaali täidab medtöötaja, kes ise olevat olnud patsiendi visiidi kuupäeval hoopis haige? Kes tegelikult ja kuidas tegelikult täidetakse sissekandeid Patsiendiportaali?

https://leht.postimees.ee/6849818/medode-nuhkis-sobranna-mahitusel-voora-inimese-terviseinfo-jarele

Jah, oma infosüsteemidesse pääsevad arstid ligi ka tööajaväliselt. Miks? Sest praktiliselt mitte keegi ei jõua oma tööd ära teha 40 tunniga nädalas. Miks? Sest patsiente on ühe arsti kohta liiga palju. Miks arst võtab endale sellise koormuse? Sest süda ei luba teisiti. Tahaks ju kõiki ja kohe aidata…

Please wait...
Postitas:
Kägu

https://arileht.delfi.ee/news/uudised/rove-epideemia-turismist-soltuvas-riigis-hoia-sealt-lastega-jouludeks-ja-aastavahetuseks-eemal?id=88379623

72 last on surnud Samoas leetritesse
Tsiteerin – Enamus leetrite tõttu hukkunutest on alla viieaastased lapsed, kirjutab Reutes.

Samoa eristub naaberriikidest madalama vaktsineerimise poolest.

Maailma tervishoiuorganisatsiooni andmetel nakatus mullu maailmas leetritesse ligi kümme miljonit inimest, kellest 140 000 surid. Hukkunutest enamus on lapsed. Tänavune aasta võib kujuneda hullemaks.
Tänavu on leetrid võtnud epideemia ulatuse Kongos, Madagaskaril ja Ukrainas.

Ukraina ei ole siit kaugel ja arvestades seda, kui palju on Eestis tööl ukrainlasi, siis ei ole üldse välistatud ka haiguse levik siia. Õnneks on veel suuremas enamuses mõistusega inimesi, et vaktsineerimata laste hulk on väike, aga selle suurenedes on oht epideemiaks.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kui oleksite oma fertiilses eas elanud 1950-ndate USAS või Lääne-Euroopas, siis võimalik, et raseduse ajal iivelduse vältimiseks oleks arst teile Thaliomiidi välja kirjutanud. Ja võimalik, et teil oleks sündinud väärarenguga laps. Ravimit müüdi üle 10 aasta ja sündis 10 000-20 000 (ingl k andmed) last ilma käte ja jalgadeta.

Ma olen täitsa kindel, et kui toona oleks olnud Perekool ja keegi oleks tulnud välja teooriaga, et just see ravim tekitab väärarenguid, oleks too inimene samamoodi välja naerdud nagu praegu irvitatakse nende üle kelle laps on pärast mingeid ravimeid või vaktsiine (pöördumatu) tervisekahjustuse saanud…

https://maailm.postimees.ee/958708/talidomiidi-valimistanud-saksa-firma-palus-50-aastat-hiljem-vabandust

See on kurb ja traagiline lugu, aga paraku on see viinud ka ühe mitte just positiivse tagajärjeni – nimelt arstid kardavad haigestunud rasedatele ravimeid välja kirjutada. Enamus ravimeid pole ju loodete peal testitud ja ei teata täpselt, kuidas ühe või teise ravimi tarvitamine sündivale lapsele mõjub. Ja siis jäävadki rasedad ravita, sest keegi ei taha ju nurisünnitust ega väärarenguid. Mina põdesin viimast last oodates 4x ägedat bronhiiti – perearst julges vaid põletikunäitu mõõta ja soovitas raviks kuuma piima juua. Ka apteeker vangutas pead ja ütles, et köharavimeid pole ka testitud ja soovitas mitte osta.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minul oli tugev allergia raseduse ajal (allergiline nohu) ja täpselt sama – ühtegi ravimit arstid ei julgenud anda (olgem ausad – ei ole võimalik teha ju rasedate peal ravimkatsetusi kõrvaltoimete osas). Ainuke mida tehti – kui nina ikka nii umbe läks – tehti põskkoopa loputus. Väga vastik asi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kunagi nägin õena ühte lauslolli, kes keeldus roospõletikku jalal ravimast tavaravimitega ning leidis, et rahvapärane uriiniteraapia sobib hästi. Lasi tuua oma kuuajase lapselapselapse kust ja loputas sellega jalga.
Tal tekkis gangreen ja jalg võeti puusast maha…
Pärast seda juhtumit leian, et inimestel on õigus alati valikuid teha, kuid ükski tohlakas ei pöördu minu poole ise vussi keeratud tervise päästmiseks, sest ma keeldun abi andmast lollile, kes ise ennast aidata ei soovi.
Täpselt sama kehtib kõikidele iseravijatele, kloorijoojatele, kuseneelajatele, vaktsiinist keeldujatele, mitteravijatele. Mängige tervisega, mängige.
Igasuguste raskete seisundite puhul eriti – vähk, insuldid, infarktid, tõsised seisundid….

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kunagi nägin õena ühte lauslolli, kes keeldus roospõletikku jalal ravimast tavaravimitega ning leidis, et rahvapärane uriiniteraapia sobib hästi. Lasi tuua oma kuuajase lapselapselapse kust ja loputas sellega jalga.

Tal tekkis gangreen ja jalg võeti puusast maha…

Pärast seda juhtumit leian, et inimestel on õigus alati valikuid teha, kuid ükski tohlakas ei pöördu minu poole ise vussi keeratud tervise päästmiseks, sest ma keeldun abi andmast lollile, kes ise ennast aidata ei soovi.

Täpselt sama kehtib kõikidele iseravijatele, kloorijoojatele, kuseneelajatele, vaktsiinist keeldujatele, mitteravijatele. Mängige tervisega, mängige.

Igasuguste raskete seisundite puhul eriti – vähk, insuldid, infarktid, tõsised seisundid….

Täiskasvanud otsustagu ise mis teevad, aga need lollid otsustavad ka laste eest! Kahjuks puuduvad ka lastekaitsel efektiivsed sekkumismehhanusmid. Üks juhtum oli, kus laps saadi perest eemaldada kuna vanemad keeldusid insuliini diabeetikust lapsele süstimast ja laps mitu korda koomas. Ema ravis nõgese tee ja MMSiga

Please wait...
Postitas:
Kägu

Aga jalg amputeeriti maksumaksja raha eest. Kui valitakse kuseravi, siis ikka lõpuni.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Müstika on veel see, et seal on ka päris palju inimesi, kes kimuvad pakk päevas suitsu (isiklikud tuttavad, seetõttu tean) aga kui ravimeid vaja võtta, siis kisatakse, et millist mürki arstid endale sisse süüa käsevad..

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Olles mõnda aega selle sekti toimimist jälginud, siis aktiivsete liikmete seas võib selgelt eristada mitut seltskonda:
1. Eestvedajad – kümme nime, tuntud soolapuhujat, kes pidevalt kommenteerivad, teemasid algatavad, õli tulle valavad. Päris mitu neist müüb midagi: koralliklubi, toidulisandid, Venemaalt toodud tabletid, ise valmistatud lahused, pulbrid jms “rahvameditsiin”, igasugu uhhuuteenused ja koolitused, siis veel klassikud TRS, MMS jne – “kirjuta sõnumitesse, saan aidata, viin kokku vms.”
2. Kirglikud huvilised – paarkümmend nime, kes viskuvad alati dzotile, sh haigete laste emad.
3. Pseudotolerandid – etendavad nn teise poole sõnumit, “ma ei ole vaktsiinivastane, aga…”
4. Vaimust vaevatud.
5. Huvilised, kes “uurivad” ja “saavad teadlikuks”.
Vaeva tasub näha nende viimaste pärast. Ülejäänud on valdavalt kapo ja maksuameti rida. Meelekindel ja tubli töö usalduse õõnestamisel meditsiini ja riigi vastu ei tugine ainuüksi isiklikel veendumustel ja/või põrutada saanud peal. Enamik neist seal sektis teenib sellega raha, paljudel neist on mingi umbluu müügi ettevõte, kes müüb mingit saasta, nagu korallivett, või kloorishapet, kristalle või jänesekäppasid.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kuulge, tehke endale üks asi lõplikult selgeks – medtöötajaid pole olemas enam aastast 1996!!!!!
On tervishoiutöötajad, kes jagunevad profiiliti, aga mingeid medtöötajaid pole olemas.
Tulge ometigi ükskord kaasaega.
Kui nii usinasti juba sotsiaalmeediat kasutate, siis tehke ka terminid selgeks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Õnneks see kogemus avas ikka ka ema silmad ja ta lasi kohe pärast terveks saamist lapsel ka kõik vaktsiinid ära teha.

Samas, kas keegi on kuulnud, et ema oleks sarnasel viisil oma lapse tapnud?

(paljudel neil tänapäeval ikka mõistusega- või üldse mehed on; vähestel)

Aga meelega tapmistest pole kuulda ju olnud.

Paar veganit vist on üritanud, aga need on samuti ebaõnnestunud tapmiskatsed vaid olnud.

Tervishoiutöötaja ei saa minna ajakirjandusse ja elu kaotanud või sandistatud lapse vanemate tegevuse/tegevusetuse kohta infot jagada. Vanemad ise ei lähe ammugi kuhugi kuulutama, et nad ise oma lapsele midagi sellist tegid. Näiteks see kahepoolse kopsupõletiku lugu – kui laps oleks kodus sellesse surnud, siis oleks ta “surnud kopsupõletikku”, mitte “surnud seetõttu, et ema lootis viimase hetkeni kummelitee ja heade mõtete peale”.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Nüüd on muidugi põhiline see, et koroonaviirus on ravimiameti laboris valmis tehtud ja seejärel ühiskonda lahti paisatud, ikka selleks, et ravimiamet saaks kasumit teenida.

Üks pärl selle teema kommentaaridest ka, kus räägitakse, et nemad ei ravi gripisümptomeid mitte ühegi ravimiga, tuleb ainult teed juua (ime, et keegi mms-i soovitanud veel pole) ja oodata. Üks siis kommenteeris seal all, et tema kasutab küll palaviku alandamiseks paratsetamooli. Ja siis kari ullikesi kommenteerisid vastu, et paratsetamool ei tee sind terveks, vaid see on kõik sinu peas kinni. Soovitati proovida ilma paratsetamooli võtmata, aga uskuda, et paratsetamool teeb sind terveks. WTF?!?!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Lapsi ravitakse kahtlaste ja teaduslikult kontrollimata ainetega nagu MMS, sipelgapuukoor jne.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Seal on minu meelest lausa ohtlikke inimesi koos. Ja grupi nimi on täiesti mööda. Ma läksin sinna lugema ootustega, seal on tõesti juttu ravimite kõrvalmõjudest, et inimesed nt, kes peavad pikalt mingit kroonilist haigust ravima arutavad, milline ravim on kõige paremini talutav jne jne. Aga seal pmst saad lolliks sõimatud, et üldse mingit rohtu võtad.
Erilisi pärle avaldab see vaktsiinivastaste ühingu proua, kes ka Pealtnägijas kunagi sõna võttis. Alatasa on vanemate anionüümsed lood, kus laps on väidetavalt saanud vaktsiinikahjustuse. Neid on lihtsalt piinlik lugeda, lükatakse tekst üles nii nagu torust tuleb, krt palu inimestel oma kirjavead ära parandada või paranda ise, kui oma organisatsiooni nimel avaldad. Kirjutavad lause sees November ja laps nõuab, et söök oleks pudru. Endil on eesmärgiks teavitada inimesi vaktsiinide ohtlikkusest. No kes seda tõsiselt võtma peaks, kui selliseid tekste toodetakse.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ilmselt film – Idiocracy – polegi niiväga film vaid hetkel tundub, et suurem osa rahvast liigubki selles filmis näidatud suunas….

Please wait...
Postitas:
Kägu

Lapsi ravitakse kahtlaste ja teaduslikult kontrollimata ainetega nagu MMS, sipelgapuukoor jne.

Sipelgapuukoort ja MMS-i ühte patta panna ei maksa. Sipelgapuu koor on looduslik AB. Looduslik nagu päranõied, kummel, kibuvitsamarjad etc.
Seda koort müüakse isegi apteegis
https://www.apotheka.ee/ecosh-pau-d-arco-sipelgapuu-koore-kapslid-n100-pmm0135991ee
Sellest grupist ei tea ma midagi ja arstivihkaja ei ole ning vaktsiinid on ka tehtud, aga taimedest natuke jagan ja kasutan neid ka ravimisel.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul on ka paar ravimivastast sõpra. Nende ühendav joon on, et olid nooruses kõvad peoinimesed. Alkohol, tubakas, narkootikumid – keerasid ise oma tevise sellise keemiaga perse, mida keegi lasnamäe köögis sünteesis. Tundub et ka ajud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma ei usu, et asjad on nii hullud.

Arstid kirjutavad nii palju ab-d välja, et varsti on pooltel lastel ravimite resistentsus.

UH tuleb siis käia, kui arst soovitab, kuid UH üle mõne korra küll teha ei ole vaja, kui ei ole just riskirasedust. Osa arste tõepoolest tahab teha liiga tihedasti, aga siis peaks rasedale rääkima, miks. Ilmselt on tegemist suhtlemisprobleemiga.

Mis jutt see on? Ma ei ole oma silmaga näinud arsti, kes tänapäeval antibiootikume kergekäeliselt välja kirjutaks. Mul on kõik kolm last olnud kõrvadega hädas – ikka mitu korda aastas. Iga kord arst enne ravimite väljakirjutamist tuvastas, kas on mädane bakteriaalne põletik või tekib valu tursest ja rõhu tõusust kõrvas. Turse alandamiseks pole teatavasti antibiootikume vaja. Ma peaaegu ei mäletagi, millal meie peres üldse keegi antibiootikume pidi sööma.

Nüüd sellest grupist. Ma ei saa sellest arstide vaenamisest aru. Teinekord kihvatab ja siis tahaks öelda, et kõik need arstivaenajad peaksidki ilma arstiabita elama, aga neil on lapsed ja lapsi ei saa nende vanemate idiootsuse eest karistada. Elame edasi.

Minu perearst kirjutab väga tihti välja. Üks näide: olin jaanuaris haige, kirjutas mingid antibiootikumid välja. Põletikunäit oli natuke kõrgem, muid teste ta ei teinud. Käskis nädal aega võtta. Ostsin rohud välja- lugesin infolehte/ googeldasin…ja no ei klappinud mitte gramm ka minu sümptomitega. Jätsin võtmata. Nädala pärast läksin uuesti arsti juurde, sest ei olnud paremaks läinud.Arst tegi lisauuringuid ja kirjutas uued antibiootikumid välja ja käskis eelmise kuuri pooleni jätta ja hakata uusi võtma. Ostsin uued rohud välja- lugesin infolehte/googeldasin (klappis sümtomitega)- ja hakkasin võtma ja sain terveks. Loomulikult on väike variant, et ka esimesed antibiootikumid oleks terveks mind teinu, aga ise ei usu seda eriti!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Seal on minu meelest lausa ohtlikke inimesi koos. Ja grupi nimi on täiesti mööda. Ma läksin sinna lugema ootustega, seal on tõesti juttu ravimite kõrvalmõjudest, et inimesed nt, kes peavad pikalt mingit kroonilist haigust ravima arutavad, milline ravim on kõige paremini talutav jne jne. Aga seal pmst saad lolliks sõimatud, et üldse mingit rohtu võtad.

Erilisi pärle avaldab see vaktsiinivastaste ühingu proua, kes ka Pealtnägijas kunagi sõna võttis. Alatasa on vanemate anionüümsed lood, kus laps on väidetavalt saanud vaktsiinikahjustuse. Neid on lihtsalt piinlik lugeda, lükatakse tekst üles nii nagu torust tuleb, krt palu inimestel oma kirjavead ära parandada või paranda ise, kui oma organisatsiooni nimel avaldad. Kirjutavad lause sees November ja laps nõuab, et söök oleks pudru. Endil on eesmärgiks teavitada inimesi vaktsiinide ohtlikkusest. No kes seda tõsiselt võtma peaks, kui selliseid tekste toodetakse.

Seal on ka palju vanemaid, kes oma nimedega esinevad. Videodes oma näoga esinevad jne.
Mind isiklikult sinu toodud näited kirjavigadest ei häiri, pigem häiriks kui keegi kirjutaks novemper ja sellised raskemad eksimised.

Aga üldiselt, tõde on kuskil vahepeal.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Arst tegi lisauuringuid ja kirjutas uued antibiootikumid välja ja käskis eelmise kuuri pooleni jätta ja hakata uusi võtma. Ostsin uued rohud välja- lugesin infolehte/googeldasin (klappis sümtomitega)- ja hakkasin võtma ja sain terveks. Loomulikult on väike variant, et ka esimesed antibiootikumid oleks terveks mind teinu, aga ise ei usu seda eriti!

Üsna suure tõenäosusega oleks need esimesed ab-d sind ka terveks teinud. Sa ise pikendasid oma haigust, sest ei hakanud õigel ajal ravima. Ravimite infolehel ei ole kunagi kirjas absoluutselt kõiki sümptomeid, mis esineda võivad, kõiki erandjuhtumeid jne. Ära järgmine kord googelda, saad varem terveks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Nii nõus! Enne oma lapse vaktsineerimist jõudsin ka uurimisega vaktsiinikahjustusega laste vanemate fb lehele. Esimene lugu, mille lahti võtsin, algas nii – ma ei mäleta, mis vaktsiin, see oli, aga see rikkus mu lapse elu?? Oma lapse elu rikkunud vaktsiini ikka mäletaks ju või siis uuriks enne oma loo avalikustamist välja, vaktsineerimine toimub ju konkreetse kava järgi. Keegi kirjeldas seal, kuidas ta laps sai vaktsiinidest autismi, aga ta ise ravis oma lapsel selle välja ja nüüd on laps ainult ATH diagnoosiga. Lisaks on lood kõik anonüümsed, kirjavigu täis, täiesti toimetamata. Ei ole ju tõsiseltvõetavad ja jätavad sellest ühendusest naeruväärse mulje. Kas keegi seda üldse kontrollib, kas need lood päriselt juhtunud on, kas sellised lapsed päriselt olemas on?

Vaktsiinidel, nagu absoluutselt kõikidel ravimitel on kõrvaltoimed. Küsimus on selles, kas hullem on mõne lapse vaktsiinikahjustus või maailmast juba kadunud haiguste tagasitulek ja selle tulemusel väga suure hulga inimeste, suures osas laste surm? Selline mulje jääb küll, et las surevad, vähemalt polnud atoopilise dermatiidiga.

Palju seostatakse haiguste kadumist hügieenitingimuste paranemisega. Leetrite vaktsiin loodi 1950ndatel ja vaktsineerimise alustamisele eelnenud aastal suri leetritesse maailmas mitusada tuhat inimest. Mis oluline hügieenitingimuste paranemine 50ndatel täpsemalt oli? Aga tegelikult on leetrid üldse süütu lastehaigus, sest keegi põdes lapsena ja ei surnudki ära.

Hiljuti lugesin ühte arvamust, kus keegi väitis, et tema sõprade täiesti terve laps suri päev pärast vaktsiini tegemist. Et kui palju te teate juhtumeid, kus täiesti terve laps niisama sureb. Vanemate jaoks on see muidugi traagiline ja ei tahaks, et keegi peaks sellist asja läbi elama, aga näiliselt tervete alla aastaste laste seletamatut surma nimetatakse imiku äkksurma sûndroomiks ja statistika järgi on Eestis selliseid juhtumeid aastas 4-5 tükki. Lisaks on täiesti terve suhteline mõiste, ma võin enda kohta samuti arvata, et olen täiesti terve, aga mulle pole hiljuti tehtud põhjalikku terviseuuringut ja mitmed rasked haigused kujunevad esialgu sümptomiteta.

Nii et jah, väga huvitav ja valikuline loogika on mõnel inimesel.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Arst tegi lisauuringuid ja kirjutas uued antibiootikumid välja ja käskis eelmise kuuri pooleni jätta ja hakata uusi võtma. Ostsin uued rohud välja- lugesin infolehte/googeldasin (klappis sümtomitega)- ja hakkasin võtma ja sain terveks. Loomulikult on väike variant, et ka esimesed antibiootikumid oleks terveks mind teinu, aga ise ei usu seda eriti!

Üsna suure tõenäosusega oleks need esimesed ab-d sind ka terveks teinud. Sa ise pikendasid oma haigust, sest ei hakanud õigel ajal ravima. Ravimite infolehel ei ole kunagi kirjas absoluutselt kõiki sümptomeid, mis esineda võivad, kõiki erandjuhtumeid jne. Ära järgmine kord googelda, saad varem terveks.

Kui sa lähed arsti juurde peavaluga ja arst kirjutab sulle kõhuvalu rohtu. Siis jah on väike võimalus, et need mõjuvad ka peavalule…aga enamasti siiski mitte eks! Usun, et arst sai ise ka sellest aru ja sellepärast käskis mul selle kuuri pooleni jätta (mis on ka täiesti vale ja see on antibiootikumite ravijuhises ka selgelt keelatud). Arstile ma ju õelda ei julgenud, et ma esimesi ei võtnud, tema seda ei teadnud.
Üldiselt on mul olnud sama arst 23.a ja selle aja sees on ta mulle kirjutanud väga palju kordi antibiootikume. Nendest 70% olen jätnud võtmata ja ise terveks saanud. Tavaliselt ostan rohu välja ja ootan mõned päevad- Kui haiguse sümptomid kaovad täielikult siis rohtu ei võta. Põhjuseks on just see, et arst kirjutab liialt kergekäeliselt neid välja. Ma olen lugenud ja uurinud antibiootikumite mõju kohta palju- usun, et antibiootikumid on võimas ravim- aga kui seda liiga tihi ja valesti tarvitada tekib antibiootikumiresistentsus ja tõsise haiguse korral nad enam ei mõjugi!!!!!

Ja googeldan ikka edasi. Googeldamine ei ole ju halb- tuleb lihtsalt vaadata, et milliseid lehti sa avad.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui sa lähed arsti juurde peavaluga ja arst kirjutab sulle kõhuvalu rohtu. Siis jah on väike võimalus, et need mõjuvad ka peavalule…aga enamasti siiski mitte eks! Usun, et arst sai ise ka sellest aru ja sellepärast käskis mul selle kuuri pooleni jätta (mis on ka täiesti vale ja see on antibiootikumite ravijuhises ka selgelt keelatud). Arstile ma ju õelda ei julgenud, et ma esimesi ei võtnud, tema seda ei teadnud.

Üldiselt on mul olnud sama arst 23.a ja selle aja sees on ta mulle kirjutanud väga palju kordi antibiootikume. Nendest 70% olen jätnud võtmata ja ise terveks saanud. Tavaliselt ostan rohu välja ja ootan mõned päevad- Kui haiguse sümptomid kaovad täielikult siis rohtu ei võta. Põhjuseks on just see, et arst kirjutab liialt kergekäeliselt neid välja. Ma olen lugenud ja uurinud antibiootikumite mõju kohta palju- usun, et antibiootikumid on võimas ravim- aga kui seda liiga tihi ja valesti tarvitada tekib antibiootikumiresistentsus ja tõsise haiguse korral nad enam ei mõjugi!!!!!

Ja googeldan ikka edasi. Googeldamine ei ole ju halb- tuleb lihtsalt vaadata, et milliseid lehti sa avad.

Kui sa nii sageli haige oled, siis äkki sul ongi vaja tõsiseid ravimeid, nagu antibiootikumid. Saaksid põletiku välja ravitud, ja oleksid edaspidi tervem. Pikalt põletikuga virelega ka hea mõte ei ole, see hakkab teistele organitele koormavalt mõjuma.
Või siis oled natuke hüpohondrik, et lähed arstile iga asjaga, mis kahe päevaga ise ka üle läheb – ja arst kirjutab antibiootikumid välja, sest ta ei saa aru mida tema käest ootad – kui ta ütleks et mine koju, see läheb üle – oleksid sama moodi pahane, et arst ei võta piisavalt tõsiselt.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Päriselt? Ma pole oma lastega muud kohanudki

Mul ka pole antiiootikumidega mingeid probleeme olnud. Ma usun mäletavat, et neljast kaks on oma elu jooksul minuga (ehk siis 18-20 aastat) saanud alla 3 korra antibootikume ja teised kaks 4-5 korda.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Hmm. Milleks sa üldse perearsti juurde lähed, kui Google teab rohkem, kui arst ise??

Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 70 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Ravimite kõrvaltoimete grupp fb-s