Esileht Ilu ja tervis Ravitseja juurde,pahaloomulise kasvajaga,Mida arvate?

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Ravitseja juurde,pahaloomulise kasvajaga,Mida arvate?

Postitas:

Mul tuttaval siis kaugele arenenud pahaloomuline kasvaja.Kas on kellegil kogemusi ravitsejatega?Ja kas on aidanud või mitte?
Ette tänades,K.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Isiklikke kogemusi ei ole. Aga minuni jõudnud info teiste abivajajate kohta on küll ühene – ravitsejate peale ei tasu lootma jääda. Las ravivad ikkagi arstid ja võib ju käia kuskilt hingejõudu juurde saamas, aga ravi ei tohi hooletusse jätta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eks see üks enesetapu mooduseid on.
Kui ikka eluisu on, siis tuleks ikka arstide juurde minna. Posijad on tervetele.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Õige ravitseja saadab sellise haige arstile.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.01 19:56; 21.01 17:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kindel ei. tuttav ravitseja ütles – et nemad ei tohi ravida, sest nende energia võib panna vähi vohama.
näiteks on raamat Vähk ei tähenda surma – seal on mitu ravivõtet ning soovitusi. Tean naist, kes sai vähist võitu tänu sellele, et hakkas jooma toormahlu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]kindel ei. tuttav ravitseja ütles – et nemad ei tohi ravida, sest nende energia võib panna vähi vohama.
näiteks on raamat Vähk ei tähenda surma – seal on mitu ravivõtet ning soovitusi. Tean naist, kes sai vähist võitu tänu sellele, et hakkas jooma toormahlu. [/tsitaat]

Kas panete ikka tähele, et teemaalgataja räägib viimase staadiumi vähist!? Et mahla joomisega saab seda ravida?
Mina küsiks seda raviarstilt. Tundub, et kui ravi erilist enam ei ole, jäänud ainult palliatiivne, on kindlasti hea ravitseja abiks – tasakaalustab vähemalt närvisüsteemi. Tuleb ka jälgida seda külge, et hea ravitseja ei küsi minejalt megasummasid. Heade ravitsejate kliendid ei saa iial otsa ja prioriteediks on ravimine mitte rikastumine.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ei. see ei ole haigus, millega posijate juures mängida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Kas panete ikka tähele, et teemaalgataja räägib viimase staadiumi vähist!? Et mahla joomisega saab seda ravida?
Mina küsiks seda raviarstilt. Tundub, et kui ravi erilist enam ei ole, jäänud ainult palliatiivne, on kindlasti hea ravitseja abiks – tasakaalustab vähemalt närvisüsteemi. Tuleb ka jälgida seda külge, et hea ravitseja ei küsi minejalt megasummasid. Heade ravitsejate kliendid ei saa iial otsa ja prioriteediks on ravimine mitte rikastumine.[/tsitaat]
Kui mul oleks asi nii kaugel, et ravi enam ei aita, siis ma ikkagi ei pöörduks ravijate poole. On valuravi, on rahustid. Ma püüaks lähedastele võimalikult vähese kulu ja tülita surra. Ei ole vaja mind ravijate juurde viia. Tavaliselt vähihaigetel on aega end lõplikuks minekuks ette valmistada. Jääjatel on raskem.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.01 19:56; 21.01 17:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mul tuttaval siis kaugele arenenud pahaloomuline kasvaja.Kas on kellegil kogemusi ravitsejatega?Ja kas on aidanud või mitte?
Ette tänades,K.[/tsitaat]
MÕttetu jura on see ning siis eriti.
Ei soovita.
Pigem uurida võimalusi nn hõbetunni meetodi juurutamise peale.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina julgen soovitada mõnda evangeelset kogudust, kus palvetatakse haigete eest. Olen saanud ise koguduse keskele minnes terveks nii ihu(epilepsia) hinge kui ka vaimu poolest. Soovin tervenemist sinu tuttavale ja usun kindlasti et see on võimalik ka viimases staadiumis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Ilu ja tervis Ravitseja juurde,pahaloomulise kasvajaga,Mida arvate?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.