Esileht Ajaviite- ja muud jutud Ravimite kõrvaltoimete grupp fb-s

Näitan 10 postitust - vahemik 61 kuni 70 (kokku 70 )

Teema: Ravimite kõrvaltoimete grupp fb-s

Postitas:
Kägu

Lisaks on täiesti terve suhteline mõiste, ma võin enda kohta samuti arvata, et olen täiesti terve, aga mulle pole hiljuti tehtud põhjalikku terviseuuringut ja mitmed rasked haigused kujunevad esialgu sümptomiteta.

Kui on teada, et ainult täiesti tervele lapsele võib vaktsiini manustada, miks siis arstid selle asjaoluga ei arvesta? Just seda ju valimatule vaktsineerimisele ette heidetaksegi: keegi ei vaevugi enne vaktsineerimist uurima, kas laps on üldse täiesti terve. Arsti kohus peaks olema pädevalt diagnoosida ja õigeid tervisealaseid otsuseid teha, mitte lapsevanemate.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Aga tegelikult on leetrid üldse süütu lastehaigus, sest keegi põdes lapsena ja ei surnudki ära.

Mitte “ei surnudki ära”, vaid põeti ülikergete sümptomitega ja mitte “keegi”, vaid 80-ndatel tuhanded lapsed põdesid selle Eestis läbi. Sel ajal tehtud vaktsiin lihtsalt ei mõjunud ja praegu soovitatakse sel ajal vaktsineeritutele teha kordusvaktsiin, mis tuli turule 90-ndate alguses.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui on teada, et ainult täiesti tervele lapsele võib vaktsiini manustada, miks siis arstid selle asjaoluga ei arvesta? Just seda ju valimatule vaktsineerimisele ette heidetaksegi: keegi ei vaevugi enne vaktsineerimist uurima, kas laps on üldse täiesti terve. Arsti kohus peaks olema pädevalt diagnoosida ja õigeid tervisealaseid otsuseid teha, mitte lapsevanemate.

Arvestavad ikka, minu kogemused ütlevad seda. Väita, et “keegi ei vaevugi …” on ilmne ja ülekohtune liialdus.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Arvestavad ikka, minu kogemused ütlevad seda. Väita, et “keegi ei vaevugi …” on ilmne ja ülekohtune liialdus.

Pealtnäha täiesti terve lapse puhul? Kas tõesti? Et igaks juhuks tehakse kõikvõimalikud uuringud alati enne vaktsineerimist? Ja see pole liialdus?
Minu kogemus on, et pealtnäha terve laps saadetakse ilma pikema jututa süstla alla. Nagu ka eelneva näite puhul.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Lisaks on täiesti terve suhteline mõiste, ma võin enda kohta samuti arvata, et olen täiesti terve, aga mulle pole hiljuti tehtud põhjalikku terviseuuringut ja mitmed rasked haigused kujunevad esialgu sümptomiteta.

Kui mina olen oma lapsi vaktsineerimas käinud, siis arst on alati küsinud, kas laps on terve. Paar korda on ka juhtunud, et laps oli just haige – siis arst ei vaktsineerinud, vaid saatis koju tagasi. Pidin paar nädalat hiljem uuesti minema. Üks laps sündis enneaegsena – tema puhul tegi arst hoopis teistsuguse vaktsineerimiskava.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Mulle “meeldis” väga see jutt seal grupis, kuidas nakkushaiguseid tegelikult ei ole olemas, ehk siis inimene ise “manab” selle haiguse enda seest. Hämmastav, kui sarnaselt ja samaaegselt negatiivne võis ajalooliselt seega miljonite inimeste mõtlemine üle maailma olla katkuepideemiate ja Hispaania gripi leviku ajal.

Fantastiline piiratud mõtlemine, ehk siis kui MINA pole kogenud ega põdenud, siis seda pole olemas.

Andke kannatust.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Oh, jah.
Ja muudkui topitakse sinna pilti tüdrukust, kellele on õlavartesse, reitesse ja kõhtu torgatud hunnik süstlaid. Et see pidavat olema USA vaktsineerimiskavas ette nähtud süstide arv. Ja teised reageerivad nutvate ja üllatunud emotikonidega. Ja mitte kellelgi ei teki küsimust, miks on osa süstlaid torgatud kõhtu. Milline vaktsiin süstitakse kõhtu? Teate mõnda?
Tegelikult on tegemist pildiga, mis peaks illustreerima ühe kuu insuliinisüstide arvu 1. tüüpi diabeeti põdeva lapse puhul – et miks on lastele vaja kalleid insuliinipumpasid. Vaktsiinidega pole sellel pildil midagi pistmist. Aga propagandaks ja ajupesuks kõlbab ju kõik.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Pealtnäha täiesti terve lapse puhul? Kas tõesti? Et igaks juhuks tehakse kõikvõimalikud uuringud alati enne vaktsineerimist? Ja see pole liialdus?

Minu kogemus on, et pealtnäha terve laps saadetakse ilma pikema jututa süstla alla. Nagu ka eelneva näite puhul.

Nii huvi pärast – mis need kõikvõimalikud uuringud peaksid endas sisaldama? Ja mitut verevõtmist sealjuures te oleksite oma imiku puhul nõus sellisel juhul taluma? Vaktsiinitorgete arvu loetakse küll õudusega kokku.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kui mina olen oma lapsi vaktsineerimas käinud, siis arst on alati küsinud, kas laps on terve.

Minu tsiteeritu ju väitis, et pealtnäha terve ei pruugi üldse terve olla. Et terveks saab tunnistada last vaid peale põhjalikke uuringuid. Mis sellisest küsimisest siis kasu on?

Kägu 28.04 kl 11.54:
“Lisaks on täiesti terve suhteline mõiste, ma võin enda kohta samuti arvata, et olen täiesti terve, aga mulle pole hiljuti tehtud põhjalikku terviseuuringut ja mitmed rasked haigused kujunevad esialgu sümptomiteta.”

Please wait...
Postitas:
Kägu

Nii huvi pärast – mis need kõikvõimalikud uuringud peaksid endas sisaldama?

Küsi seda selle käo käest, keda esimesena tsiteerisin.

Please wait...
Näitan 10 postitust - vahemik 61 kuni 70 (kokku 70 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Ravimite kõrvaltoimete grupp fb-s