Esileht Ajaviite- ja muud jutud Ravimite kõrvaltoimete grupp fb-s

Näitan 24 postitust - vahemik 61 kuni 84 (kokku 84 )

Teema: Ravimite kõrvaltoimete grupp fb-s

Postitas:
Kägu

Lisaks on täiesti terve suhteline mõiste, ma võin enda kohta samuti arvata, et olen täiesti terve, aga mulle pole hiljuti tehtud põhjalikku terviseuuringut ja mitmed rasked haigused kujunevad esialgu sümptomiteta.

Kui on teada, et ainult täiesti tervele lapsele võib vaktsiini manustada, miks siis arstid selle asjaoluga ei arvesta? Just seda ju valimatule vaktsineerimisele ette heidetaksegi: keegi ei vaevugi enne vaktsineerimist uurima, kas laps on üldse täiesti terve. Arsti kohus peaks olema pädevalt diagnoosida ja õigeid tervisealaseid otsuseid teha, mitte lapsevanemate.

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Aga tegelikult on leetrid üldse süütu lastehaigus, sest keegi põdes lapsena ja ei surnudki ära.

Mitte “ei surnudki ära”, vaid põeti ülikergete sümptomitega ja mitte “keegi”, vaid 80-ndatel tuhanded lapsed põdesid selle Eestis läbi. Sel ajal tehtud vaktsiin lihtsalt ei mõjunud ja praegu soovitatakse sel ajal vaktsineeritutele teha kordusvaktsiin, mis tuli turule 90-ndate alguses.

+1
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui on teada, et ainult täiesti tervele lapsele võib vaktsiini manustada, miks siis arstid selle asjaoluga ei arvesta? Just seda ju valimatule vaktsineerimisele ette heidetaksegi: keegi ei vaevugi enne vaktsineerimist uurima, kas laps on üldse täiesti terve. Arsti kohus peaks olema pädevalt diagnoosida ja õigeid tervisealaseid otsuseid teha, mitte lapsevanemate.

Arvestavad ikka, minu kogemused ütlevad seda. Väita, et “keegi ei vaevugi …” on ilmne ja ülekohtune liialdus.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Arvestavad ikka, minu kogemused ütlevad seda. Väita, et “keegi ei vaevugi …” on ilmne ja ülekohtune liialdus.

Pealtnäha täiesti terve lapse puhul? Kas tõesti? Et igaks juhuks tehakse kõikvõimalikud uuringud alati enne vaktsineerimist? Ja see pole liialdus?
Minu kogemus on, et pealtnäha terve laps saadetakse ilma pikema jututa süstla alla. Nagu ka eelneva näite puhul.

0
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Lisaks on täiesti terve suhteline mõiste, ma võin enda kohta samuti arvata, et olen täiesti terve, aga mulle pole hiljuti tehtud põhjalikku terviseuuringut ja mitmed rasked haigused kujunevad esialgu sümptomiteta.

Kui mina olen oma lapsi vaktsineerimas käinud, siis arst on alati küsinud, kas laps on terve. Paar korda on ka juhtunud, et laps oli just haige – siis arst ei vaktsineerinud, vaid saatis koju tagasi. Pidin paar nädalat hiljem uuesti minema. Üks laps sündis enneaegsena – tema puhul tegi arst hoopis teistsuguse vaktsineerimiskava.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Mulle “meeldis” väga see jutt seal grupis, kuidas nakkushaiguseid tegelikult ei ole olemas, ehk siis inimene ise “manab” selle haiguse enda seest. Hämmastav, kui sarnaselt ja samaaegselt negatiivne võis ajalooliselt seega miljonite inimeste mõtlemine üle maailma olla katkuepideemiate ja Hispaania gripi leviku ajal.

Fantastiline piiratud mõtlemine, ehk siis kui MINA pole kogenud ega põdenud, siis seda pole olemas.

Andke kannatust.

+6
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Oh, jah.
Ja muudkui topitakse sinna pilti tüdrukust, kellele on õlavartesse, reitesse ja kõhtu torgatud hunnik süstlaid. Et see pidavat olema USA vaktsineerimiskavas ette nähtud süstide arv. Ja teised reageerivad nutvate ja üllatunud emotikonidega. Ja mitte kellelgi ei teki küsimust, miks on osa süstlaid torgatud kõhtu. Milline vaktsiin süstitakse kõhtu? Teate mõnda?
Tegelikult on tegemist pildiga, mis peaks illustreerima ühe kuu insuliinisüstide arvu 1. tüüpi diabeeti põdeva lapse puhul – et miks on lastele vaja kalleid insuliinipumpasid. Vaktsiinidega pole sellel pildil midagi pistmist. Aga propagandaks ja ajupesuks kõlbab ju kõik.

+5
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Pealtnäha täiesti terve lapse puhul? Kas tõesti? Et igaks juhuks tehakse kõikvõimalikud uuringud alati enne vaktsineerimist? Ja see pole liialdus?

Minu kogemus on, et pealtnäha terve laps saadetakse ilma pikema jututa süstla alla. Nagu ka eelneva näite puhul.

Nii huvi pärast – mis need kõikvõimalikud uuringud peaksid endas sisaldama? Ja mitut verevõtmist sealjuures te oleksite oma imiku puhul nõus sellisel juhul taluma? Vaktsiinitorgete arvu loetakse küll õudusega kokku.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Kui mina olen oma lapsi vaktsineerimas käinud, siis arst on alati küsinud, kas laps on terve.

Minu tsiteeritu ju väitis, et pealtnäha terve ei pruugi üldse terve olla. Et terveks saab tunnistada last vaid peale põhjalikke uuringuid. Mis sellisest küsimisest siis kasu on?

Kägu 28.04 kl 11.54:
“Lisaks on täiesti terve suhteline mõiste, ma võin enda kohta samuti arvata, et olen täiesti terve, aga mulle pole hiljuti tehtud põhjalikku terviseuuringut ja mitmed rasked haigused kujunevad esialgu sümptomiteta.”

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Nii huvi pärast – mis need kõikvõimalikud uuringud peaksid endas sisaldama?

Küsi seda selle käo käest, keda esimesena tsiteerisin.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Praegu seal üks ähvardab poemüüja kohtusse kaevata, kuna too palus tal enne poodi sisenemist käed ära desinfitseerida, et mustade kätega poes müügiolevaid kaupu ei katsuks.

+4
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Praegu seal üks ähvardab poemüüja kohtusse kaevata, kuna too palus tal enne poodi sisenemist käed ära desinfitseerida, et mustade kätega poes müügiolevaid kaupu ei katsuks.

See on tase! 🙄

+2
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Meile meeldib ette kujutada, et need, kes kusagil FB grupis või anonüümses netifoorumis mingeid metsapoole nõuandeid või soovitusi jagavad, on mingisugune eriline inimgrupp, kes mahub üldnimetuse alla “lapsevanemad”, “tibuemmed”, “lumehelbekestest vanemad” vms. Meile meeldib ette kujutada, et selliste nimedega tituleeritud inimestel on põhiharidus, nad ei tööta kuskil, nad ainult istuvad lapsega kodus arvuti taga ja genereerivad lollusi.

Kuid tegelikult ka needsamad postituste tegijad töötavad kuskil ja võivad meile ette sattuda spetsialisti rollis. Ka kõrgharitud spetsialistid võivad olla lapsevanemad ja vastupidi. Olen ise kohanud selliste seas päris palju vaktsiinivastaseid ja nii mõnigi neist soovitab mu vähihaigel lähedasel jätta arsti juurde minemata ja juua peedimahla. Miks on mõned neist kaotanud usu meditsiini – see on omaette teema.

Kuid tahan öelda, et millegipärast üritatakse kangesti mõelda, et lapsevanemad on lollid ja oma lastele alati ohtlikud, aga need inimesed, kes kusagil ametikohal töötavad, on targad, objektiivsed ja igal juhul selle (võõra) lapse parimate huvide eest väljas. Tegelikult ei muuda see, kui lapse ema tõmbab ametirüü selga, teda mitte kuidagi paremaks ega targemaks, vaid ta jääb ikka samaks inimeseks. Seega mina ei karda neid FB grupis seletavaid tibuemmesid, vaid ma kardan, kui seesama tegelane oma väikese ajumahuga mulle näiteks kusagil asutuses vastu satub ja õpetama hakkab.

+7
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Seega mina ei karda neid FB grupis seletavaid tibuemmesid, vaid ma kardan, kui seesama tegelane oma väikese ajumahuga mulle näiteks kusagil asutuses vastu satub ja õpetama hakkab.

Sama siin. Õõvastav, kui palju on sellised selge kirjakeele ja veenva jutuga tegelasi, kes viltuste teadmiste taustal suudavad palju halba korda saata, sest tekitavad endale innukate jüngrite armee, kes iga nende sõna kui puhast kulda jagavad.

+4
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Imeline leid täna FB-st. Tegu pole minu poolt loodud tekstiga, puid mulle mõtet alla pole panna!

Covid 19 test on ohtlik proov !! See teave pärineb arstidelt! Juurdepääs ajule on läbi nina! Testil on ka teine ​​eesmärk kui see, mida testi pooldajad ütlevad! Testriba sisestamine sügavale ninakäiku põhjustab hematoentsefaalbarjääri kahjustusi ja võib kahjustada ka endokriinseid näärmeid (nt hüpofüüsi). Sellepärast teeb testimine nii palju haiget! Selle sügava testi eesmärk on murda barjäär ja luua sissepääs ajusse iga nakkuse jaoks. Suu ja nina maski kandmisel kogutakse bakterid ja CO2 maski ning transporditakse ninakanali kaudu ajju. Barjääri ülesanne on kaitsta aju neurotoksiinide, raskmetallide, bakterite ja muude toksiinide eest. Kui endokriinsed näärmed on kahjustatud, võivad tekkida sellised sümptomid nagu lihasnõrkus, vereringehäired, nägemishäired jne. Seda teksti ei saa piisavalt sageli jagada – sellel füüsilisel sekkumisel puudub õiguslik alus ja see on füüsilise puutumatuse massiline rikkumine!

😅

+2
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui nüüd varsti süljetestile üle minnakse, mis siis uueks vabanduseks saab. Mu fantaasia ei küündi nii kaugele.

+4
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Imeline leid täna FB-st. Tegu pole minu poolt loodud tekstiga, puid mulle mõtet alla pole panna!

Covid 19 test on ohtlik proov !! See teave pärineb arstidelt! Juurdepääs ajule on läbi nina! Testil on ka teine ​​eesmärk kui see, mida testi pooldajad ütlevad! Testriba sisestamine sügavale ninakäiku põhjustab hematoentsefaalbarjääri kahjustusi ja võib kahjustada ka endokriinseid näärmeid (nt hüpofüüsi). Sellepärast teeb testimine nii palju haiget! Selle sügava testi eesmärk on murda barjäär ja luua sissepääs ajusse iga nakkuse jaoks. Suu ja nina maski kandmisel kogutakse bakterid ja CO2 maski ning transporditakse ninakanali kaudu ajju. Barjääri ülesanne on kaitsta aju neurotoksiinide, raskmetallide, bakterite ja muude toksiinide eest. Kui endokriinsed näärmed on kahjustatud, võivad tekkida sellised sümptomid nagu lihasnõrkus, vereringehäired, nägemishäired jne. Seda teksti ei saa piisavalt sageli jagada – sellel füüsilisel sekkumisel puudub õiguslik alus ja see on füüsilise puutumatuse massiline rikkumine!

😅

Kui sa nüüd seda seal edasi loeks, siis saad ju ise ka aru et lihtsalt valetad praegu. See teks pandi sinna, et küsida arvamust. Keegi ei nõustu ju sellega.

+1
-7
Please wait...

Postitas:
Kägu

Väga hoolega ju nõustuvad ja hoiatavad, et keegi ei teeks seda testi. Räägivad veel hirmulugusid lisaks juurde ka.

+6
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Väga hoolega ju nõustuvad ja hoiatavad, et keegi ei teeks seda testi. Räägivad veel hirmulugusid lisaks juurde ka.

Õige ongi, et keelduvad testidest. Kui keegi ei testiks, siis olekski see “pandeemia” läbi.

+1
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Meile meeldib ette kujutada, et need, kes kusagil FB grupis või anonüümses netifoorumis mingeid metsapoole nõuandeid või soovitusi jagavad, on mingisugune eriline inimgrupp, kes mahub üldnimetuse alla “lapsevanemad”, “tibuemmed”, “lumehelbekestest vanemad” vms. Meile meeldib ette kujutada, et selliste nimedega tituleeritud inimestel on põhiharidus, nad ei tööta kuskil, nad ainult istuvad lapsega kodus arvuti taga ja genereerivad lollusi.

Kuid tegelikult ka needsamad postituste tegijad töötavad kuskil ja võivad meile ette sattuda spetsialisti rollis. Ka kõrgharitud spetsialistid võivad olla lapsevanemad ja vastupidi. Olen ise kohanud selliste seas päris palju vaktsiinivastaseid ja nii mõnigi neist soovitab mu vähihaigel lähedasel jätta arsti juurde minemata ja juua peedimahla. Miks on mõned neist kaotanud usu meditsiini – see on omaette teema.

Kuid tahan öelda, et millegipärast üritatakse kangesti mõelda, et lapsevanemad on lollid ja oma lastele alati ohtlikud, aga need inimesed, kes kusagil ametikohal töötavad, on targad, objektiivsed ja igal juhul selle (võõra) lapse parimate huvide eest väljas. Tegelikult ei muuda see, kui lapse ema tõmbab ametirüü selga, teda mitte kuidagi paremaks ega targemaks, vaid ta jääb ikka samaks inimeseks. Seega mina ei karda neid FB grupis seletavaid tibuemmesid, vaid ma kardan, kui seesama tegelane oma väikese ajumahuga mulle näiteks kusagil asutuses vastu satub ja õpetama hakkab.

See on huvitav nähtus jaa. Mu parimal sõbrannal on mees selline, kes on väga palju erinevaid terviseteemasid uurinud, sh vaktsiinide kohta, väidetavalt loeb teadusartikleid ja teaduslikke raamatuid. On kõrgharidusega, mu sõbranna samuti. Ja ikka ma kuulen neilt seda, et kahtlevad vaktsiinide tegemises, sest ei tahaks oma lapsele autismi põhjustada. Kui ta nii palju neid teadusartikleid on lugenud, siis ta võiks ju teada, et vaktsiinide ja autismi vahel pole seost leitud. Isegi autistid ise ütlevad, et seost pole (oma ühingute kodulehel või fb-s, olen näinud nii USA kui Eesti lehtedel).

Nemad ei ole küll vaktsiinivastaste mõtete avalikud levitajad, muidu on nad väga mõistlikud haritud inimesed, aga vaktsiinide ja 5G teemasid ausalt öeldes pigem väldin nendega suheldes.

+4
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mu parimal sõbrannal on mees selline, kes on väga palju erinevaid terviseteemasid uurinud, sh vaktsiinide kohta, väidetavalt loeb teadusartikleid ja teaduslikke raamatuid. On kõrgharidusega, mu sõbranna samuti. Ja ikka ma kuulen neilt seda, et kahtlevad vaktsiinide tegemises, sest ei tahaks oma lapsele autismi põhjustada. Kui ta nii palju neid teadusartikleid on lugenud, siis ta võiks ju teada, et vaktsiinide ja autismi vahel pole seost leitud.

Me siis nüüd vähemalt teame, et vaktsiinid on toredad, samuti 5g ja ravimitel pole kõrvalmõjusid.

+1
-7
Please wait...

Postitas:
Kägu

Õige ongi, et keelduvad testidest. Kui keegi ei testiks, siis olekski see “pandeemia” läbi.

See loogika on sama hea nagu sel tüübil, kes Lasnamäe kanalis 200ga kihutas ja väitis õigustuseks, et “aga ta ise ju keeras mulle ette”.

+4
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Pull grupp ikka. Praegu käib elav arutelu teemal koroonatest ja sünnitus. Üks küsib seal, et mida teha, et testist pääseda. Kari ullikesi soovitab kodus ära sünnitada nii, et arstid ei teaks. Ja teemaalgataja kaalub seda.. Masendav. See grupp tuleks kinni panna, need vastased on ju lausa ohtlikud.

+4
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma ei usu, et asjad on nii hullud.

Arstid kirjutavad nii palju ab-d välja, et varsti on pooltel lastel ravimite resistentsus.

UH tuleb siis käia, kui arst soovitab, kuid UH üle mõne korra küll teha ei ole vaja, kui ei ole just riskirasedust. Osa arste tõepoolest tahab teha liiga tihedasti, aga siis peaks rasedale rääkima, miks. Ilmselt on tegemist suhtlemisprobleemiga.

Mis jutt see on? Ma ei ole oma silmaga näinud arsti, kes tänapäeval antibiootikume kergekäeliselt välja kirjutaks. Mul on kõik kolm last olnud kõrvadega hädas – ikka mitu korda aastas. Iga kord arst enne ravimite väljakirjutamist tuvastas, kas on mädane bakteriaalne põletik või tekib valu tursest ja rõhu tõusust kõrvas. Turse alandamiseks pole teatavasti antibiootikume vaja. Ma peaaegu ei mäletagi, millal meie peres üldse keegi antibiootikume pidi sööma.

Nüüd sellest grupist. Ma ei saa sellest arstide vaenamisest aru. Teinekord kihvatab ja siis tahaks öelda, et kõik need arstivaenajad peaksidki ilma arstiabita elama, aga neil on lapsed ja lapsi ei saa nende vanemate idiootsuse eest karistada. Elame edasi.

Minu perearst on üks nendest, kes AB-d iga asja peale välja kirjutab. Kui ma noorem olin, siis mu ema alati ostis need välja, hiljem ma ise ka. Mul pole aimugi palju ma AB-si kokku tarvitanud olen, uskudes, et see on ainus ravi. Ükskord oli mul nii, et ta kirjutas mulle köhapärast AB välja, ma rõõmsalt võtsin, siis pea kohe peale kuuri lõi mul välja soolistikupõletik, mille peale ta kohe uue AB välja kirjutas. Jah, ma olin äärmiselt rumal sel hetkel ja usaldasin teda. Peale mida mu soolestik läks veel hullemaks, nii, et mul ägenes see nii hulluks, et mitte mingi toit mul sees ebam ei püsinud ja lõpetasin haiglas. Pärast seda oma immuunsust korda saada oli meeletult raske. Esmane abi ei ole meil eriti hea, seda on öelnud ka arstid. Miks? Sest arstid haiglates õpivad koguaeg juurde, loevad erinevaid teadusuuringuod, aga perearst võib 20 aastat rahulikult oma vanade teadmistega edasi ravida. Muidugi ei ole kõik perearstid sellised, aga perearstide tase on ikka mega erinev.
Mina olen nüüdseks oma teadmistega jõudnud sinna maale, et kui mul päriselt on midagi suurt viga, siis perearstilt võtan ainult saatekirja erialaarsti juurde.
Kõige lihtsam on endale selgeks teha, mis asjad toetavad sinu keha ja organismi kõige rohkem, et välistada haigeks jäämist.
Kui ma lapse saan, siis koomulikult ma vahetan oma perearsti välja, aga hetkel pole ma vajadust näinud sellega tegelemiseks.

+2
0
Please wait...

Näitan 24 postitust - vahemik 61 kuni 84 (kokku 84 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Ravimite kõrvaltoimete grupp fb-s