Esileht Pereelu ja suhted Reedetu raev

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 332 )

Teema: Reedetu raev

Postitas:
Kägu

Küsimus oli retooriline

Jaa, muidugi retooriline, kuidas siis teisiti….

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Küsimus oli retooriline

Jaa, muidugi retooriline, kuidas siis teisiti….

Oli küll retooriline. Mina tõlgin fluidum nii: vedelik. Mees on ju ka pigem tehnikainimene kui pehme eriala esindaja või kuidas?

+2
-15
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Küsimus oli retooriline

Jaa, muidugi retooriline, kuidas siis teisiti….

Oli küll retooriline. Mina tõlgin fluidum nii: vedelik. Mees on ju ka pigem tehnikainimene kui pehme eriala esindaja või kuidas?

No näe, kasutasid guuglit, äkki vaatad, mida veel fluidumiks kutsutakse. Ole nüüd parem vakka, eks.

+15
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No näe, kasutasid guuglit, äkki vaatad, mida veel fluidumiks kutsutakse. Ole nüüd parem vakka, eks.

Oh, mis ma ikka. Oledki pehmo.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Fluidum, lauaviin ja lukkude vahetamine…
Kas tõesti elus muud ei ole, kui see mees? Endal laps ja vanust ka ilmselt 30+
Hale ikka küll.

+5
-12
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis asi on fluidum? Mees naerab end kõveraks. Päriselt ka.

Äkki ohmud ei peaks lugemagi liiga keerulisi teemasid? Ei tunne eestikeelseid sõnu, ei ole vaja ka lugeda ja midagi kaasa rääkida? 😀

+15
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Äkki ohmud ei peaks lugemagi liiga keerulisi teemasid? Ei tunne eestikeelseid sõnu, ei ole vaja ka lugeda ja midagi kaasa rääkida? ????

Ma arvan, et mees ei tegele voodis eesti keelega ja see ongi naisele mõttekoht. Ei imesta, et pered lõhki lähevad, kui naised õpetavad mehele eesti keelt. Ja ärge tulge ütlema, et võetakse keeleoskaja, sest kui mees on keeleoskaja, siis ta ei saa petta ka ju (khm).

+2
-16
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tõesti? Rumal, ja selle üle uhkegi? Arengukoht sulle. Aga vaevalt, et matsi “arenemine” aitab.

Ma võin olla mats, aga ma tean, kuidas mehed mõtlevad ja mida voodis soovivad.

Oh jaaa, no muidugi! Sa oled ju “tädi-femme-fatali!” Midagi eriti erilist tädi, mille-kelle tähtsust tavaline perekooli mutt ei aimagi! AINULT SINA tädi tead, mida mehed soovivad!

+8
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oh jaaa, no muidugi! Sa oled ju “tädi-femme-fatali!” Midagi eriti erilist tädi, mille-kelle tähtsust tavaline perekooli mutt ei aimagi! AINULT SINA tädi tead, mida mehed soovivad!

Niisama trollin. Mul purskas kohv suust välja kui seda lugesin “Oh, milline kokkusattumus! Just kohtasin ka kedagi erilist! Ära mulle paar päeva kirjuta, sest üritan seda fluidumit hoida!”. ja eks ma olin ka pahane, et pean nüüd koristama hakkama. Lühidalt tahtsin öelda, et kui üks pool pole huvitatud, siis ei aita see uue mehe jutt. Huvitatud mees ei jäta eluski oma naist niimoodi maha sõnumiga.

+11
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tõesti? Rumal, ja selle üle uhkegi? Arengukoht sulle. Aga vaevalt, et matsi “arenemine” aitab.

Ma võin olla mats, aga ma tean, kuidas mehed mõtlevad ja mida voodis soovivad.

Äkki see teebki su matsiks ja ühtlasi ka litsiks, et tead, mida kõik mehed mõtlevad ja voodis soovivad?

Ise küll ei kujutaks ette, et kepiks kõikide meestega, kes vähegi küsivad ja tahavad, et siis pärast perekoolis uhkustada oma “imeliste kogemustega”.

+5
-4
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Ma arvan, et mees ei tegele voodis eesti keelega ja see ongi naisele mõttekoht. Ei imesta, et pered lõhki lähevad, kui naised õpetavad mehele eesti keelt. Ja ärge tulge ütlema, et võetakse keeleoskaja, sest kui mees on keeleoskaja, siis ta ei saa petta ka ju (khm).

Ega teadmised meeste keelekasutusest ei tee sind kuidagi targemaks ega austamisväärsemaks. Paistaksid targemana kui oma teadmised laseksid käiku seal kus need asjakohased on, avalikus foorumis aga vaikiksid, eriti sõnade kohta, mida sa ei mõista.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lühidalt tahtsin öelda, et kui üks pool pole huvitatud, siis ei aita see uue mehe jutt. Huvitatud mees ei jäta eluski oma naist niimoodi maha sõnumiga.

Ei peagi aitama, ja see kommentaar polegi ju konkreetne soovitus. See on ju pigem vastandus. Selge see, et TA ei ole olukorraks vastavalt ette valmistunud ja tal pole võimalust reaalselt samaga vastata.

Aga mehed on lollid ja neid saab küll väga lihtsate ja sarnaste mudelitega ära lollitada , neile olukorda tagasi peegeldades. Ütled vaid talle, kuule ok, mul on üks mees, kes on mu järgi kiimas ja mees usub nagu niuhti. Üldiselt vaid naised saavad aru sedalaadi naljadest ja vigurdamistest.

+8
-2
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Äkki see teebki su matsiks ja ühtlasi ka litsiks, et tead, mida kõik mehed mõtlevad ja voodis soovivad?

Ise küll ei kujutaks ette, et kepiks kõikide meestega, kes vähegi küsivad ja tahavad, et siis pärast perekoolis uhkustada oma “imeliste kogemustega”.

Mina olen kristlane.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga mehed on lollid ja neid saab küll väga lihtsate ja sarnaste mudelitega ära lollitada , neile olukorda tagasi peegeldades. Ütled vaid talle, kuule ok, mul on üks mees, kes on mu järgi kiimas ja mees usub nagu niuhti. Üldiselt vaid naised saavad aru sedalaadi naljadest ja vigurdamistest.

Ma üritangi seda seletada, et kui mees peab armukest (varjab), siis soovib ta seksida kahe naisega korraga. Kui aga saadab sellise sisuga sõnumi, siis tal suva, et naisel mehed. Võib-olla siis, kui uus naine saadab kuradile, hakkab ust kraapima, aga muidu on vähemalt armumisperioodi lõpuni rahu maa peal.

+12
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui sul on ta kohta mingit komprat, et kätte maksta, siis muidugi võid seda teha. Vaata ainult, et sa ise seeläbi rohkem kannatada ei saa ja pea meeles ka vana ütlust, et kes läheb si**a näppima, selle käed saavad määritud. Midagi ebaseaduslikku ma korraldada ei soovita. Ja muidu, mis seals ikka, paki kohvrid (kelle omad, oleneb sellest, kellele kinnisvara kuulub) ja vaheta lukud/leia vähemalt ajutiselt mingi muu elukoht, kuni midagi püsivamat leiad. Mis temaga ikka arutada ja mida nuhkida, kui juba sellised sõnumid on saadetud, siis dialoogi siin enam ei arenda. Ainus, mida siin on arutada, on kuupäev, millal lähete lahutusavaldust sisse andma ja kui on mingit varajagamist arutada.

+16
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ega teadmised meeste keelekasutusest ei tee sind kuidagi targemaks ega austamisväärsemaks. Paistaksid targemana kui oma teadmised laseksid käiku seal kus need asjakohased on, avalikus foorumis aga vaikiksid, eriti sõnade kohta, mida sa ei mõista.

Aga ma õppisin ära, et kõige edukamad inimesed on need, kes ei oska isegi riigikeelt korralikult. Kõik oleneb inimese iseloomust ja hakkamisest kahjuks. Oleks see vaid nii lihtne, et keeleoskus tooks edu.

0
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Fluidum, lauaviin ja lukkude vahetamine…

Kas tõesti elus muud ei ole, kui see mees? Endal laps ja vanust ka ilmselt 30+

Hale ikka küll.

See, kui inimene avastab, et see, keda on usaldanud, on tema reetnud ja selja taga  ja sellega tekkivad tunded – ei ole kuidagi seotud vanusega, tarkusega ja see ei tähenda, et selle reedetu elus oli vaid ainult see mees ja muud mitte midagi.
Inimene tunneb tundeid ja ta ei saa neid maha suruda. Ja ei peagi. See, kuidas reedetu reageerib, on isiklik ja pole ühesugune kellegi teisega. /a´la ma küll tegin nii jne). Lihtsalt on imelik, et reetja tunneb õnnetunnet, tema teine pool kodus aga täiesti vastupidist sellele.
Ma ka soovitaks. Praegu sa tunned igasuguseid tundeid. Kontrollimatult hõljud sa selle sees ja äärmusest ääärmusesse. Sa oled ärev ja adrenaliin tulvab, sa ei tea, kellega sa oled elanud ja oled ebareaalsuses. Temal seal on ükskõik, see on kindel, muidu ta seal ei oleks praegu ja sina üksi. Nii et tunnetele temaga sa rõhuda ei saa. Kui tema on veel ära ja sina omaette, siis püüa hakkama saada ja valmista ennast natuke ette. Kui suudad vähegi esmast raevu maandada, tuleks see kasuks. Iga võimendus näitab talle sind hullemana, kui oled. Mida ta tahabki tõestada. Kuid sul on õigus välja öelda talle põhiline – et ta on reetur ja argpüks.
Edasi toimeta nii, nagu sa tead, et sul on õigus. Kelle kodu ja kelle kui palju. Jaksu ja loodan, et sul ei kulu 10 a, mis eelpool mainitud. Kuna sa said teada, siis on hea, et reeturiga koos enam olema ei pea. Viin ja pidu sõbrannadega poel mingi kättemaks. Kättemaks on jama tegelt. Kui suudad, siis ütled kõik talle välja, kuulad, mis temal on öelda ja siis jääd väärikaks, ehk ei palu midagi. Mõned ootavad seda. Kuigi kaks seal on õnnelikud, on neil siiski oma õnnes hea meel, kui sa oleksid õnnetu, seni oled sina mehe salaelu ju toitnud. Kui kahel jääb närimata kont nimega sina, siis jäävad nad omavahele.

+18
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Äkki see teebki su matsiks ja ühtlasi ka litsiks, et tead, mida kõik mehed mõtlevad ja voodis soovivad?

Ise küll ei kujutaks ette, et kepiks kõikide meestega, kes vähegi küsivad ja tahavad, et siis pärast perekoolis uhkustada oma “imeliste kogemustega”.

Mina olen kristlane.

Kas kristlane olemin on kedagi takistanu ringi hooramast?

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma üritangi seda seletada, et kui mees peab armukest (varjab), siis soovib ta seksida kahe naisega korraga. Kui aga saadab sellise sisuga sõnumi, siis tal suva, et naisel mehed. Võib-olla siis, kui uus naine saadab kuradile, hakkab ust kraapima, aga muidu on vähemalt armumisperioodi lõpuni rahu maa peal.

Eks oled siis väga eluvõõras! Küll ja veel on mehi, kes ise hooravad ringi, aga oma naistele keelavad sama. Ehk siis, kui naine ütleb, et tal ka keegi, läheb see mees peast lolliks.

+8
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas kristlane olemin on kedagi takistanu ringi hooramast?

Perekoolis võib kõike öelda ja usutakse ka. Ateist olen ja ringi ei hoora, aga eks igaüks mõtle oma rikutuse tasemel.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Äkki see teebki su matsiks ja ühtlasi ka litsiks, et tead, mida kõik mehed mõtlevad ja voodis soovivad?

Ta on ju ise mees ilmselgelt. Keegi muu ei väidaks, et ta teab, mida mehed voodis ootavad ja mõtlevad.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eks oled siis väga eluvõõras! Küll ja veel on mehi, kes ise hooravad ringi, aga oma naistele keelavad sama. Ehk siis, kui naine ütleb, et tal ka keegi, läheb see mees peast lolliks.

Lolliks ma eriti ei usu, aga kui vägivaldse jorsiga magatakse, mis seal ikka.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Äkki see teebki su matsiks ja ühtlasi ka litsiks, et tead, mida kõik mehed mõtlevad ja voodis soovivad?

Ta on ju ise mees ilmselgelt. Keegi muu ei väidaks, et ta teab, mida mehed voodis ootavad ja mõtlevad.

See ei ole nii oluline, riläks ja astu edasi.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis selja taga reedetud?
Siin PKs ju kõik naised tahavad kohe teada, kui mehel keegi teine. Nüüd üks mees oli aus ja teavitas naist kohe, kui uue leidis. Jälle häda. Mees ilmselt roosas udus ja pole veel teadagi, kauaks seda suhet jätkub. Tark oleks olnud asi enda teada jätta, sest hüsteerilised naised pole kunagi rahul- olgu mees aus või mitte.

+3
-14
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nüüd üks mees oli aus ja teavitas naist kohe, kui uue leidis. Jälle häda. Mees ilmselt roosas udus ja pole veel teadagi, kauaks seda suhet jätkub.

Vaevalt, et mees veedab puhkust paar päeva tagasi kohatud naisega  ja oma naist sellest kohe peale uue leidmist teavitas.  Tõenäoliselt on tegemist siiski pikemaajalise armukesega, kellega koos puhkust veetes on mees otsustanud oma pere juurest lahkuda. Mees, kes tahab oma perega jääda, sellist sõnumit oma naisele ei saadaks.

+17
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nüüd üks mees oli aus ja teavitas naist kohe, kui uue leidis. Jälle häda. Mees ilmselt roosas udus ja pole veel teadagi, kauaks seda suhet jätkub.

Vaevalt, et mees veedab puhkust paar päeva tagasi kohatud naisega ja oma naist sellest kohe peale uue leidmist teavitas. Tõenäoliselt on tegemist siiski pikemaajalise armukesega, kellega koos puhkust veetes on mees otsustanud oma pere juurest lahkuda. Mees, kes tahab oma perega jääda, sellist sõnumit oma naisele ei saadaks.

Jälle vägev naise loogika.
Sa ise pole kunagi ülepeakaela armunud? Ootamatult uut suhet alustanud, mõtlemata, kas ja kuhu see välja viib?
Selge, et mees ei taha oma praeguse naise juurde jääda. Ju siis ikka on suur tunne, muidu müraks niisama ja tuleks koju tagasi.

+1
-18
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nüüd üks mees oli aus ja teavitas naist kohe, kui uue leidis. Jälle häda. Mees ilmselt roosas udus ja pole veel teadagi, kauaks seda suhet jätkub.

Vaevalt, et mees veedab puhkust paar päeva tagasi kohatud naisega ja oma naist sellest kohe peale uue leidmist teavitas. Tõenäoliselt on tegemist siiski pikemaajalise armukesega, kellega koos puhkust veetes on mees otsustanud oma pere juurest lahkuda. Mees, kes tahab oma perega jääda, sellist sõnumit oma naisele ei saadaks.

Jälle vägev naise loogika.

Sa ise pole kunagi ülepeakaela armunud? Ootamatult uut suhet alustanud, mõtlemata, kas ja kuhu see välja viib?

Selge, et mees ei taha oma praeguse naise juurde jääda. Ju siis ikka on suur tunne, muidu müraks niisama ja tuleks koju tagasi.

Keskealised inimesed ei pea käituma nagu teismelised ja tavaliselt ei käitugi. Vana kaevu ei sülitata enne kindlustunnet.

+8
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nüüd üks mees oli aus ja teavitas naist kohe, kui uue leidis. Jälle häda. Mees ilmselt roosas udus ja pole veel teadagi, kauaks seda suhet jätkub.

Vaevalt, et mees veedab puhkust paar päeva tagasi kohatud naisega ja oma naist sellest kohe peale uue leidmist teavitas. Tõenäoliselt on tegemist siiski pikemaajalise armukesega, kellega koos puhkust veetes on mees otsustanud oma pere juurest lahkuda. Mees, kes tahab oma perega jääda, sellist sõnumit oma naisele ei saadaks.

Jälle vägev naise loogika.

Sa ise pole kunagi ülepeakaela armunud? Ootamatult uut suhet alustanud, mõtlemata, kas ja kuhu see välja viib?

Selge, et mees ei taha oma praeguse naise juurde jääda. Ju siis ikka on suur tunne, muidu müraks niisama ja tuleks koju tagasi.

Keskealised inimesed ei pea käituma nagu teismelised ja tavaliselt ei käitugi. Vana kaevu ei sülitata enne kindlustunnet.

Seda ütle kõigepealt teema algatajale ja neile nõuandjatele, kes soovitavad fluidumisõnumeid saata ja sõbrannadega viina juua. See on teismeliste käitumine.

+4
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis asi on fluidum? Mees naerab end kõveraks. Päriselt ka.

Äkki ohmud ei peaks lugemagi liiga keerulisi teemasid? Ei tunne eestikeelseid sõnu, ei ole vaja ka lugeda ja midagi kaasa rääkida? ????

On hea, et oled enda suhtes nii aus, kuid sul ei travitse seda siiski kogu maailmale kuulutada!

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nüüd üks mees oli aus ja teavitas naist kohe, kui uue leidis. Jälle häda. Mees ilmselt roosas udus ja pole veel teadagi, kauaks seda suhet jätkub.

Vaevalt, et mees veedab puhkust paar päeva tagasi kohatud naisega ja oma naist sellest kohe peale uue leidmist teavitas. Tõenäoliselt on tegemist siiski pikemaajalise armukesega, kellega koos puhkust veetes on mees otsustanud oma pere juurest lahkuda. Mees, kes tahab oma perega jääda, sellist sõnumit oma naisele ei saadaks.

Jälle vägev naise loogika.

Sa ise pole kunagi ülepeakaela armunud? Ootamatult uut suhet alustanud, mõtlemata, kas ja kuhu see välja viib?

Selge, et mees ei taha oma praeguse naise juurde jääda. Ju siis ikka on suur tunne, muidu müraks niisama ja tuleks koju tagasi.

Keskealised inimesed ei pea käituma nagu teismelised ja tavaliselt ei käitugi. Vana kaevu ei sülitata enne kindlustunnet.

Seda ütle kõigepealt teema algatajale ja neile nõuandjatele, kes soovitavad fluidumisõnumeid saata ja sõbrannadega viina juua. See on teismeliste käitumine.

Ütlesin juba. Meenub siiani üks yt lugu, kuidas naine käis paariteraapias mehega nii veebis kui kohal, üritas ja rääkis, lõpuks istus veel maha mehe ette, kui too garaažis toimetas, keeldus lahkumast, ütles, et me peame rääkima. Märgid ja kõik oli juba enne. Siis viskas mees teda haamriga ja lõpuks sai naine aru, et ongi kõik. Nii madalale ei pea laskuma.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 332 )


Esileht Pereelu ja suhted Reedetu raev