Esileht Ilu ja tervis Reduksin – kas juba saab?

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 67 )

Teema: Reduksin – kas juba saab?

Postitas:
Kägu

See ravim on ju oma toimemehhanismi poolest väga sarnane legaalselt täiesti saadavale ravimile. Näiteks bupropion (on olemas lühitoimeline või aeglaselt vabanev) – zyban või wellbutrin, voxra. Sisuliselt on tegu antidepressandiga, mille kõrvalnähuks on isu vähenemine ja aktiivsuse tõus. Sama toimeaine on ka ametlikult kaalulangetuse jaoks mõeldud ravimis-mysimba. Selles viimases on tõsi ka naltreksoon, mida siiani on kasutatud alkoholismi raviks. Kõigil nimetatud ravimitel on hoiatus pulsi ja vererõhku tõstva kõrvaltoime kohta, aga kui muidu tervis korras, siis võib-olla raviarst mõtleb midagi “legaalset” välja.
Olen ka nö paks KMI on 27 ja mõistan, et ülesöömine on peamiselt tihti “peahaigus” ja sellega peab igapäevaselt võitlema. Ravimeid olen proovinud-isu küll kaob, aga magada üldse ei saa, nii et katsun ikka vanakooli meetoditega hakkama saada.

+2
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

See ravim on ju oma toimemehhanismi poolest väga sarnane legaalselt täiesti saadavale ravimile. Näiteks bupropion (on olemas lühitoimeline või aeglaselt vabanev) – zyban või wellbutrin, voxra. Sisuliselt on tegu antidepressandiga, mille kõrvalnähuks on isu vähenemine ja aktiivsuse tõus. Sama toimeaine on ka ametlikult kaalulangetuse jaoks mõeldud ravimis-mysimba. Selles viimases on tõsi ka naltreksoon, mida siiani on kasutatud alkoholismi raviks. Kõigil nimetatud ravimitel on hoiatus pulssi ja vererõhku tõstva kõrvaltoime kohta, aga kui muidu tervis korras, siis võib-olla raviarst mõtleb midagi “legaalset” välja.

Olen ka nö paks KMI on 27 ja mõistan, et ülesöömine on peamiselt tihti “peahaigus” ja sellega peab igapäevaselt võitlema. Ravimeid olen proovinud-isu küll kaob, aga magada üldse ei saa, nii et katsun ikka vanakooli meetoditega hakkama saada.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Concerta võib vist ka sellesama alla liigitada? Eestis täiesti legaalne ravim, mida kasutatakse valdavalt laste peal.

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Concerta võib vist ka sellesama alla liigitada? Eestis täiesti legaalne ravim, mida kasutatakse valdavalt laste peal.

Noh, see läheb juba narkootiliste preparaatide alla ja ainult eriala arstid (psühhiaatrid) võivad välja kirjutada ADHD raviks. Amfetamiini derivaati ilmselt keegi kaalulangetamiseks välja ei kirjuta, kuigi jah isu võtab nulli küll.

+4
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui sul depressiooni ei ole ja antidepressante hakkad kaalulangetuse eesmärgil sööma, siis ilmselt võid oma psüühika üsna pekki keerata.

+3
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Tere.
Mina tean kust saab ravimit.
Heade soovidega!🙂

0
-5
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Et ikka riskitakse kriminaalkaristuse saamisega, et neid keelatud ravimeid sisse tuuakse.

Tere.

Mina tean kust saab ravimit.

Heade soovidega!🙂

Tahad vangi minna või? Või pakud teenet, et sissetoodud lubamatute ravimiste turustamiseks?
https://tervis.elu24.ee/3780425/reisilt-ravimite-kaasatoomine-voib-viia-pikaks-ajaks-vanglasse

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Kas siis tõesti on nii raske end kätte võtta ja teha otsus hakata oma tervise nimel vaeva nägema. See on ülekaaluliste inimeste põhivabandus, et mitte kuidagi ei saa kaalus alla, olin ise ka kunagi selline aga sain aru, et mingit kiirteed saleduseni ei ole olemas. Olin 30 kilo ülekaalus, kui hakkasin käima iga päev pikematel jalutuskäikudel, koju tulin siis nutsin patja, sest liigesed olid nii valusad ülekaalust aga järgmine päev läksin jälle, iga ilmaga kui kaalu juba langes sain hakata jooksmas käima ja sealt edasi tekkis huvi ka teistsuguste spordialade vastu, sest no koguaeg ainult jooksmas käia ka igav ju. Toidulaua tegin korda, hakkasin jälgima, mida ja kui palju ma söön, võtsin aastaga alla 30 kilo, seega võin julgelt väita, et ei pea paika see vabandus “ma ei võta mitte kuidagi alla”, mitte keegi ei sünni ülekaalulisena. Enamasti on inimestel lihtsalt väga valed toitumisharjumused ja väga vähene liikumine ega sellega maagiliselt tervislikus kaalus ei püsigi. Väga haruldane on juhus, kui ülekaalu tekitab mingi tervislik seisund või haigus ja kindlasti on võimalik midagi ka siis ette võtta. Lõpetage vabanduste otsimine ja hakake end ometi armastama, sest seda ei saa keegi teine teie eest teha.

+3
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Olen ka Reduksiniga 20kg alla saanud ja ostsin just juurde 3 kuu varu. Ainuke vahend, mis aitab ka. Miinus on raske kättesaadavus.

+2
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Olen ka Reduksiniga 20kg alla saanud ja ostsin just juurde 3 kuu varu. Ainuke vahend, mis aitab ka. Miinus on raske kättesaadavus.

Palju veel alla võtta tarvis ja kui palju eeldatavalt 3 kuuga kaal langeb?

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Teemaalgatusest võin arusaada, et Reduksini tarvitamine on nagu nõiaring – kui jätad ära, hakkab kaal tõusma? Ehk siis pead pidevalt endale sissevõtma tugevate kõrvaltoimetega ravimist.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Kust sa seda hankisid, ma ei suuda kusagilt leida müüjat… Oleksin tänulik vihje eest

+1
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tõstan teemat – kas keegi teab kust saab või kes toob?

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ega sa ei taha mingit vihjet-kontakti jagada, kust kaudu saaks?

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ega sa ei taha mingit vihjet-kontakti jagada, kust kaudu saaks?

Sinust 2 postitust üleval pool on kontakt kust olen ostnud.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kirjuta mulle kadiraidsalu@gmail.com

See oled sina v?

https://buduaar.ee/Foorum/User/profile/159912

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

See oled sina v?

https://buduaar.ee/Foorum/User/profile/159912

Perekonnanimi on tal nüüd Salla ja raha laseb kanda tütre arvele.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ei ole ainuke vahend. Trenn, vähem söömine  (koguseliselt), kräpi söömata jätmine ja alkohol nulli aitab ilmselt ikka ka absoluutselt igaühel.

+8
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Aga mis te Mysimbast arvate? Kas on aidanud? Ühe teema siit leidsin, aga seal oli mingi hull teema ära kaaperdanud ja sõimas pakse. Tegelikku kogemust nagu ei saanudki teada.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Aga mis te Mysimbast arvate? Kas on aidanud? Ühe teema siit leidsin, aga seal oli mingi hull teema ära kaaperdanud ja sõimas pakse. Tegelikku kogemust nagu ei saanudki teada.

Mina algatasin tolle teema. Võtsin vist veidi üle kuu aja, täpselt ei mäleta. Pulsi viskas lakke, unehäired, nävilisus, pidev janu. Samas söögiisu tõmbas korralikult alla. Midagi kaotasin küll, aga ilmselt mitte nii palju, et oleksin kõrvalmõjudega leppinud. Asi oli ka selles, et mul tulid samal ajal naljakad peavalud – nagu valusähvatused, kui kirvega oleks lagipähe lajatatud, ikka kümneid kordi päevas. Kartsin, et tõsine kõrvalmõju, kuigi võis olla ka külmetus (mingi närvipõletik vms).

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina algatasin tolle teema. Võtsin vist veidi üle kuu aja, täpselt ei mäleta. Pulsi viskas lakke, unehäired, nävilisus, pidev janu. Samas söögiisu tõmbas korralikult alla. Midagi kaotasin küll, aga ilmselt mitte nii palju, et oleksin kõrvalmõjudega leppinud. Asi oli ka selles, et mul tulid samal ajal naljakad peavalud – nagu valusähvatused, kui kirvega oleks lagipähe lajatatud, ikka kümneid kordi päevas. Kartsin, et tõsine kõrvalmõju, kuigi võis olla ka külmetus (mingi närvipõletik vms).

Siis on küll jama. Ma mõtlesin minna oma perearsti tülitama, et soovin seda ravimit. Hetkel olen selle kaaluteema pärast juba nii meeleheitel, et võtaks ükstapuha mida sisse. Kes siin seletab, et söö vähem, no kõht läheb tühjaks ja söön jälle liiga palju. Lugesin seda eelmist teemat jälle, üks sõimab, et olete tahtejõuetud laiskvorstid, no olengi jah. Mis ma teen siis sellega. Ei aita tahtejõud, ei ole seda piisavalt. Saan kuidagi hädaga 5 kg alla ja siis on tahtejõud otsas, nädalaga on see taas tagasi kõik.

+2
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Siis on küll jama. Ma mõtlesin minna oma perearsti tülitama, et soovin seda ravimit. Hetkel olen selle kaaluteema pärast juba nii meeleheitel, et võtaks ükstapuha mida sisse. Kes siin seletab, et söö vähem, no kõht läheb tühjaks ja söön jälle liiga palju. Lugesin seda eelmist teemat jälle, üks sõimab, et olete tahtejõuetud laiskvorstid, no olengi jah. Mis ma teen siis sellega. Ei aita tahtejõud, ei ole seda piisavalt. Saan kuidagi hädaga 5 kg alla ja siis on tahtejõud otsas, nädalaga on see taas tagasi kõik.

Olen jõudnud arusaamiseni, et väljapääs on veresuhkru stabiilsena hoidmises. Võid leida lahenduse nt Fitlapist või lchf toitumisest (viimase kohta leiab kogu info netist tasuta, jumala eest ära maksa selle eest!). Mõlemal omad plussid-miinused. Pereinimesele sobib vast Fitlap paremini.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kes siin seletab, et söö vähem, no kõht läheb tühjaks ja söön jälle liiga palju. Lugesin seda eelmist teemat jälle, üks sõimab, et olete tahtejõuetud laiskvorstid, no olengi jah. Mis ma teen siis sellega. Ei aita tahtejõud, ei ole seda piisavalt. Saan kuidagi hädaga 5 kg alla ja siis on tahtejõud otsas, nädalaga on see taas tagasi kõik.

Mina olen see, kes vähem söömisest rääkis. Ära arva, ma olen ise ka paks ja sellega hädas, aga tegelikult on nii, et väga raske on alguses ainult paar nädalat. Sellega harjub magu juba väiksema kogusega ning teine asi on, et siis hakkad juba nägema tulemust (kaal langeb) ja see tekitab motivatsiooni. See alustamine on aga ohhh kui keeruline, ma tean. Mul on hetkel käsil teist korda elus suurem kaalulangetus, eelmisel korral sain maha 25 kg, paar aastat suutsin seda seisu ka hoida, aga minu arust hoida on keerulisem kui alla võtta, motivatsiooniprobleemid tekivad. Proovi kuidagi see algus ära teha, edasi läheb aina kergemaks – ja ei pea sugugi kõigest loobuma, minu reegel on, et tohin süüa kõike, aga lihtsalt söön poole vähem kui muidu sööksin, nojah, magusast proovin siiski loobuda. Ja kolme kuuga olen kahanenud 15 kg võrra.

+4
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ja kolme kuuga olen kahanenud 15 kg võrra.

Kui nii hästi langeb, mis siis viga. Mina teen üht toitumiskava, kuuga langeb 1 kg ja see pole motiveeriv. Ei suuda kaua nii. Oma jubedatele punnitustele vaatamata olen ikka paks. Seepärast soovikski mingitki abivahendit, et kõht ei läheks nii tühjaks kogu aeg.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mul langeb ka kaal hästi (kuigi vanus juba pea 50), aga säilitada tulemust raske. Ja olen leppinud sellega. Ei loo endale enam illusioone, et suudan püsivalt norm kaalu hoida. Võtan juurde ja siis kui nr 40 riided ka juba pitsitavad, siis võtan taas alla, nii et nr 38 on lahedalt ümber. Ja siis jälle tagasi. Suvel peenem, talvel paksem…

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui nii hästi langeb, mis siis viga. Mina teen üht toitumiskava, kuuga langeb 1 kg ja see pole motiveeriv.

Oled sa päris aus enda vastu? Võib olla oled ja tõesti on sul mingi eripära, kuid mina tegelesin küll enesepettusega. Võib öelda, et jah, sõin tõesti nn. “õigesti”, kuid kompenseerisin seda liigse veiniga. Teadsin täpselt, milles mu probleem on, aga peitsin pea liiva alla ja veensin end, et “no ei lange kaal, ei lange, krt küll, ma ju pingutan nii väga”.

Ja trenni teen ka, selle unustasin enne öelda. Kolm korda nädalas, rangelt ja vabandusteta, pool tundi rattasõitu jõusaalis ning harjutused.

+4
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Langetamisel peab jah enda vastu väga aus olema. Üldiselt kui olen ka teiste muljeid kuulanud, siis vastavad programmid ikka toimivad. Mina ka tegin eelmise suve alguses üht programmi – no ja see tõesti toimis, isegi liiga hästi, 7 kilo ühe kuuga oli minusugusele madala vererõhuga inimesele liiga kiire ja palju.

Ja toimivad ka sellised lihtsad asjad nagu nt: 1) sa ei saa süüa seda, mida sul kodus ei ole (eriti kui armastad süüa hilja õhtul) – seega valik algab juba poes; 2) kui sa võtad kavasse kas või kõige lihtsama trenni ehk õues liikumise – täiskõhuga on raske minna, seega tekib söömisvaba aken, õuest tulles on aga tuju parem ja soovid vähem magusat süüa; 3) teleka vaatamise vähendamine – mul lõppes sügisel pakett ära, uut pole pannud, ja nagu võluväel on kadunud teleka ees näksimised – miskipärast musta ekraani vaadates ei taha süüa 😛 jne, jne

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

3) teleka vaatamise vähendamine – mul lõppes sügisel pakett ära, uut pole pannud, ja nagu võluväel on kadunud teleka ees näksimised – miskipärast musta ekraani vaadates ei taha süüa 😛 jne, jne

See viimane on minul just vastupidi – telekast mingi hea seriaali või filmi vaatamine asendab näksimist, mina söön igavusest ja stressist, hea film on selle vastu ravim. Hoian endal pidevalt mõnda seriaali salvestustes, ei vaata kunagi kohe kõiki võimalikke osasid ära, vaid vaatan siis, kui tunnen, et võin murduda ja sööma hakata. Netflix ka muidugi aitab.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Midagi imelikku on selle teemaga, loetelus näitab, et lk on 3, teemas sees, et 2. Vist on midagi ära kustutatud vahelt. Vaatab, kuhu mu kommentaar läheb?

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kuidas Lida strong kapslite mõju on?

0
0
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 67 )

Esileht Ilu ja tervis Reduksin – kas juba saab?