Esileht Ilu ja tervis Reduksin – kas juba saab?

Näitan 9 postitust - vahemik 61 kuni 69 (kokku 69 )

Teema: Reduksin – kas juba saab?

Postitas:
Kägu

Midagi imelikku on selle teemaga, loetelus näitab, et lk on 3, teemas sees, et 2. Vist on midagi ära kustutatud vahelt. Vaatab, kuhu mu kommentaar läheb?

Moded kustutavad omavoliliselt kommentaare. Mul on mitu kommentaari ära kustutatud. Ja isegi üks terve teema. Ei eksinud mitte ühegi reegli vastu. Lihtsalt, kellelegi ei meeldinud teema ja kuritarvitades oma võimu, kustutas.

Siin ilmselt kustutati see kommentaar, mis pakkus ravimit müüa. See on tõesti foorumi reeglite vastane. Ravimeid ei tohi üldse netis müüa ega vahendada. Liiatigi veel Eestis keelatud ja/või retseptiravimeid.

+2
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kuidas Lida strong kapslite mõju on?

Toimib.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Päris hea teema iseenesest – tahaks osta illegaalseid aineid, ei tea, kust saaks, teen teema Perekooli!

Kokaiinidiilerit ei taha siit otsida? See muidugi läheb vist lõppkokkuvõtteks kole kalliks maksma. Kallis aine. Sünteetilised ergutid võibolla on odavamad? Amfetamiin ja selle derivaadid on ka klassikalised söögiisutapjad, kas neid ei tahaks Perekooli foorumi kaudu hankida?

+4
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Päris hea teema iseenesest – tahaks osta illegaalseid aineid, ei tea, kust saaks, teen teema Perekooli!

Kokaiinidiilerit ei taha siit otsida? See muidugi läheb vist lõppkokkuvõtteks kole kalliks maksma. Kallis aine. Sünteetilised ergutid võibolla on odavamad? Amfetamiin ja selle derivaadid on ka klassikalised söögiisutapjad, kas neid ei tahaks Perekooli foorumi kaudu hankida?

Need pole illegaalsed, neid ei kirjutata enam lihtsalt Eestis välja, teistes riikides on täiesti saadaval.

+2
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mulle see Lida sobib. Tänu sellele ma pühade ajal ei söönud nii palju. Pühad möödusid ilma igasuguse lisa kilota.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Lugesin seda eelmist teemat jälle, üks sõimab, et olete tahtejõuetud laiskvorstid, no olengi jah. Mis ma teen siis sellega. Ei aita tahtejõud, ei ole seda piisavalt. Saan kuidagi hädaga 5 kg alla ja siis on tahtejõud otsas, nädalaga on see taas tagasi kõik.

😀 Nii et tal ei jätku siis tahtejõudu, et avalikult sellist jama ei kirjutaks?

Ega tahtejõud ei olegi lõpmatu ressurss. Kaalulangetus on pikem protsess, mille kestel kõigub see tahtejõud ja ka motivatsioon ikka üles-alla, nii et ainult nende peale küll lootma jääda ei saa. Peaksid ümber mõtestama esiteks selle, miks tahad kaalust alla saada, mille nimel sa seda teed. Ning siis kaardistama oma teadmised ja oskused, kuidas kõige edukamalt seda protsessi läbida. Kui tunned, et tahtejõud on otsakorral, siis aitab uuesti nende põhjuste üle mõtisklemine ja oma eesmärkide silmas pidamine. Aga oma eesmärgini jõuad ainult järjepidevalt tegutsedes. Isegi siis, kui mõni päev ei ole 100% kõik õigesti tehtud.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mulle see Lida sobib. Tänu sellele ma pühade ajal ei söönud nii palju. Pühad möödusid ilma igasuguse lisa kilota.

Kas Lida on retseptiravim või vabamüügis?

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tere kas kellegil oleks pakkuda?

0
-5
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Kui tahad reduksini siis

Kirjutage

kadiraidsalu@gmail.com

Tema teab kust saab

0
-1
Please wait...

Näitan 9 postitust - vahemik 61 kuni 69 (kokku 69 )

Esileht Ilu ja tervis Reduksin – kas juba saab?