Esileht Ilu ja tervis Ravitseja Volli

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Ravitseja Volli

Postitas:
Kägu

Tere! Tervisemure on kestnud üle 3a, meditsiinist abi pole saanud, valud kestavad.Igasuguseid ravitsejaid, tegijaid, tundjaid, tajujaid ka omajagu kohatud- asjata, valud kestavad. Siit küsimus: kas keegi on ravitseja Volli juures käinud ja abi saanud? Missuguste hädadega ja palju on tasu?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Viisin kunagi vanaema ta juurde-väga nilbe tüüp tundus. Muidugi vanaema abi ei saanud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ei saanud abi. Kallis.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mine mine, lollidelt tulebki raha ära võtta.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Aastaid kestvad valud, mille põhjust ei ole keegi leidnud ja mis ei ole selle aja jooksul ühekski diagnoositavaks/formuleeritavaks haiguseks kujunenud, asuvad kahe kõrva vahel. Ebapopulaarne vastus siin, aga mis parata.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma üldse ei imesta et rahvas jookseb ravitsejate vahet. Ma vaatasin huviga e-tervise portaalist, mis sinna kirja pandud. See info mis sealt avanes, jahmatas ja ehmatas ja tekkis küsimus, kas selliste valeandmete järgi arstid teevadki oma tööd? Ühes kohas oli mu perekonnanimest vaid pool kirja pandud (ntx kui oled Kusti Kükametsa, siis kirja pannakse Kusti Küka), teises kohas oli meiliaadress vigane (kuigi arstiga olen meili teel suhelnud), kolmandas kohas oli märgitud, nagu oleks mul kurgumandlid eemaldatud (pole tõsi! ei ole kunagi lasknud sellist oppi teha!), neljandas kohas märgitud, nagu oleks arst mul kopse kuulanud ja kirja pandud ka tulemus (pole tõsi, ei kuulanud!)), neljandas kohas oli töökoht määramata, kuid ametiks pandud…lapsehoidja (???, pole kunagi sellist ametit pidanudki! haiguslehel on ju seal kirjas töökoht ja amet! või on kellegagi segamini aetud?) Viiendas kohas oli õe poolt kirja pandud, et vastab küsimustele adekvaatselt, sõnaline kontakt orienteeritud, kuid kohe selle järgi oli kirjutatud: “lalin,vadin”.(??) Kui veel uurida sealt lisaks, siis leiab kindlasti veelgi omapärast infot.
Ja niiviisi tegutseb e-tervise portaal, mis on antud arstidele hallata??

Siit moraal – katsuge kõik teha oma tervise heaks nii palju kui võimalik, et te arstide küüsi ei langeks. Võibolla mõni lisab sinna veel juurde, et koos “kurgumandlitega” (mis mul peaks siiani alles olema) lõigati ka pea otsast. Eks tõesta siis, et sa pole kaamel..

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

0-1

Ei ole mõtet miinustada. Ma uurin, mis sealt veel “imelist” leidub ja siis võiks teha üleüldise rahvaarutelu, kas sellist mõttetut portaali üldse vaja ongi. Või kui ongi vaja, siis olgu juba portaal, kus andmed on õiged, mitte “välja imetud”, ja et sellest portaalist ka mingit kasu oleks.
*
Juurde uuritud: huvitas ka ühe arsti jutt, kelle juurde ma ei soovi kunagi tagasi minna. Vastuvõtul mina kui patsient teda absoluutselt ei huvitanud, pidin vaikides pealt vaatama, kuidas ta üle 10 min vaid toksis midagi arvutisse. Nüüd siis loen, nagu oleks ta mind nii läbi kuulanud/uurinud/kombanud, et tema arvates isegi mu kõht oli pehme ja valutu. Ühel teisel arstil aga oli 2 plaanilist visiiti juurde kirjutatud, kus ma ju polegi käinud. Okei, ühest korrast saan aru – astusin sealt kabinetist mööda ja ulatasin väljuvale õele lilled. Kui see neil plaanilise visiidina kirja läks, mingu siis pealegi.:)
Ühe epikriisi aken vaatab vastu pühapäevase sisestuse kuupäevaga ja sisuks on 4 kuud vanad asjad. Ilmselt siis tagantjärgi patsiendiportaali sisestatud ja seda tehti pühapäeval?
Ausalt öelda, esitagu neid arveid Haigekassale milliseid tahavad, kuid arstivisiidi käigu sisu peaks ikka tõepärane olema nii nagu ta oli. Ei saa võtta tõena kirjutatut, kui ntx kopse polegi kuulatud, kuid kirja on pandud “kopsude kuulatusleid: parem kops xxxx, vasak kops xxxx”.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Esileht Ilu ja tervis Ravitseja Volli